Autor Wątek: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów  (Przeczytany 54915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #270 dnia: Pt, 18 Marzec 2022, 11:42:37 »
szukać komiksu. Nie jest to produkt pierwszej potrzeby...

Eeeee... A co w takim razie jest? ;) Nie wiem z której jesteś dzielnicy, ale powiem ci, że sam mam długie zmiany, po 9 godzin i na wszystko czasu mi nie starcza. Ale jak chciałem mieć tą Kolekcję w komplecie, przy tej cenie, to poświęciłem się i przejeździłem trochę. W każdym razie - Tarasy i Wileńska są przy metrze, Północna i Bemowo przy tramwajach. Można jakoś tam dotrzeć, nawet przy zakorkowanej Warszawie.

Offline eyesore

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #271 dnia: Pt, 18 Marzec 2022, 11:46:17 »
Jak ktoś ma trochę cierpliwości (lub mu się po prostu nie śpieszy) to będę miał całość (10 tomów) na sprzedaż za jakiś czas, tylko skończę czytać  ;)  Za normalne pieniądze.

Offline michał81

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #272 dnia: Pt, 18 Marzec 2022, 11:48:18 »
sam mam długie zmiany, po 9 godzin i na wszystko czasu mi nie starcza.
Szczęściarzu.

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #273 dnia: Pt, 18 Marzec 2022, 11:52:29 »
Jestem z prawilnej strony Warszawy. Byłem na Wileńskim i nie było tego tomu. Pracuję po 11-12h dziennie więc jeżdżenie po Warszawie za jakimś komiksem...no sorry, ale nie. Jak wspomniałem nie jest to produkt pierwszej potrzeby, a do tego dubel po TM Semic i Egmoncie
« Ostatnia zmiana: Pt, 18 Marzec 2022, 13:03:18 wysłana przez AntekSocjalny »

Offline laf

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #274 dnia: Pt, 18 Marzec 2022, 13:00:16 »
Eeeee... A co w takim razie jest? ;)
Domyślam się, że to był sarkazm, ale ludzie mają naprawdę znacznie większe problemy niż dostępność jakiejś książeczki z supermarketu. Jak się w końcu ustatkujesz, weźmiesz kredyt, będziesz miał problemy z opłaceniem podstawowych rachunków czy zakupem leków, doświadczysz choroby lub straty bliskich, zaangażujesz się w sprawy, dzięki którym ten świat choć odrobinę stanie się lepszy, a przede wszystkim będziesz miał dzieci, to się odezwij.

Offline SawiK

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #275 dnia: Pt, 18 Marzec 2022, 13:23:35 »
Cytuj
Jak wspomniałem nie jest to produkt pierwszej potrzeby, a do tego dubel po TM Semic i Egmoncie

Jakieś 99% zostało zdublowane :


sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #277 dnia: Pt, 18 Marzec 2022, 16:02:16 »
U mnie tez uzupelnili Stand :)

Offline michał81

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #278 dnia: So, 19 Marzec 2022, 09:55:44 »
U mnie za to cały stand stoi pusty. I nie wyprzedało się. W zeszłym tygodniu stand uginał się pod tomami z X-men, Thorem i Wolverinem oraz jakimś resztkami Kapitana Ameryki I Strażników Galaktyki.

Offline Nawimar III

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #279 dnia: So, 19 Marzec 2022, 20:59:21 »
Ku memu zaskoczeniu natknalem sie dzisiaj na te kolekcje w CF ,,niegaleryjnym" na Brodnie w okolicach przystanku tramwajowego Julianowska. Poza ,,Deadpoolem" byly wszystkie tomy i to w niemalej liczbie.

Offline Tymon Nadany

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #280 dnia: Nd, 20 Marzec 2022, 23:05:14 »
Takie obserwacje po porównaniu zeszytów Semic i tomu Venom kontra Spider-Man.
Semic wyciął stronę w zeszycie 5/93 ale było to ciekawe cięcie bo na 2 stronach były kadry z walką z Venomem  i Mary Jane z dziećmi no i ucięli kadry z Mj zostawili tylko kadry walki z Venomem . Myślałem że tm semic tylko ciął strony a nie że przeprowadzał takie skomplikowane modyfikacje stron. Wycięli też 1 stronę wielki kadr z Jamesonem  numeru 12/93. A w tej pierwszej części z Carnage której niema w tym albumie wycięto 2 strony wspomnień i rozmowy z Mary Jane.

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #281 dnia: Śr, 23 Marzec 2022, 15:45:12 »
zaszedłem dzisiaj do Galerii Bałtyckiej (Gdańsk) rzucić okiem czy są jeszcze te komiksy. było stoisko z resztkami - dużo Kapitana Ameryki, trochę X-menów i coś tam jeszcze. kupiłem X-men vs Magneto z ciekawości, komiks tańszy niż paczka fajek brzmi jak dobry deal.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #282 dnia: Śr, 23 Marzec 2022, 18:45:40 »
Ech, te wyprawy na daleki Wrzeszcz po komiksy. :) Osobiście wolałem Inmedia na PKP Gdańsk Wrzeszcz i Świat Prasy w Galerii Metropolia. Ale samą Galerię Bałtycką też odwiedzałem. Stare czasy. :)

Offline Grzes1206

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #283 dnia: Śr, 23 Marzec 2022, 19:51:07 »
A co byście powiedzieli jakby Carrefour wydał u nas tą czerwoną wersję ( ktoś zamieścił filmik gdzieś wyżej) . Ja jestem na tak

Offline Tymon Nadany

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #284 dnia: Cz, 24 Marzec 2022, 00:00:34 »
Tamto zdążyli wydrukować w tamtym roku, poza tym na filmie papier sprawiał wrażenie kredowego pewnie byłaby że 2 razy droższa jeśli nie więcej. Nie wiadomo też czy nie przesadzili z nakładem jak Dobry Komiks w 2004.