Autor Wątek: Hellboy  (Przeczytany 82753 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Hellboy
« Odpowiedź #210 dnia: So, 31 Październik 2020, 17:00:36 »
Frankenstein Undone was initially teased on Twitter by Multiversity Comics on October 16, 2019.[1][2] A formal announcement of the series came the following day.[3]

The first issue came out January 2020, but subsequent issues were delayed due to COVID-19. The second came out in May with the remaining three scheduled for September to November. However, following news of co-writer Scott Allie's predatory behavior,[4] the miniseries was canceled.

Z The Last Knight of St. Hagan to samo, skancelowane.

Hmmm

Offline Amer

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #211 dnia: So, 14 Listopad 2020, 15:53:35 »
Tamto skasowali, ale już zapowiedziana jest nowa 4-zeszytowa miniseria Young Hellboy – The Hidden Land. Na niektórych stronach sugerują, że ma być to zaczątek całej serii Young Hellboy (coś jak wcześniej Hellboy and the B.P.R.D.).

Dodatkowo poboczne uniwersum (Joe Golem, Baltimore) zyskało nazwę Outerverse. Przy okazji zapowiedziano pięciozeszytową (na razie...) serię Lady Baltimore.
Poloniusz: Cóż czytasz, mości książę?
Hamlet: Dymki, dymki, dymki.

Bender

  • Gość
Odp: Hellboy
« Odpowiedź #212 dnia: So, 14 Listopad 2020, 19:45:00 »
z tego co pamiętam, to Balltimore nigdy nie był w universum Hellboya

Bender

  • Gość
Odp: Hellboy
« Odpowiedź #213 dnia: So, 21 Listopad 2020, 11:06:29 »
Seven Wives Club to kolejny zeszycik będący dowodem, że duet Mignola Adam Hughes to jedyne co się ciekawego dzieje aktualnie w Mignolaverse. (+ Goloski Station). Ale trzy ciekawe zeszyty na dwa lata to nie jest imponujący wynik.

Historyjka klimatyczna choć odrobiną za krótka. Ale warto ten zeszycik mieć. Ciekawie narysowana. choć w zupełnie innym stylu niż Mignoli. Jeśli miałbym szukać stałego następcy Mignoli to nie szukałbym wśród jego naśladowców ale właśnie w czymś takim. Duncan fajnie rysuje, ale mam mieszane uczucia co do takiej naśladowczej kreski w jego wykonaniu. Niby pasuje do Mignoli ale jednak mam jakiś taki nieprzyjemny posmak kopii oglądając jego prace.


A z innej beczki. Dark Horse wprowadza nową serię omnibusów . Hellboy Universe i Universe Essentials .

« Ostatnia zmiana: So, 21 Listopad 2020, 11:10:37 wysłana przez Bender »

Offline Gazza

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #214 dnia: Cz, 26 Listopad 2020, 12:08:59 »
A tymczasem w Stanach startuje również takie coś - YOUNG HELLBOY THE HIDDEN LAND #1 (OF 4):

Offline qprime

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #215 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 11:18:51 »
Duncan fajnie rysuje, ale mam mieszane uczucia co do takiej naśladowczej kreski w jego wykonaniu. Niby pasuje do Mignoli ale jednak mam jakiś taki nieprzyjemny posmak kopii oglądając jego prace.

Nie mogę się doczekać jak sobie z Hellboyem poradził Tiernen Trevallion.
Te fragmenty mi się podobają ale ja jestem nieobiektywny - uwielbiam jak rysuje.
https://screenrant.com/hellboy-exclusive-fatal-hour-one-shot/

Cytuj

A z innej beczki. Dark Horse wprowadza nową serię omnibusów . Hellboy Universe i Universe Essentials .


To o tyle dobra wiadomość, że w końcu w normalnej cenie będzie dostępny sledgehammer 44.
« Ostatnia zmiana: Pn, 30 Listopad 2020, 11:56:06 wysłana przez qprime »

Offline bowie


Bender

  • Gość
Odp: Hellboy
« Odpowiedź #217 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 20:44:06 »

Offline srogin

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #218 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 21:01:43 »
Dobry ten Abe Sapien? Mocno zastanawiam się, czy po BBPO definitywnie nie rozstać się z Mignolaverse.

Bender

  • Gość
Odp: Hellboy
« Odpowiedź #219 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 21:04:37 »
Dla mnie beznadziejnie narysowane nudy. Praktycznie od poczatku do końca.

Offline Kielo

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #220 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 21:06:35 »
Dobry ten Abe Sapien? Mocno zastanawiam się, czy po BBPO definitywnie nie rozstać się z Mignolaverse.

Co kto lubi. Mi osobiscie sie podobalo, ale ja “lykam” Mignolaverse w calosci (lubie wszystkie BPRD)

A tak przy okazji - tytul jest Mroczne i Straszliwe, ale najstraszliwsza z tego wszystkiego jest ta niebieska okladka...

Offline srogin

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #221 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 21:10:20 »
Dzięki za odpowiedź. Końcówkę BBPO czytam już totalnie bez większych emocji. Chyba sobie Abe'a odpuszczę.

Offline Kielo

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #222 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 20:41:09 »

Bender

  • Gość
Odp: Hellboy
« Odpowiedź #223 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 23:13:00 »
Te omnibusy to raczej nowe nie są, jedynie chyba sklipcase i artprint sa nowe.

Offline Kielo

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #224 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 13:50:56 »
No tak, to sa te ostatnie "miekkie" omnibusy, ale zestaw jest nowy, czyli tak naprawde tylko slipcase  ;D

Btw, The Devil You Know zamowiony?