Autor Wątek: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 314608 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1110 dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 11:37:10 »
A Ultimate Spider to też popłuczyny ?

Mam tu na myśli klasycznego Spider-Mana z lat 80. i 90., bo tych historii brakuje przede wszystkim. Ponadto nie ma na rynku oczekiwanych historii z Pająkiem już z obecnego wieku.
« Ostatnia zmiana: Wt, 07 Styczeń 2020, 11:39:20 wysłana przez Marvelek »

Tysonek

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1111 dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 11:48:11 »
Najwyraźniej nie brakuje ich tak bardzo skoro kolekcja nie startuje.

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1112 dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 11:53:24 »
Najwyraźniej nie brakuje ich tak bardzo skoro kolekcja nie startuje.

Tak i świadczy o tym najlepiej świetna sprzedaż egmontowego McFarlene'a.

Tysonek

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1113 dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 11:59:35 »
To już najlepiej nie mówić jak dobrze się sprzedają "popłuczyny" Slotta skoro co chwilę brakuje jakichś tomów.

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1114 dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 12:02:04 »
To już najlepiej nie mówić jak dobrze się sprzedają "popłuczyny" Slotta skoro co chwilę brakuje jakichś tomów.

Wychowana na MCU dzieciarnia wyrabia normę :)

Offline Teli

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1115 dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 12:05:52 »
Wcześniej czy później jakaś kolekcja ruszy i dalej kibicuję pajęczakowi. Ale nie czarujmy się to już nie są czasy startu WKKM, SBM czy WKKDC gdzie rynek nie był jeszcze tak przesycony i kolekcje wyskakiwały w kioskach jak grzybki po deszczu, a ludziki radośnie brały wszystko.

Według mnie kolekcja ruszy dopiero kiedy zwolni się miejsce po zakończeniu którejś z bieżących wydawanych przez Hachette. Nie śledzę tematu aż tak mocno więc nie wiem co skończy się wcześniej SBM czy Conan, ale dopatruję się rozpoczęcia pajęczaka dopiero po zakończeniu jednej z nich. Amen.

Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1116 dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 14:58:48 »
Odpowiedź z dnia dzisiejszego

Witam,
Nie mam informacji o wznowieniu kolekcji. Proszę śledzić stronę wydawcy tam umieszczamy informację o nowych kolekcjach

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1117 dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 15:28:34 »
Przed startem kolekcji nigdy nie podadzą konkretów :) Jeszcze żadnej kolekcji nie ma "zapowiedzianej" na początek 2020 więc spokojnie.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1118 dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 15:50:36 »
A co wam się nie podoba w komiksach Slotta? Superior Spider-Man to jeden z fajniejszych runów, które czytałem. I do tego z fajnie wplecionymi wątkami różnych mniejszości/emancypacji - a takie stwierdzenie z ust tak zagorzałego przeciwnika SJW jak ja, ma podwójną wagę. Dzban Rucka powinien się uczyć jak to się robi.

Nie. Zresztą jest teraz tyle dobra na rynku, że nie ma co płakać. Swoją drogą dystrybucja ala lata 90 w wykonaniu Hachette to nie na moje zdrowie:)

lata 90 rulez  8)

John

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1119 dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 16:33:49 »
Superior to tylko wycinek runu Slotta. Przed i po Superiorze były dziesiątki nudnych przeciętnych historyjek, czytadełek, nijak posuwających postać do przodu, większość z nich była zwyczajnie słaba. Weź sobie run Slotta jako całość, nie tylko fajny wycinek czasu Superiora, i run JMSa. Różnica jakości, narracji, historii, rozwoju bohatera, poruszanych tematów, jest wręcz przygnębiająca. W runie Slotta miałeś fabuły i wątki jak w kreskówkach, w runie JMSa miałeś gnębionego nastolatka który wpadł z karabinem do szkoły, dziecko narkomana któremu Spider-Man musiał pomóc bardziej jako cywil, niż peleryniarz, i tak dalej, i tak dalej.

I jeszcze ten Ramos, ilustrujący wypociny Dana Slotta przez większość runu. Ramos który był kiedyś tak świetny, a dzisiaj jego komiksy to jakaś niechlujna pasteloza. Nie wiem o co chodzi, może kolorystów Marvela trzeba obwiniać, a nie samego Ramosa.

Slott kiedyś pewnie będzie zapamiętany w miarę pozytywnie - na jego koncie jest Spider-Verse i Clone Conspiracy, moim zdaniem fajne komiksy dla fanów Pajączka. Spider Island konceptualnie też jest dobrym strzałem, z wykonaniem trochę gorzej. Slott chyba emocjonalnie jest na poziomie nastolatka, sądząc po dialogach jakie pisze. Zestawić to z JMSem to jak splunięcie. Jak zamach na sądy i publiczną telewizję. Szkoda słów.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1120 dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 16:56:42 »
Zestawić to z JMSem to jak splunięcie. Jak zamach na sądy i publiczną telewizję. Szkoda słów.

Haha, jakie to kodziarskie  ;D Tym jednym zdaniem zabiłeś wiarygodność całej swojej wypowiedzi. Gratuluję!  :)

John

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1121 dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 17:26:54 »
Apasz proszę trzymać się tematu Spider-Mana. Ja nie doprecyzowałem o jakich sądach i telewizji publicznej mówiłem, czy o polskich, czy o irańskich. Offtop dotyczący polskiej polityki jest surowo zakazany, proszę to uszanować.  :)

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1122 dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 18:15:56 »
Apasz proszę trzymać się tematu Spider-Mana. Ja nie doprecyzowałem o jakich sądach i telewizji publicznej mówiłem, czy o polskich, czy o irańskich. Offtop dotyczący polskiej polityki jest surowo zakazany, proszę to uszanować.  :)

O jaką politykę ci chodzi? Ja tak sobie właśnie pomyślałem, że ty o Iranie, stąd mój komentarz. Uważam, że wplatanie jakiegoś Iranu w wątek o Spider-Manie jest obciachowe, czyli (w slangu młodzieżowym) kodziarskie. Tu żadnego offtopu dotyczącego polskiej polityki nie ma.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 903
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1123 dnia: Śr, 15 Styczeń 2020, 18:02:24 »
Kolejna środa, kolejny raz brak Spideya.
Ktoś jeszcze wierzy, że to ruszy?

Offline bogi1

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1124 dnia: Śr, 15 Styczeń 2020, 18:22:16 »
Cytuj
Ktoś jeszcze wierzy, że to ruszy?

W styczniu nie. Ale z tego maila, którego ktoś tu wstawiał wynikało, że kiedyś wydadzą jak pomyślą nad sposobem dystrybucji i zawartością kolekcji