Autor Wątek: Hulk  (Przeczytany 6134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Hulk
« Odpowiedź #15 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 12:55:21 »
No faktycznie, to może i ze 4 zrobią.
Oby jednak trzy, bo każdy to wydatek min. 400 PLN ;)

Offline sad_drone

Odp: Hulk
« Odpowiedź #16 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 15:52:16 »
Odnośnie immortal hulk, kompletnie się nie orientuje co tam z marveli nowych egmont wydaje, jest szansa że ta seria też zostanie przez nich wydana ? Czy raczej kupować w oryginale ?

W sumie przy okazji zapytam, które runy hulka są must have ? Wiem że run petera davida to jest magnum opus, immortal hulk ma dobre opinie, planet hulk i world war hulk już mam, jedzie do mnie jeszcze skarr. Coś poza tymi wymienionymi jest warte uwagi ?
« Ostatnia zmiana: Pt, 10 Styczeń 2020, 15:56:18 wysłana przez sad_drone »
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline xanar

Odp: Hulk
« Odpowiedź #17 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 16:33:55 »
Oby jednak trzy, bo każdy to wydatek min. 400 PLN ;)

Amerykański chłopak z Peru mówił, że dużo osób preoredey zrobiło i podobno drugi omnibus ma w tym roku jeszcze się pojawić. Cena jak cena trzeba na jakiejś promocji kupować  ;)

Odnośnie immortal hulk, kompletnie się nie orientuje co tam z marveli nowych egmont wydaje, jest szansa że ta seria też zostanie przez nich wydana ? Czy raczej kupować w oryginale ?

W sumie przy okazji zapytam, które runy hulka są must have ? Wiem że run petera davida to jest magnum opus, immortal hulk ma dobre opinie, planet hulk i world war hulk już mam, jedzie do mnie jeszcze skarr. Coś poza tymi wymienionymi jest warte uwagi ?
Szansa jest zawsze, podejrzewam, że wydadzą.

Jeszcze jest Hulk By Loeb & Mcguinness Omnibus HC ale to chyba tylko rysunki ma ładne  :)

She-Hulk też wchodzi w grę czy jesteś sexistą  ;)

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline sad_drone

Odp: Hulk
« Odpowiedź #18 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 16:42:07 »
@xanar she hulk to chyba głównie komediowe komiksy ? Czytałem slotta kolekcyjnego i zupełnie mi nie podszedł także dalej już sie nie interesowałem.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline xanar

Odp: Hulk
« Odpowiedź #19 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 17:20:17 »
Jeszcze jest Sensational She-Hulk Byrn'a, pierwsze część była w SBM wydana (1–8), nie przypominam sobie żeby to było jakieś komediowe, tutaj dziewczyna mówi o tym od 11:23

Ta Slot'owa mi się podobał i jeszcze jest Soule'owa z Marvel Now, ale tego to nie czytałem, także nie wiem, ogólnie wszystkie serie dobrze oceniane.
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Hulk
« Odpowiedź #20 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 20:09:45 »
Mam trochę zeszytów z tego runu, choć nie ukrywam, że dla okładek Rossa i wariantów ale nie spotkałem się jeszcze z niepochlebną opinią. Wszędzie peany!

Z tym polskim youtuberem to mam tak - gdy zaczynał był obiektywny i rzeczowy. Gdy popularka (głównie wśród młodzieży) uderzyła do głowy - wraz z funflem (taki z fioletowo-różową ondulacją) zaczęli gwiazdorzyć, pyszałkowacić i kreować się na mecenasów popkultury. Nie moje klimaty niestety. Z miłą chęcią wysłuchałbym za to recenzji Spoiler Included.

Oni zaczeli miec ten problem ze zaczelo ich to nudzic przez to ile tego widzieli/czytali 😐

Offline Kadet

Odp: Hulk
« Odpowiedź #21 dnia: So, 11 Styczeń 2020, 19:00:15 »
Jeszcze jest Sensational She-Hulk Byrn'a, pierwsze część była w SBM wydana (1–8), nie przypominam sobie żeby to było jakieś komediowe, tutaj dziewczyna mówi o tym od 11:23

Mnie się wydaje, że to właśnie od Byrne'a zaczęła się tradycja komediowych komiksów z She-Hulk. W swoim runie facet nagminnie łamał czwartą ścianę. Przykładowe plansze z comixology wydają się potwierdzać wybitnie humorystyczny charakter serii :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Nawimar III

Odp: Hulk
« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 13 Październik 2021, 01:11:53 »
Napiszę wprost: dawno już nie czytałem tak udanego, współcześnie powstałego komiksu Marvela. Dlatego ani trochę się nie dziwię, że w pewnym momencie ów tytuł pod względem sprzedaży „przebił” flagowy miesięcznik DC Comics (tj. oczywiście „Batmana”). Do tego nie tylko z racji kierowania nim wówczas przez nierzadko chłodno ocenianego Toma Kinga. W moim przekonaniu stało się tak z tego względu, że Al Ewing (czyli scenarzysta „Nieśmiertelnego…”) zaproponował cały wręcz pakiet momentami mocno oryginalnych „chwytów” fabularnych. Świetnie też sprawił się główny rysownik tego przedsięwzięcia w osobie Joe Benneta, którego styl przynajmniej we mnie wzbudza skojarzenia z najbardziej udanymi pracami zjawiskowego Briana Hitcha („The Ultimates” „Authority”). Chcę więcej i to jak najszybciej. Bomba Gamma w pełnej okazałości.

sum41

  • Gość
Odp: Hulk
« Odpowiedź #23 dnia: Śr, 13 Październik 2021, 08:44:23 »
Dla mnie te rysunki i historia to powrot do lat 90tych :)

Offline wujekmaciej

Odp: Hulk
« Odpowiedź #24 dnia: Śr, 13 Październik 2021, 11:02:15 »
Napiszę wprost: dawno już nie czytałem tak udanego, współcześnie powstałego komiksu Marvela.

nieskromnie wspomnę o X-men - Grand Design i tych Hickmana :)

a tak btw to dziś ostatni zeszyt tej uczty :)

Offline Nawimar III

Odp: Hulk
« Odpowiedź #25 dnia: Śr, 13 Październik 2021, 13:07:46 »
"Wielki projekt" oczywiście obowiązkowo :) Już czeka na swoją kolej i pewnie za niebawem zostanie przyswojony. No i z dużą niecierpliwością obok jego stażu przy mutantach wyczekuję "hickmanowej" Fantastycznej Czwórki. Tyle dobrego się o tej realizacji nasłuchałem/oczytałem, że jest jednym z moich tegorocznych priorytetów. Choć przy okazji liczę też, że Egmont z kolejnym "Nieśmiertelnym Hulkiem" jakoś szczególnie wstrzymywał się nie będzie.

Offline wujekmaciej

Odp: Hulk
« Odpowiedź #26 dnia: Śr, 13 Październik 2021, 13:40:22 »
dla mnie Fantastyczna Czwórka Hickmana to najlepsze superhero jakie czytałem w życiu chyba, a staram się czytać wszystko co dobre w tym temacie :)

polecam :)

Offline Chmielu

Odp: Hulk
« Odpowiedź #27 dnia: Śr, 13 Październik 2021, 13:58:03 »
Jeśli Hulk to tylko od Bruce'a Jonesa. ;D

Tu więcej dla zainteresowanych:

https://kzet.pl/2014/03/niedocenione-cz-1/

Bardzo polecam.

To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

Offline donT

Odp: Hulk
« Odpowiedź #28 dnia: Śr, 13 Październik 2021, 15:31:30 »
Przyznam drodzy koledzy, ze ten Immorrtal Hulk bardzo mnie kusi. Czytalem wiele dobrego o tej serii, ze ciagnie bardziej ku horrowi, niz klasycznym laserom z dupy. Moglby ktos, kto czytal w oryginale skrobnac dlaczego wlasnie ta seria jest taka dobra? Co Immortal wyroznia na tle innych tytulow o salacie?



You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline PawelC

Odp: Hulk
« Odpowiedź #29 dnia: Śr, 13 Październik 2021, 19:51:20 »
Na temat IH była dyskusja np. tu https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/marvel-now!-2-0-egmont-2019/msg105530/#msg105530l, polecam sprawdzić, sam też skrobnąłem parę słów z mojej perspektywy tutaj i tutaj

TL:DR: Autorzy mieli konkretną wizję której konsekwentnie się trzymali, jest to sensowna kontynuacja wątków z poprzednich serii ale również ich rozwinięcie, jest dużo poważniej i brutalniej niż w standardowej serii Marvela.