Autor Wątek: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów  (Przeczytany 54912 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #255 dnia: Cz, 10 Marzec 2022, 21:14:35 »
Hachette to ma za drogo te komiksy, ale za 13,99 zł to bym kupił, jedyna słuszna cena.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline HugoL3

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #256 dnia: Pt, 11 Marzec 2022, 13:53:21 »
Jedynie słuszne wydanie. :) Ale powiem, że do tej pory żaden mój komiks Muchy mi się nie rozpadł. A Daredevil Zero czy Conan Labrum tak.



Daredevil 0 rozwalił mi się pierwszego dnia. Następnego dnia przyjechał kurier po odbiór a później dosłali nowy egzemplarz już bez defektu.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #257 dnia: So, 12 Marzec 2022, 23:11:49 »
Jak mnie czasem złość na Egmont bierze, to nie wiem. I to z zupełnie nieoczekiwanej strony. Egmont wydał Age of Ultron, potem wydawał przygody Avengers od 2012 roku. To czemu, nie wydali "Avengers: Ultron Forever" z 2015?? To mieli miejsce, by dawać nam duble po Kolekcji, ale premierowej historii z Ultronem, to już nie. Gdzie sens, gdzie logika w takiej polityce wydawniczej? ETZ

Offline Kamiloss

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #258 dnia: So, 12 Marzec 2022, 23:23:03 »
Wziąłem sobie 4 tomy, bo ogólnie to się wkręciłem w DC, ale za 14 złotych żal było nie wziąć... Zastanawia mnie jednak jakim cudem to lata na Allegro już za 25-40 złotych za sztukę  :D

Offline xanar

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #259 dnia: So, 12 Marzec 2022, 23:27:14 »
Jak mnie czasem złość na Egmont bierze, to nie wiem. I to z zupełnie nieoczekiwanej strony. Egmont wydał Age of Ultron, potem wydawał przygody Avengers od 2012 roku. To czemu, nie wydali "Avengers: Ultron Forever" z 2015?? To mieli miejsce, by dawać nam duble po Kolekcji, ale premierowej historii z Ultronem, to już nie. Gdzie sens, gdzie logika w takiej polityce wydawniczej? ETZ

Ty w ogóle spać możesz. Ale oni tam więcej nie wydali ;D

Pomogę  :)

All-New Ghost Rider 1–12
All-New Invaders 1–15
All-New X-Factor 1–20
Avengers Undercover 1–10
Avengers World 1–21
Black Widow 1–20
Captain Marvel (vol. 8 ) 1–15
Cyclops 1–12
Daredevil 1–18 0.1 1.50 15.1 (dopiero teraz będą wydawać  :) )
Elektra 1–11
Fantastic Four (vol. 5) 1–14 642–645 annual 1
Hulk 1–16 annual 1
Inhuman 1–14 annual 1 special 1
Iron Fist: the Living Weapon 1–12
Iron Patriot 1–5
Legendary Star-Lord 1–12
Loki: Agent of Asgard 1–17
Magneto 1–21
Moon Knight 1–17
New Warriors 1–12
Nightcrawler 1–12
The Punisher 1–20
Rocket Raccoon 1–11
Savage Hulk 1–6
Secret Avengers 1–15
She-Hulk 1–12
Silver Surfer 1–15
Spider-Man 2099 1–12 (brutalnie przerwany  ;D )
Storm 1–11
Wolverine (vol. 6) 1–12 annual 1
X-Force 1–15

I to i tak, tylko kawałek czego nie wydali.
Teraz to przez tydzień nie będziesz mógł zasnąć  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline michał81

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #260 dnia: Nd, 13 Marzec 2022, 06:38:13 »
Ty w ogóle spać możesz. Ale oni tam więcej nie wydali ;D
(...)
Magneto 1–21
(...)
Rocket Raccoon 1–11
(...)
Spider-Man 2099 1–12 (brutalnie przerwany  ;D )
(...)
Wolverine (vol. 6) 1–12 annual 1


Magneto wydali zeszyty #9-10

Rocket Raccoon wydali Rocket Raccoon #5 (a potem kolekcja zdublowała po nich ten zeszyt ;) )

Wolverine (vol. 6) wyszedł kompletny w dwóch tomów. Nie wyszedł Wolverine vol. 5 #1-13.

Spider-Man 2099 #1–12 przecież to jest kompletna seria (vol.2), jak coś to nie wydali  Vol. 3.

Offline xanar

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #261 dnia: Nd, 13 Marzec 2022, 10:14:22 »
No fakt, na sztukę to wstawiłem, nie analizowałem za bardzo.
Z tym Spider-manem 2009 to Peter David pisał jeszcze z 25 zeszytów od  numeru 1, bo nastała moda na resetowanie numeracji wszystkiego, w sumie napisał 37.
A tego Wolverina to udaje, że nie było  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #262 dnia: Nd, 13 Marzec 2022, 11:44:52 »
Wy dwaj jesteście genialni po prostu. Śmiejecie się z tego co Egmont Marvela nie wydał, nawet w obrębie przygód tych bohaterów i grup, których wydawania sam się podjął. Natomiast najeżdżacie na jakiegokolwiek innego wydawcę, że wydaje premierowe historie i uzupełnia luki. Brawo - prawdziwi fani komiksów. Wg michała81 lepiej czytać po angielsku Marvel Unlimited, ale pod żadnym pozorem nie papierowe polskie nowe komiksy jakiegokolwiek innego wydawcy. Tak - edytorsko jest średnio, ale stosunek cena/jakość bije wszystkich innych na głowę.

Dobrze, ze dostaliśmy Ultron Forever i klasyki z wcześniejszych lat (PEREZ!). Akurat z tym villanem zmniejsza nam się ilość luk. Szkoda, że do Strażników Galaktyki nie załapał się cały Black Vortex.

« Ostatnia zmiana: Nd, 13 Marzec 2022, 11:57:19 wysłana przez Bazyliszek »

Offline michał81

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #263 dnia: Nd, 13 Marzec 2022, 12:32:05 »
Wg michała81 lepiej czytać po angielsku Marvel Unlimited, ale pod żadnym pozorem nie papierowe polskie nowe komiksy jakiegokolwiek innego wydawcy.
A jak mam inaczej uzupełnić "dziury" po WKKM, KSM i obecnej Pojedynków? Innej możliwości nie ma. Bo ci wydawcy nie kwapią się do uzupełnienia urwanych historii. Mówiłem wiele razy, że Marvel Unlimited być uzupełnieniem do papierowych wydań.

Offline xanar

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #264 dnia: Nd, 13 Marzec 2022, 12:58:09 »
Możesz pisać co post, że Egmont czegoś nie wydał  :)

Np. Egmont nie wydał Onslaught Saga albo Clone Saga. :) Secret Wars II byłoby dobre  :)
Wg mnie Egmont powinien wydać X-men od początku ;D a nie jakieś wydanie korekcyjne ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Tymon Nadany

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #265 dnia: Cz, 17 Marzec 2022, 17:43:47 »
Dzięki wielkiej uprzejmości forumowego kolegi Bosmana udało mi się zdobyć tom z Venomem. Jestem zadowolony z wydania gramatura i okładka moim zdaniem lepsza niż w analogicznie wydanych komiksach z USA i na pewno lepsza niż tm -semici. Na minus dla mnie brak pierwszej części historii o Carnage, aczkolwiek rozumiem dlaczego bo tom nosi tytuł Venom a w pierwszej części był tylko we wspomnieniach. Moim zdaniem lepiej było zamieścić tam to co wydał semic w zeszycie 12/94. I zamiast tej historii z annuala  te 10 stron lepiej można by było użyć do pokazania stron w których Venom uciekał z więzienia. Aczkolwiek jestem zadowolony bo epice nie kupuje a tutaj mam w nowej wersji przedruk zeszytów które lubię.

Offline szulig

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #266 dnia: Cz, 17 Marzec 2022, 17:50:11 »
Gdyby ktoś miał problem ze zdobyciem ktoregoś numeru to moge sie przejsc do sklepu i zerknąc czy sa jeszcze poszczegolne tomy. Ostatnio bylo tego od pyty, kazdego numeru.

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #267 dnia: Cz, 17 Marzec 2022, 21:34:30 »
W sumie ja poluję na tom Venom vs Spiderman. W Warszawie nie widziałem, był wyprzedany

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #268 dnia: Pt, 18 Marzec 2022, 04:17:45 »
Tydzień temu jeszcze był - dorzucili do kupki w Arkadii. Czemu wtedy nie kupiłeś? Ale prawda - wczoraj już tego tomu tam nie widziałem. Polecam jeszcze zerknąć do Złotych Tarasów lub Bemowa.

https://www.instagram.com/p/CazXLzVMa6B/

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #269 dnia: Pt, 18 Marzec 2022, 06:43:47 »
Czemu nie kupiłem? Bo jest coś takiego jak praca. Mam też inne zobowiązania i brakuje mi czasu by jeździć po całym mieście, i szukać komiksu. Nie jest to produkt pierwszej potrzeby...