Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 154191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #480 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 17:52:48 »
Kiedyś, dawno temu na gildii założyłem wątek o Marvel Epic Collection, które chciałem kupować w oryginale ale mi szybko przeszło. Potem jak Egmont zaczynał z klasyką też wspominałem, że fajnie byłoby jakby wzięli się za Epic Collection no i proszę po latach w 2021 dostaniemy 3 tomy ze Spiderem. Chyba jest szansa na inne rzeczy z tej linii jak myślicie? Przejrzałem listę i myślę, że jest szansa na klasyczne DD i Punishery kiedyś



JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #481 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 17:55:24 »
Raczej do Spidera nic nie dodadzą.

Offline bogi1

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #482 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 17:56:52 »
Raczej do Spidera nic nie dodadzą.

Znowu masz jakieś zakulisowe info? Dlaczego?

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #483 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 18:03:40 »
Nie mam żadnych zakulisowych info. Ale naprawdę wątpię żeby obok Klasyki Marvela miała być jeszcze linia "Epic" Spider to taki fajny wyjątek :)

Offline misiokles

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #484 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 18:03:45 »
Myślę, że to będzie zależeć od sprzedaży. Jak będzie lepsza od zakładanego minimum - to dołożą. Jak gorsza - nie dołożą.

Offline bogi1

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #485 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 18:05:51 »
Nie mam żadnych zakulisowych info. Ale naprawdę wątpię żeby obok Klasyki Marvela miała być jeszcze linia "Epic" Spider to taki fajny wyjątek :)

A żeby zapełnić lukę po DD i Punisherze jak skończą Marvel Knights, Waida, Soula i co tam jeszcze? To nie musi być perspektywa 2021 ani nawet 2022

Offline michał81

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #486 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 18:06:48 »
Tylko tak jak Spider-man może mieć dobrą sprzedaż ze względu na sentyment, bo to co zapowiedzieli to najlepsze lata Tm-Semic tak epicki DD nie widzę w tej linii. Punisher może, to już bardziej pasowałby tu klasyczni X-meni.
« Ostatnia zmiana: Nd, 15 Listopad 2020, 18:17:35 wysłana przez michał81 »

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #487 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 18:08:13 »
A żeby zapełnić lukę po DD i Punisherze jak skończą Marvel Knights, Waida, Soula i co tam jeszcze? To nie musi być perspektywa 2021 ani nawet 2022
Czemu mają bez końca wydawać DD lub Punishera?

Offline Voitas

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #488 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 18:49:06 »
Oby dali te epici na offsecie

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #489 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 18:50:45 »
Oby dali te epici na offsecie
Przecież to Egmont.

Robimy petycje o offset? :)

Offline Voitas

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #490 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 18:51:12 »
Chętnie podpiszę :-)

Online xanar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #491 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 18:56:06 »
Niech dadzą taki papier, żeby nie było widać co jest po drugiej stronie a wy tu offsetach.
Twój komiks jest lepszy niż mój

ramirez82

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #492 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 19:03:35 »
Czemu mają bez końca wydawać DD lub Punishera?

A dlaczego robią to z Deadpoolem?

Wiem, Deadpool sprzedaje się najlepiej, ale DD i Punisher też sprzedają się lepiej od innych. Póki będą się dobrze sprzedawać, póty będą wydawać 8)

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #493 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 19:08:32 »
Ale te DD i Punishery sprzedają się bo są dobre :)

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #494 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 19:11:18 »
Wydanie DD w epicach jest moim zdaniem wątpliwe. Na dniach wyjdzie kolejny epic, w którym znajdzie się koniec runu Nocenti i początek runu Chichestera. Mimo, że nie ma jeszcze tomu z początkiem runu Nocenti, te pierwsze zeszyty nie są istotne dla glównych wątków tego runu. Te trzy tomu Nocenti są więc jedynymi, które mają ciągłość (pomijam tomy z lat 60). Tylko, że za tymi tomami nie idzie nostalgia a poziom tego odstaje dość od tego do czego Egmont przyzwyczaił nas w DD. Ja uważam, że da się to czytać, run Nocenti ma też kilka naprawdę niezlych momentów ale ogolnie nie uważam tych historii za jakieś rewelacyjne. Z pozostałych epiców z lat 90 wart wydania jest tylko Purgatory and paradise ale glownie ze względu na świetny run DeMatteisa. Ale tu jest problem, bo żeby to czytać trzeba mieć podbudowę w postaci wcześniejszych tomów, chyba że załatwiliby to przedmową Śmiałkowskiego. Pizatym z DD jest mnóstwo do wydania. Sam Waid i Soule to kilka lat a pozatym poza serią główną DD ma szczęście do znakomitych mini serii np. End of Days Bendisa, którego brak polskiego wydania jest dla mnie zbrodnią, Father Quesady, niezły Noir i wiele innych. Zresztą jestem raczej zwolennikiem dokończenia vol. 2 a następnie wejścia w Waida i Soule'a.