Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 152966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #270 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 12:43:48 »
Ale to chyba i tak jeden z lepszych Millarów?
Tak.

Offline Mateusz

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #271 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 14:17:37 »
Dyskusję odnoszącą się do Spider-Mana przeniosłem do tematu: https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/spider-man/15/
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline LordDisneyland

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #272 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 18:58:28 »
Też polecam. Udany mix Mad Maxa i Bez przebaczenia Eastwooda, w świecie superhero.

No to mnie przekonałeś :)
,, - Eeeeech.''

Offline OokamiG

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #273 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 23:40:14 »
Również polecam Old Man Logan. Bardzo dobra postapokalisa z Rosomakiem. Dla mnie jest coś w tym komiksie, czego nie ma teraz w Marvelu. Może to bezkompromisowość w przedstawieniu świata i postaci. W sensie,  że jak mam być brutalny to będzie. Żadnego ugrzeczniania,  którego teraz w Marvelu obecnie trochę jest.

Offline eridraven

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #274 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 09:11:39 »
Również polecam Old Man Logan. Bardzo dobra postapokalisa z Rosomakiem. Dla mnie jest coś w tym komiksie, czego nie ma teraz w Marvelu. Może to bezkompromisowość w przedstawieniu świata i postaci. W sensie,  że jak mam być brutalny to będzie. Żadnego ugrzeczniania,  którego teraz w Marvelu obecnie trochę jest.

No właśnie to mi przeszkadza we współczesnych komiksach od Marvel. I pewnie dlatego spodobał mi się Karnak. Jest tak samo bezkompromisowy.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Maragast

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #275 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 12:40:05 »
Właśnie przeczytałem sobie tomik Secret Avengers z WKKM, a teraz czytam "Sam Strach" (bardzo mi się podoba ten event/crossover) - obydwie pozycje od Brubakera.

I tak się zastanawiam czy Egmont pójdzie w ta stronę by wydawać Secret Avengers, jak już dojdą do Reborn z Kapitanem Ameryką Brubakera - po po tym wydarzeniu Bru zaczął pisać właśnie Secret Avengers.
Fajnie by bylo mieć obie serie - Kapitana Amerykę z Buckym i Secret Avengers ze Stevem (dobrze by się to uzupełniało).

Jak myślicie, czy jest szansa na to Secret Avengers? TK powiedział na Pyrkonie, że chce wydawać więcej pozycji Brubakera - może to miał na myśli.
Zresztą "Sam Strach" też fajnie uzupełnia Run Brubakera więc też pewnie po to sięgną pomimo wydania w kolekcji (takie wydanie jednotomowe pewnie by się rozeszło wśród osób zbierających Kapitana, a nie posiadających  wydania z kolekcji).

Offline Gazza

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #276 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 15:01:12 »
Nieodgadnione są myśli i plany TK, a jak wiadomo - krążą wokół wszystkiego. Z drugiej strony - wiem, że może to być trudne ale przydałby się konkretny plan wydawniczy - dla zaspokojenia potrzeb fanów chociażby.
Kupowałbym każdą pozycję spod ręki Bru. A zwłaszcza te które ukazały się w kolekcji. Zasługują na porządne wydania.

Offline Mateusz

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #277 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 22:32:21 »
Posty dotyczące Punishera znajdziecie w wątku: https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/the-punisher/30/
Post na temat Spider-Mana przeniosłem do jego tematu: https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/spider-man/75/
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #278 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 08:08:39 »
Jak myślicie, czy jest szansa na to Secret Avengers?
Serio? Secret Avengers? Jak dla mnie jeden z najsłabszych Avengerowych tytułów w kolekcji WKKM. Dzięki niemu dwa razy zastanowię się nim wezmę do ręki jakiś drużynowy komiks od Bru. Zdecydowanie wolę gdy pisze solowych bohaterów (zarówno SH, jak i nie-SH).

Offline LordDisneyland

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #279 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 15:26:57 »
Wcześniej nie mogłeś umieścić jakiegoś ostrzeżenia ?! :) Ten tom zbiorczy SAbyB gdzieś tam już jest w drodze do mnie...i owszem, kupiłem wiedziony impulsem oraz magią nazwiska... :D
Ech, co ja mam z wami, naprawdę....  8)
,, - Eeeeech.''

Offline OokamiG

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #280 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 15:30:57 »
Jeśli Secret z Marvela to Warriors.

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #281 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 08:49:38 »
Wcześniej nie mogłeś umieścić jakiegoś ostrzeżenia ?! :)
Eee, no o scenariuszowej słabiźnie w Secret Avengers nie raz było wspominane w wątku WKKM jeszcze na Gildii. Było czytać  ;)

Offline LordDisneyland

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #282 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 16:04:37 »
A kto by te posty o komiksach czytał! O kolekcjach, tak, to owszem :D
,, - Eeeeech.''

Offline Odyn

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #283 dnia: Pt, 19 Lipiec 2019, 08:16:29 »
Przypadkowo trafiłem na informację o Strażnikach Galaktyki od Abnetta, których Egmont ma wydać we wrześniu. Akurat tak się składa, że jestem wielkim fanem filmów tej drużyny oraz pióra Dana Abnetta. Jak to wypadło? Nie jestem obyty z Marvelem, ale ta kosmiczna przygoda brzmi kusząco.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Antari

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #284 dnia: Pt, 19 Lipiec 2019, 09:23:23 »
Przypadkowo trafiłem na informację o Strażnikach Galaktyki od Abnetta, których Egmont ma wydać we wrześniu. Akurat tak się składa, że jestem wielkim fanem filmów tej drużyny oraz pióra Dana Abnetta. Jak to wypadło? Nie jestem obyty z Marvelem, ale ta kosmiczna przygoda brzmi kusząco.

Wizerunki filmowych GotG są wzorowane na tych przedstawionych właśnie w serii Abnetta. Jeżeli czytałeś Imperatyw Thanosa z WKKM, to takiego poziomu należy się spodziewać.