Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 153073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gascon200

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #60 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 12:59:16 »
Dubel z większą ilością stron, lepszym formatem i grzbietem, który w dodatku nie chodzi w ogromnych cenach, bo ten komiks mało kto ma w polskim wydaniu :P

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #61 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 13:04:02 »
Jaką większą ilością stron? WKKM 232, Egmont 228  :)

Jakim lepszym formatem?

ramirez82

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #62 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 13:04:43 »
Jakim lepszym formatem?

Lepszą okładką i grzbietem?

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #63 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 13:06:25 »
Grzbiet wymienił osobno :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #64 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 13:16:43 »
Racja, to zostaje przy "okładka"  8)

Offline Bazyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #65 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 19:36:41 »
mało kto ma w polskim wydaniu :P

Mają go rzesze fanów WKKM którzy kupili go w 2014. :)

Offline Gascon200

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #66 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 20:49:03 »
Mają go rzesze fanów WKKM którzy kupili go w 2014. :)

Minus kilkunastu(może i dziesięciu) tych, którzy wyrzucili/oddali ten komiks.

Nie wspominając o tym, że część z nich zapewne przez te 5 lat zaniedbała ten komiks, którego obecnie stan pozostawia wiele do życzenia :P

Ale mimo wszystko rozumiem o co wam chodzi, jednak wolę kupić wydanie Egmontu, które nie jest aż tak drogie, i które lepiej wygląda jako samodzielny Tom na półce :P

Offline FanEgmontu

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #67 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 21:13:47 »
Bardzo mnie cieszy fakt iż staruszek logan w końcu będzie dostępny na polskim rynku w formie, która nie woła pomstę do nieba :) nigdy nie kupiłem nic z wkkm bo wiedziałem, że te co ciekawsze i lepsze komiksy dostaną swoje drugie, normalne wydanie na polskim rynku i jak widać nie myliłem się :) dla mnie zakup obowiązkowy!

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #68 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 21:19:44 »
Ja się cieszę ze Staruszka, bo choć w tamtym czasie kupowałem WKKM regularnie, akurat przedłużył mi się wyjazd i tom przegapiłem. Jakoś dwóch stów nie uśmiechało mi się dać na aukcji. Miałem nawet kupić wydanie oryginalne, ale że we wrześniu TK ogłosił, że wydadzą Staruszka, wstrzymałem się ;)

Offline Darth_Simon

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #69 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 21:21:38 »
Wydanie Old Man Logana w ramach WKKM jest moim zdaniem fajne (posiadam taki i nie planuje go sprzedawać mimo iż pozbyłem się jakiś 80% posiadanych tomów z tej kolekcji).

Problemem jest tylko to, że z uwagi na charakter kolekcji (dotyczy się wszystkich a nie tylko WKKM) jest to że Tom był dostępny do zakupu tylko przez stosunkowo krótki czas i nie będzie dodrukowywany.

Analigiczna jest sytuacja np. z Co się stało z człowiekiem jutra w ramach WKKDC.
Jak ktoś przegapił to za jakieś pół roku pozostanie mu rynek wtórny albo polowanie po jakiś salonach prasowych i liczenie na to, że któryś zapomniał zrobić zwrotu.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Bazyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #70 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 23:06:41 »
Bardzo mnie cieszy fakt iż staruszek logan w końcu będzie dostępny na polskim rynku w formie, która nie woła pomstę do nieba :) nigdy nie kupiłem nic z wkkm bo wiedziałem, że te co ciekawsze i lepsze komiksy dostaną swoje drugie, normalne wydanie na polskim rynku i jak widać nie myliłem się :) dla mnie zakup obowiązkowy!

Le prowokacją z tym nickiem? :)

W każdym razie nie wiem co masz do jakości wydania tomów kolekcji. Dobre szycia, eleganckie czerwone wyklejki z kadrami komiksu, normalna gruba okładka. Mój stoi sobie na półce, nic się nie pruje, strony nie wylatują. Zacny komiks w ładnej formie i szacie graficznej.

Midar

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #71 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 23:09:33 »
Bardzo mnie cieszy fakt iż staruszek logan w końcu będzie dostępny na polskim rynku w formie, która nie woła pomstę do nieba :) nigdy nie kupiłem nic z wkkm bo wiedziałem, że te co ciekawsze i lepsze komiksy dostaną swoje drugie, normalne wydanie na polskim rynku i jak widać nie myliłem się :) dla mnie zakup obowiązkowy!
O „pomstę do nieba”, to woła takie pisanie zaangażowanych pro Egmontowo bredni. „Staruszek Logan” był w ramach WKKM bardzo dobrze wydany. Ale skąd możesz o tym wiedzieć, skoro nic z WKKM nie kupiłeś. Współczuję, bo nie masz w związku z tym paru naprawdę dobrych tytułów, których Egmont nie wydał i pewnie nigdy nie wyda. Ale jak jest się fanem jednego wydawnictwa, a nie komiksów to się dużo traci.
« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Marzec 2019, 23:37:07 wysłana przez Midar »

Offline FanEgmontu

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #72 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 09:42:33 »
O „pomstę do nieba”, to woła takie pisanie zaangażowanych pro Egmontowo bredni. „Staruszek Logan” był w ramach WKKM bardzo dobrze wydany. Ale skąd możesz o tym wiedzieć, skoro nic z WKKM nie kupiłeś. Współczuję, bo nie masz w związku z tym paru naprawdę dobrych tytułów, których Egmont nie wydał i pewnie nigdy nie wyda. Ale jak jest się fanem jednego wydawnictwa, a nie komiksów to się dużo traci.
Jestem fanem dobrze wydanego komiksu to takie złe?
W przypadku wkkm ja jako esteta nie mogę sobie pozwolić na komiksy, które mają na brzegach jakieś losowe części panoramy... panowie jak to na półce wygląda ;)
Już nawet nie wspomnę o tym, że wkkm jest pełne historii wyrwanych ze środków większych sag czy runów poszczególnych scenarzystów. (ups jednak wspomniałem)

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #73 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 11:13:48 »
  Jakby wróciły jeszcze strony klubowe z pytaniami w stylu "Na x stronie pojawił się nowy bohater Chólk, kto to jest i jakie ma moce?" to by dopiero było w porządku.

Offline Mateusz

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #74 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 11:58:37 »
Posty dotyczące jakości tłumacznia wydzieliłem do osobnego wątku, żeby nie mieszać wypowiedzi dotyczących Egmontu i Hachette w Klasyce Marvela. ;)

 https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/tlumaczenia-komiksow/
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Marzec 2019, 12:08:04 wysłana przez admin »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami