Autor Wątek: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów  (Przeczytany 54537 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #345 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 08:24:27 »
@UP
Pszykro.

U mnie wszystkie ok. Przeczytałem każdy ze swoich 9 tomów raz i żaden się nie rozpadł. Ale jak ktoś wcześniej wspomniał - klejenie to nie szycie. To pierwsze jest słabsze jeśli chodzi o wytrzymałość. Z drugiej strony - dlatego te komiksy są o połowę tańsze niż Egmonty.

Offline Voitas

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #346 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 08:29:04 »
Ja jestem w trakcie lektury pierwszego tomu. Wydanie bardzo fajne, ale dużo literówek.

Offline laf

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #347 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 11:35:53 »
Z drugiej strony - dlatego te komiksy są o połowę tańsze niż Egmonty.
Tak właściwie to nie tylko dlatego, bo na niższą cenę złożyło się jeszcze kilka innych elementów, o czym bardzo dobrze wiesz  ;)

@Kamiloss, niestety klejenie puściło u Ciebie dosyć szybko. Może zbyt mocna odginałeś strony? Może akurat miałeś egzemplarz ze słabszym klejeniem? Prawda jest taka, że w trakcie czytania z klejonymi komiksami należy obchodzić się ostrożniej niż z szytymi. Ja również podczas przeglądania tomów, które ostatnio wpadły w moje łapki, nie zauważyłem jakiś oznak słabego klejenia.

Offline Kamiloss

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #348 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 12:53:59 »
Czytałem jak każdy inny. Zresztą dwa tomy mi się rozleciały, dwa dały radę. Trudno, miałem sprzedać wszystkie 4 tomy, najwyżej zostawię na półce. Ale dzięki za radę. Wszystkie inne komiksy mam szyte, tylko te były klejone. Na przyszłość będę bardziej uważał.

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #349 dnia: Śr, 10 Sierpień 2022, 11:09:49 »
ciekawostka którą znalazłem na reddicie, a nie pamiętam żeby przewijała się w temacie. otóż w innych krajach gdzie grasuje Panini, a gdzie nie ma monopolu E na niszczenie kolekcji ;) - czyli np we Francji i w Belgii, poza tą samą kolekcją która wyszła u nas, wychodziły też takie:

2022 - the best team-ups - https://www.bedetheque.com/serie-79291-BD-Marvel-Les-Grandes-Alliances.html
2021 - the dark side - https://www.bedetheque.com/serie-74945-BD-Marvel-Le-cote-obscur.html
2020 - the greastest battles - https://www.bedetheque.com/serie-69593-BD-Marvel-Les-Grandes-Batailles.html
2019 - marvel rebirth - https://www.bedetheque.com/serie-65880-BD-Marvel-La-Renaissance.html
2018 - super-hero collection - https://www.bedetheque.com/serie-61697-BD-Super-Heroes-Collection.html

wyczytałem że kolekcja ta jest typowo wakacyjnym zabiegiem - w takim razie u nas coś poszło nie tak, skoro całośc wystartowała w lutym ;). z ciekawostek - w podobnym wydaniu Panini/Carrefour wypuścił też serie z uniwersum SW.

Offline Takesh

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #350 dnia: Śr, 10 Sierpień 2022, 11:54:40 »
No ale w lutym mamy ferie, czyli takie jakby wakacje... 8)

Offline Tymon Nadany

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #351 dnia: Śr, 10 Sierpień 2022, 16:50:34 »
Czytałem jak każdy inny. Zresztą dwa tomy mi się rozleciały, dwa dały radę. Trudno, miałem sprzedać wszystkie 4 tomy, najwyżej zostawię na półce. Ale dzięki za radę. Wszystkie inne komiksy mam szyte, tylko te były klejone. Na przyszłość będę bardziej uważał.
A jaki jeszcze tom ci się rozpadł oprócz Deadpoola?

Offline Kamiloss

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #352 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 22:20:19 »
A jaki jeszcze tom ci się rozpadł oprócz Deadpoola?

Thor.

Offline dmlakers1

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #353 dnia: Pt, 30 Wrzesień 2022, 14:05:16 »
Jeśli ktoś jeszcze szuka tomów kolekcji to w sklepach Carrefour jest nowy rzut i to po niższej cenie. Sprawdzone w dwóch sklepach w Łodzi.

Offline michał81

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #354 dnia: Pt, 30 Wrzesień 2022, 18:44:32 »
Jeśli ktoś jeszcze szuka tomów kolekcji to w sklepach Carrefour jest nowy rzut i to po niższej cenie.
Ile tego oni nadrukowali. Pewnie po szybki wyprzedaniu pierwszego rzutu podwyższyli cenę, ale drugi im już zaległ na stojakach.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #355 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 11:58:05 »
Z grupy FB Komiksy bez Granic, autor zdjęcia Adam Rymarz:

Cytuj
A tymczasem w Carrefourze... 😉

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #356 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 13:44:54 »
W Warszawie rzucili 4 pierwsze tomy - kupiłem. Kolejne 6 na dniach :)

Offline HugoL3

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #357 dnia: Pn, 17 Październik 2022, 10:58:53 »
Jakieś szczegóły Panowie co tam znajdziemy w środku?

Edit: totalnie nie zauważyłem, sorki
« Ostatnia zmiana: Pn, 17 Październik 2022, 11:03:57 wysłana przez HugoL3 »

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #358 dnia: Pn, 17 Październik 2022, 11:00:26 »
Zmień wątek, w dedykowanym jest więcej informacji.

Online Kyms

Odp: Kolekcja Pojedynki Superbohaterów
« Odpowiedź #359 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 11:07:30 »
Kończę tom "Spider-Man vs Mysterio" i podoba mi się. Proste i przyjemne historie z różnych okresów pajęczaka. Sama zabawa z Mysterio potrafiła być na tyle przekombinowana jak na czasy pisania, że robiło małe wrażenie. Tylko do zapomnienia są pomysły typu Spidermobile czy kradzież zestawy z MC jakiemuś przechodniu - nie wiem kto klepnął zachowania Pajęczaka totalnie wychodzące poza jego charakter.

Jak wypadają tomy "X-Men kontra Magneto" czy z Wolverine? Warto po nie sięgać czy lepiej omijać? Zaciekawili mnie jeszcze Strażnicy. Przede mną do czytania jest Venom. Ten z Ciemnej kolekcji rozczarował.