Autor Wątek: Kapitan Ameryka  (Przeczytany 11754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Online xanar

Odp: Kapitan Ameryka
« Odpowiedź #46 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 10:18:13 »
Już naprodukowali filmów na youtubie o tym  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Kapitan Ameryka
« Odpowiedź #47 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 10:19:13 »
Ech skąd Bartoszowi Czartoryskiemu wzięła się Natalia w 5 tomie Kapitana Ameryki? Czarna Wdowa to przecież Natasha.

Offline OokamiG

Odp: Kapitan Ameryka
« Odpowiedź #48 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 11:48:14 »
Za wiki "prawdziwe nazwisko Natalia „Natasha” Alianovna Romanova".

Offline Bazyliszek

Odp: Kapitan Ameryka
« Odpowiedź #49 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 12:29:36 »
Następny tom o Kapitanie dopiero w 2022? Będą to wydawać po tomie na rok? Żal.pl Żarty sobie robią. Takie działania naprawdę zniechęcają potencjalnych nabywców. To Kapitana z czasów Dark Reign się chyba na emeryturze doczekam, jeśli nie urwą tej serii do tego czasu.

Offline Sparnage

Odp: Kapitan Ameryka
« Odpowiedź #50 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 12:34:03 »
Czwarty był w grudniu, piąty czerwiec i szósty wczesny 2022.
Co pół, czyli jak każda seria z Marvel Classic.  ;)

Offline Uluru

Odp: Kapitan Ameryka
« Odpowiedź #51 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 13:09:23 »
Następny tom o Kapitanie dopiero w 2022? Będą to wydawać po tomie na rok? Żal.pl Żarty sobie robią. Takie działania naprawdę zniechęcają potencjalnych nabywców. To Kapitana z czasów Dark Reign się chyba na emeryturze doczekam, jeśli nie urwą tej serii do tego czasu.

To nie kupuj, będzie to gigantyczna strata dla wydawnictwa Egmont ale sądzę że jakoś wydźwigną się z tego kryzysu żeby wydawać dalsze części.

Online xanar

Odp: Kapitan Ameryka
« Odpowiedź #52 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 13:18:25 »
Czy wy na prawdę musicie cytować te jego głupkowate wpisy, przecież to oczy bolą od czytanie tego.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline gloriadeus

  • Wiadomości: 91
  • Polubień: 111
  • Obrona cywilnych ofiar to nie antysemityzm
    • Zobacz profil
Odp: Kapitan Ameryka
« Odpowiedź #53 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 22:27:26 »
Wy recenzujecie wpisy innych ? Każdy ma prawo pisać co chce.
Osądzić morderców cywili palestyńskich!

Trybunał karny za ludobójstwo na Palestyńczykach!

Wykluczyć Izrael z rozgrywek sportowych!

"Maus. Opowieść ocalałego" nie jest wybitny tylko rozreklamowany, chociaż trzeba oddać Art Spiegelmanowi że jest wybitną świnią.

***** właścicieli TVN

Offline radef

Odp: Kapitan Ameryka
« Odpowiedź #54 dnia: Pt, 30 Lipiec 2021, 07:26:11 »
Ech skąd Bartoszowi Czartoryskiemu wzięła się Natalia w 5 tomie Kapitana Ameryki? Czarna Wdowa to przecież Natasha.
Pomijając wcześniejszą odpowiedź - nie Natasha, ale Natasza. Natasha w języku polskim jest nielogiczna w przypadku tej postaci biorąc pod uwagę jej rodowód.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Online xanar

Odp: Kapitan Ameryka
« Odpowiedź #55 dnia: Pt, 30 Lipiec 2021, 14:19:25 »
Wy recenzujecie wpisy innych ? Każdy ma prawo pisać co chce.
Twoich nie będziemy recenzować, na takie rzeczy trzeba sobie zasłużyć :)

Ech skąd Bartoszowi Czartoryskiemu wzięła się Natalia w 5 tomie Kapitana Ameryki? Czarna Wdowa to przecież Natasha.
No co ty, taki z ciebie Marvelofan a nie wiesz, że Natasha ma na imię Natalia  :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 30 Lipiec 2021, 14:24:34 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Kapitan Ameryka
« Odpowiedź #56 dnia: Wt, 21 Marzec 2023, 16:19:46 »
Tom 8 Kapitana Amerykańscy czyta się szybko, akcja jest wartka, intryga się snuje. Brubaker mimo wszystko mnie potrafi przykuć do czytania swoich scenariuszy. Tylko "cartoonowe" rysunki trochę nie pasują do tego klimatu rosyjskiej Syberii. I czy to tylko mój, czy wasze egzemplarze też tak strasznie jadą farbą drukarską, że kręci cię w nosie i głowa zaczyna boleć?

Offline Bazyliszek

Odp: Kapitan Ameryka
« Odpowiedź #57 dnia: Wt, 21 Marzec 2023, 20:20:39 »
Niech mi jeszcze ktoś powie, gdzie była ta walka z Machinesmithem w Madripoorze, o której wspominają w tym tomie? To było w runie Brubakera, czy w Tajnych Avengers? Bo te tomy wychodzą tak rzadko, że jeśli to czytałem, to zdążyłem o tym zapomnieć.

Online Raveonettes

Odp: Kapitan Ameryka
« Odpowiedź #58 dnia: Wt, 21 Marzec 2023, 20:37:54 »
Niech mi jeszcze ktoś powie, gdzie była ta walka z Machinesmithem w Madripoorze, o której wspominają w tym tomie? To było w runie Brubakera, czy w Tajnych Avengers? Bo te tomy wychodzą tak rzadko, że jeśli to czytałem, to zdążyłem o tym zapomnieć.
U Brubakera. W tomie wcześniej tj. siódmym.