Autor Wątek: John Constantine Hellblazer  (Przeczytany 74169 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Castiglione

Odp: John Constantine Hellblazer
« Odpowiedź #405 dnia: Pn, 30 Październik 2023, 21:05:37 »
2 lutego Urban wypuszcza drugi i ostatni tom Jenkinsa. Szykuje się największa jak dotąd cegła, bo aż 576 stron.

https://www.urban-comics.com/paul-jenkins-presente-hellblazer-2/

Offline Castiglione

Odp: John Constantine Hellblazer
« Odpowiedź #406 dnia: Wt, 19 Grudzień 2023, 22:00:13 »


Okładka kolejnego "Hellblazera" od Urban Comics.

Offline Dacu

Odp: John Constantine Hellblazer
« Odpowiedź #407 dnia: So, 24 Luty 2024, 13:13:10 »
Jeśli miałbym przeczytać jeden run Hellblazera z tych wydawanych przez Egmont to który powinien wybrać?

Chodzi mi o to żeby zapoznać się z postacią w takim klasycznym wydaniu, ale żeby była z tego przyjemność, a nie męczarnia z ramotami.

Jak czytam ten wątek to wychodzi mi że warto przeczytać Gartha Ennisa. Czytałem jego „chłopaków” i uważam to za świetną lekturę, boję się tylko czy jego Hellblazer „nie skanibalizuje” mi przyjemności z czytania „Kaznodziei” którego też mam w planach.

Offline xanar

Odp: John Constantine Hellblazer
« Odpowiedź #408 dnia: So, 24 Luty 2024, 13:21:21 »
Ennis zdecydowanie najlepszy z tego co przeczytałem i wg mnie lepsze od Chłopaków tu na razie zatrzymałem się po 1/3.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Sikor

Odp: John Constantine Hellblazer
« Odpowiedź #409 dnia: So, 24 Luty 2024, 13:25:54 »
Bierz Ennisa, może momentami przynudzał ale całościowo to wg mnie najlepszy run. Delano też spoko ale mógłby Cię wymęczyć, gość go pisał jakby był w narkotycznym transie 😄za to Ennis też klasyczny ale bardziej przystępny w odbiorze.

Offline xanar

Odp: John Constantine Hellblazer
« Odpowiedź #410 dnia: So, 24 Luty 2024, 13:29:44 »
Delano też spoko ale mógłby Cię wymęczyć, gość go pisał jakby był w narkotycznym transie 😄
Też to podobnie odebrałem.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Raveonettes

Odp: John Constantine Hellblazer
« Odpowiedź #411 dnia: So, 24 Luty 2024, 15:04:07 »
Jeśli miałbym przeczytać jeden run Hellblazera z tych wydawanych przez Egmont to który powinien wybrać?

Chodzi mi o to żeby zapoznać się z postacią w takim klasycznym wydaniu, ale żeby była z tego przyjemność, a nie męczarnia z ramotami.

Jak czytam ten wątek to wychodzi mi że warto przeczytać Gartha Ennisa. Czytałem jego „chłopaków” i uważam to za świetną lekturę, boję się tylko czy jego Hellblazer „nie skanibalizuje” mi przyjemności z czytania „Kaznodziei” którego też mam w planach.
Olej Hellblazera i zacznij czytać Kaznodzieje:) Dla mnie najlepsza, obok Punisher Max, seria Ennisa.
« Ostatnia zmiana: So, 24 Luty 2024, 15:32:45 wysłana przez Raveonettes »

Online michał81

Odp: John Constantine Hellblazer
« Odpowiedź #412 dnia: So, 24 Luty 2024, 16:24:10 »
Weź na spróbowanie tom Warrena Ellisa, bo Constantine to jednak specyficzny bohater. Jest tylko jeden. Jak ci podejdzie to wróć do Ellisa lub Careya. Resztę polecam czytać później bo zaczynając od Delano można odbić się całkiem od serii. Plus taki, że każdy z tych runów można czytać niezależnie.

Offline Castiglione

Odp: John Constantine Hellblazer
« Odpowiedź #413 dnia: So, 24 Luty 2024, 20:57:49 »
Chodzi mi o to żeby zapoznać się z postacią w takim klasycznym wydaniu, ale żeby była z tego przyjemność, a nie męczarnia z ramotami.
Też bym celował w Ennisa.