Autor Wątek: Jeff Smith, Gnatowie i cała reszta.  (Przeczytany 1210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline HaVoK

Jeff Smith, Gnatowie i cała reszta.
« dnia: Nd, 21 Listopad 2021, 19:10:14 »
Hej, jeżeli temat istnieje (choć takiego nie znalazłem) to proszę o usunięcie.

Mam pytanie, czy "Rose" jest mocno brutalnym komiksem? Z dzieciakami (7 i 5 lat) przeczytaliśmy trylogię "Gnata" i są one bardzo spragnione tego świata. Na tyle, że syn chciałby czytać całość od początku.

Nie mam nic przeciwko ponownej lekturze, bo komiks mimo kilku przestojów jest naprawdę świetny, a zakończenie to wyciskacz łez, ale z chęcią poczytałbym coś nowego, stąd pytanie o "Rose".

Offline freshmaker

Odp: Jeff Smith, Gnatowie i cała reszta.
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 22 Marzec 2022, 21:29:16 »
pytanko czy ktoś czytał już tuki? zasadziłem się na ten komiks od momentu jak wystartował na kickstarterze. za chwile wyjdzie vol 2. docelowo ma być 6 części. lubię bone-a ale nie bardzo chce się ładować w nowa serie.

Offline freshmaker

Odp: Jeff Smith, Gnatowie i cała reszta.
« Odpowiedź #2 dnia: So, 23 Kwiecień 2022, 19:40:49 »
jestem po pierwszym tomie i jest nieźle. za miesiąc będzie drugi tom, co do kolejnych to pewnie przyjdzie poczekać. historia jest bardzo w stylu smitha - mocno skupia się na bohaterach. narracja komiksowa u niego jak zwykle bezbłędna, jest to tak na prawdę wstepniak ale niezle nakreśla co będzie się działo dalej.

jest to dużo lepsze od webkomiksu tuki, wiele stron jest dodanych i przerysowanych. research był zrobiony i już w pierwszym tomie dostajemy różne rasy ludzkie, tygrysy szablozebne i demony. jest dobrze i mam nadzieje ze będzie lepiej.

Offline Kadet

Odp: Jeff Smith, Gnatowie i cała reszta.
« Odpowiedź #3 dnia: Nd, 20 Sierpień 2023, 21:34:11 »
W niedzielę tydzień temu Jeff Smith miał atak serca. Dzięki Bogu przeżył i obecnie dochodzi do siebie (z tej przyczyny odwołał wizyty na konwentach do końca roku). Dużo zdrowia!

https://bleedingcool.com/comics/jeff-smith-cancels-book-tour-after-cardiac-arrest/
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!