Autor Wątek: Justice League  (Przeczytany 13711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czarorkuk

Odp: Justice League
« Odpowiedź #30 dnia: So, 23 Kwiecień 2022, 19:15:21 »
   Jezu, ta Liga Sprawiedliwości Geoffa Johnsa była koszmarnie słaba, pierwszy tom nie miał jakiejkolwiek fabuły to wielki wyczyn nawet jak na ten gatunek. Od startu Rebirth kupuję to cały czas, ale jeszcze nie ruszyłem ani jednej strony, jak to faktycznie ma być jeszcze gorsze to ciężko mi to sobie wyobrazić.
Przynajmniej była typowym średniakiem z dobrymi tienami do eventów. Liga Snydera  jest o klasę gorsza- epickie pomysły że słabym scenariuszem i fatalnym zakończeniem.

Offline LukCook

Odp: Justice League
« Odpowiedź #31 dnia: So, 23 Kwiecień 2022, 20:10:38 »
   Jezu, ta Liga Sprawiedliwości Geoffa Johnsa była koszmarnie słaba, pierwszy tom nie miał jakiejkolwiek fabuły to wielki wyczyn nawet jak na ten gatunek. Od startu Rebirth kupuję to cały czas, ale jeszcze nie ruszyłem ani jednej strony, jak to faktycznie ma być jeszcze gorsze to ciężko mi to sobie wyobrazić.

Jak przeczytasz od startu Rebirth to docenisz Johnsa.

Odp: Justice League
« Odpowiedź #32 dnia: So, 23 Kwiecień 2022, 21:18:31 »
  Nieeeeee, nie była nawet średniakiem, rysunki utrzymywały to to na powierzchni. Wiem, że to żarcik, ale mimo wszystko nie docenię tego z pewnością.

Offline xanar

Odp: Justice League
« Odpowiedź #33 dnia: So, 23 Kwiecień 2022, 21:38:45 »
Dobra, przeczytaj tą z Rebirth (całego Hitcha) to pogadamy :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Justice League
« Odpowiedź #34 dnia: So, 23 Kwiecień 2022, 22:12:33 »
Nie strasz, nie strasz!!! Nie jestem zielony w temacie, już takie śmiecie czytałem, że klękajcie narody.

Offline Pan F.

Odp: Justice League
« Odpowiedź #35 dnia: Nd, 24 Kwiecień 2022, 23:37:31 »
Cieszcie się, że jeszcze jest Liga Sprawiedliwości, bo 27 kwietnia ma wyjść rozdział "Death of the Justice League", który uśmierci wszystkich bohaterów i już więcej o nich nie usłyszycie. To koniec pewnej ery i początek nowej.  :'( :)
« Ostatnia zmiana: Nd, 24 Kwiecień 2022, 23:40:48 wysłana przez Pan F. »
6 rozdział już jest !
Aż 22 strony!!! Link poniżej :)

https://webkomiksy.pl/komiks/pomocny?v=vvgnXoSBG6-f

Offline Teli

Odp: Justice League
« Odpowiedź #36 dnia: Nd, 24 Kwiecień 2022, 23:57:04 »
Cieszcie się, że jeszcze jest Liga Sprawiedliwości, bo 27 kwietnia ma wyjść rozdział "Death of the Justice League", który uśmierci wszystkich bohaterów i już więcej o nich nie usłyszycie. To koniec pewnej ery i początek nowej.  :'( :)

Czyżby przy okazji wymontowali uniwersalne drzwi obrotowe w zaświatach DC i Marvela?
Taka nowa era z tego będzie że zaraz wszystko wróci do dawnego status quo... tylko obstawiać za ile tygodni/miesięcy nastąpi ten "nieoczekiwany" zwrot akcji ;)

Offline Odyn

Odp: Justice League
« Odpowiedź #37 dnia: Pn, 25 Kwiecień 2022, 07:35:54 »
Przynajmniej była typowym średniakiem z dobrymi tienami do eventów. Liga Snydera  jest o klasę gorsza- epickie pomysły że słabym scenariuszem i fatalnym zakończeniem.
Akurat zakończenie, które w Polsce wcisnęli do tomu Wojna Totalna, było bardzo dobre. Bez spodziewanego w komiksach superhero happy endu.
Natomiast początek Ligi był faktycznie słaby, Johns ciekawszy.

JL Hitcha w Odrodzeniu to chyba największa klapa DC, gorsza od Bendisa. Przy tych dwóch Johns i Snyder to królowie.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Online Murazor

Odp: Justice League
« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 12 Maj 2022, 14:54:17 »
Nowa liga ;D

Spoiler: PokażUkryj







To już chyba wolę Avengersów z Conanem ::)

Offline gashu

Odp: Justice League
« Odpowiedź #39 dnia: Cz, 12 Maj 2022, 15:26:14 »
Jednak
Spoiler: PokażUkryj
reptilianie?

Offline Maragast

Odp: Justice League
« Odpowiedź #40 dnia: Cz, 12 Maj 2022, 19:02:54 »
Nie rozumiem co może się nie podobać w Lidze Johnsa.
Od Liga Sprawiedliwości raczej nie oczekuje się by była komiksem na miarę Powrotu Mrocznego Rycerza tylko dobrego blockbustera z fajnymi postaciami i to wszystko było u Johnsa:
- fajna akcja - zarówno epickie bitwy jak i mniejsze pojedynki,
- zwroty akcji,
- wyraziste postacie i interakcje między nimi (do dziś pamiętam jak Batek ściąga maskę przed Halem Jordanem i potem daje się złapać Parademoniwi by dostać się do Supka).

Całą tą Ligę razem z Wiecznym złem czytało mi się kapitalnie i bawiłem się dużo lepiej niż przy Lidze Morrisona.

Offline Odyn

Odp: Justice League
« Odpowiedź #41 dnia: Wt, 14 Czerwiec 2022, 10:26:46 »
JSA w omniakach Johnsa warto przesunąć na szczyt listy zakupowej. Jeżeli chodzi o drużynówkę i rozpisanie złożonych relacji między nimi, to nie ma nic lepszego. W JSA są trzy pokolenia bohaterów: najstarsi, którzy niby są mentorami i mają wspierać innych, ale też mają już swoje rodziny; średni, którzy wchodzą, ale są pogubieni, ponieśli jakieś straty w swoim życiu, przybrali pelerynę z powodu obowiązku, inspiracji; najmłodsi, których jara totalnie superbohaterka i trochę niedojrzali, ale wnoszą nową energię w całe JSA.
Zamówiłem komplet omnibusów JSA Johnsa :) Od miesięcy chodziło mi to po głowie i w końcu wyhaczyłem w miarę dobrych cenach.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

sum41

  • Gość
Odp: Justice League
« Odpowiedź #42 dnia: Wt, 14 Czerwiec 2022, 13:34:09 »
Mam i goraco polecam innym JSA - szkoda ze nie dokonczyli tej serii w zbiorczych jak zwykle...

Offline isteklistek

Odp: Justice League
« Odpowiedź #43 dnia: Wt, 14 Czerwiec 2022, 14:12:42 »
No to czekam na pierwsze opinie, albo gromy, bo tak mocno polecałem  ;)

Offline Odyn

Odp: Justice League
« Odpowiedź #44 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 07:14:45 »
No to czekam na pierwsze opinie, albo gromy, bo tak mocno polecałem  ;)
Myślę, że się nie zawiodę, bo uwielbiam styl pisarski Johnsa :) Jak dla mnie to on powinien pisać większość superhero.

p.s. liczę, że na fali filmu Black Adam wznowią omnibus Hawkmana
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley