Autor Wątek: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 314705 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1125 dnia: Śr, 15 Styczeń 2020, 18:28:51 »
Witajcie. Jestem tu nowy na forum. Zbieram różne komiksy. Mam na imię Łukasz. Jestem zainteresowany tą kolekcją. Nie mogę się jej doczekać. A Spider-Man to mój ulubiony bohater jeśli chodzi o komiksy Marvela.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1126 dnia: Śr, 15 Styczeń 2020, 18:30:42 »
Cześć Łukaszu, jestem Wojtek, też mam 12 lat. Chętnie cię poznam. :D

Muszę znowu napisać do pani redaktor, to może uchyli rąbka tajemnicy. Ale na razie smuta, że Kolekcja dziś nie wystartowała, jak ten MIG 29 De Agostini.

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1127 dnia: Śr, 15 Styczeń 2020, 18:38:11 »
Hej, ja jestem trochę starszy. Przy rejestracji nie wiedziałem, że tu chodzi o wiek, ale jeśli to nie przeszkadza to w tym roku stuknie mi 30 lat. :) Obserwuję forum i liczę na dobre wieści! Ale miło Cię poznać.

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1128 dnia: Śr, 15 Styczeń 2020, 19:01:13 »
Nie daj się zwieść. 12 lat to Bazyl ma doświadczenia bojowego w kupowaniu różnorakich kolekcji Hachette.

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1129 dnia: Śr, 15 Styczeń 2020, 19:05:20 »
Aha. Wiem o co chodzi. Ja głównie jestem zainteresowany komiksami, ale każdy zbiera to co lubi. :)

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1130 dnia: Śr, 15 Styczeń 2020, 21:57:22 »
W styczniu nie. Ale z tego maila, którego ktoś tu wstawiał wynikało, że kiedyś wydadzą jak pomyślą nad sposobem dystrybucji i zawartością kolekcji

Ta juz widzę jak oni pomyślą nad zawartością - pojada z gotowca i tyle......

Offline bogi1

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1131 dnia: Śr, 15 Styczeń 2020, 23:10:37 »
Ta juz widzę jak oni pomyślą nad zawartością - pojada z gotowca i tyle......

Pewnie masz racje ale pod koniec WKKM jednak coś tam poprzestawiali i było bez dubli. 

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1132 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 11:18:28 »
I oberwało się "Czarnej Panterze".

Online Maragast

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1133 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 12:29:23 »
Połowa stycznia minęła i nie sprawdziło się przewidywanie startu kolekcji w tym samym terminie co SBM.
Pewnie niektórzy będą jeszcze z nadzieją liczyli, że wystartuje za pół roku po zakończeniu SBM ale już nadzieję straciłem - nie wierzę ani w start tej kolekcji ani w ewentualne przedłużenie SBM po 100 numerze.

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1134 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 14:25:51 »
BOK też nic nowego nie podaje.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Antari

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1135 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 14:53:47 »
Nawet prorok JanT ani Bazyl już nie wierzą :D

Offline Lukop

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1136 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 15:48:22 »
Myślę, że wszyscy się tu ze mną zgodzą, iż premiera filmu Moribus będzie wyśmienitą okazją do powrotu kolekcji na sklepowe półki...  ::)

Offline SawiK

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1137 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 15:53:36 »
Up
Nie dali w zeszłym roku bo
Pająk był za daleko od domu, 
z pewnością czekaja na premiere Wampira bez zębów. Jak nie teraz to nigdy 🤣

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1138 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 16:33:22 »
Hachette czeka na kwiecień, by uczcić rocznicę testu kolekcji ;D Ja już niestety nie wierzę, że ta kolekcja, najbardziej przeze mnie oczekiwana, wystartuje. Moim zdaniem ostatnim realnym terminem był styczeń. Jeśli kolekcja nie wystartuje za tydzień lub dwa, a szanse na to są niemal żadne, wątpię by ruszyła kiedykolwiek.
A te historie, że zmieniają listę, no proszę Was Panowie :) Przypominam, że mówimy o firmie, która do końca WKKM "nie znała" listy tomów :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Styczeń 2020, 16:35:53 wysłana przez Marvelek »

Offline mack3

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1139 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 18:01:28 »
Już pisałem, ale powtórzę, że moim zdaniem dopiero po końcu Superbohaterów Marvela będzie można skreślać kolekcję (jeśli nie wystartuje w ciągu miesiąca - dwóch po zakończeniu kolekcji). A że kolekcja SBM kończy się pod koniec października tego roku (jeśli nie przedłużą) to osobiście skreślę ją po styczniu... przyszłego roku.

Co nie znaczy, że uważam, że szanse na start są jakieś olbrzymie, ale z łatwością potrafię sobie wyobrazić, że przyjęli tezę, że rynek nie przyjmie w chwili obecnej 2 kolekcji jednocześnie - a w takiej sytuacji raczej nie przerwą brutalnie SBM, więc czekają na jej koniec, żeby puścić drugą czyli Spidera (a niewykluczone, że podawany powód z logistyką też stoi na przeszkodzie).
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Styczeń 2020, 19:49:19 wysłana przez mack3 »