Autor Wątek: Greg Rucka  (Przeczytany 10881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Raveonettes

Odp: Greg Rucka
« Odpowiedź #45 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 00:09:42 »
Wspominał o dwóch. Ale fakt, znając tempo jego pracy to może to trwać i trwać.

Offline laf

Odp: Greg Rucka
« Odpowiedź #46 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 07:44:08 »
12-14 zeszytów?  :o
Matko i córko... to jeszcze z pięć lat potrwa.  ???
Biorąc pod uwagę fakt, że teraz zaangażował się w realizację serialu to chyba faktycznie może to tyle potrwać  :(

Offline Szekak

Odp: Greg Rucka
« Odpowiedź #47 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 07:51:24 »
Ktos zgadnie w jakim to komiksie?  :P

Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline laf

Odp: Greg Rucka
« Odpowiedź #48 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 08:00:38 »
Ktos zgadnie w jakim to komiksie?  :P
Lazarus 1

Offline Szekak

Odp: Greg Rucka
« Odpowiedź #49 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 08:12:17 »
Nie. 8)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Kyms

Odp: Greg Rucka
« Odpowiedź #50 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 08:23:05 »
Greg Rucka otwarcie wypowiadał się o ciemnej stronie współpracy z gigantami jak DC i Marvel. W sobotę udało nam się przeprowadzić z nim krótką rozmowę, w której pogadaliśmy o jego pracy nad Wonder Woman. Odpowiedź na ostatnie pytanie wpasowuje się w tą "szczerość" o wydawnictwach. Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia  :)


Offline Arne

Odp: Greg Rucka
« Odpowiedź #51 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 08:24:09 »
Ktos zgadnie w jakim to komiksie?  :P

Ja wiem! Ja wiem!
W komiksie Grega Rucki😁

Offline Takesh

Odp: Greg Rucka
« Odpowiedź #52 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 09:26:42 »
Świetny wywiad. Rucka ciekawie mówił, z pasją. Niedokończenie historii o Lordzie to wielka szkoda. Pamiętam jak to czytałem na bieżąco i nie wierzyłem, że to się wydarzyło. Świetna rzecz. Szkoda, że Greg nie skończył tego.

Mam jednak uwagę co do prowadzących. Musicie niestety popracować nad angielskim, a szczególnie nad dykcją. To jest wywiad dla ludzi i gdyby nie napisy to często zastanawiałem się co mówisz. Pani prowadząca troszkę lepsza w tej kwestii. Nie jest to hejt, żeby było jasne, tylko szczera uwaga.

Dzięki za ten wywiad.

Offline Kyms

Odp: Greg Rucka
« Odpowiedź #53 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 10:09:26 »
Świetny wywiad. Rucka ciekawie mówił, z pasją. Niedokończenie historii o Lordzie to wielka szkoda. Pamiętam jak to czytałem na bieżąco i nie wierzyłem, że to się wydarzyło. Świetna rzecz. Szkoda, że Greg nie skończył tego.

Mam jednak uwagę co do prowadzących. Musicie niestety popracować nad angielskim, a szczególnie nad dykcją. To jest wywiad dla ludzi i gdyby nie napisy to często zastanawiałem się co mówisz. Pani prowadząca troszkę lepsza w tej kwestii. Nie jest to hejt, żeby było jasne, tylko szczera uwaga.

Dzięki za ten wywiad.
Dzięki za uwagę. Popracujemy nad tym :)

Offline psychoszoku

Odp: Greg Rucka
« Odpowiedź #54 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 14:17:12 »
Fajne to jego wyznanie na koniec  :)

Offline Dracos

Odp: Greg Rucka
« Odpowiedź #55 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 14:37:27 »
@Kyms bardzo fajny wywiad z mojego punktu widzenia najciekawsze z tych rzeczy które tutaj wrzucasz :)

Wy tu narzekacie że Lazarus ma mieć jeszcze 12-14 zeszytów i że to potrwa, a przypomnę że seria była planowana na o wiele więcej, następnie zredukowano plany co do niej i imo to trochę smutne że nie jest to aż taki hicior żebyśmy mogli kompletną wizję Rucki poznać.

Offline death_bird

Odp: Greg Rucka
« Odpowiedź #56 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 17:28:20 »
Ja tam wolę już okrojoną, ale zakończoną wersję niż gdyby "dostać" pełną, rozgrzebaną i niedokończoną.
Jak rozumiem, że niektórzy miewają wolniejsze procesy twórcze tak np. na takim Martinie mam już grubą krechę narysowaną, bo jego przeciągnięcia w czasie to zwyczajne przegięcie. W zw. z tym śmiem twierdzić, że lepiej jeszcze 14 numerów w pięć lat ( 8)) niż 25 w dziesięć.

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Kvothe

Odp: Greg Rucka
« Odpowiedź #57 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 18:06:20 »
A ciekawe jak mu idzie z Black Magick, tu też poczekamy sobie. A na Martinie  to już chyba każdy kreskę postawił.

Offline Dracos

Odp: Greg Rucka
« Odpowiedź #58 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 18:11:31 »
Jeśli ma się do wyboru wersję zakończoną, a rozgrzebaną i zawieszoną to wiadomo że wybór jest prosty :). Ja po prostu ubolewam że to nie okazał się taki hicior w US jak np Walking Dead bo wtedy wyniki sprzedażowe by pozwoliły na wydanie takiej opowieści jaką ma w głowie twórca. W tym przypadku czuć że chcą ją zakończyć tak żeby wilk był syty i owca cała.

Offline kelen

Odp: Greg Rucka
« Odpowiedź #59 dnia: Śr, 28 Wrzesień 2022, 19:34:28 »
A ciekawe jak mu idzie z Black Magick, tu też poczekamy sobie. A na Martinie  to już chyba każdy kreskę postawił.

Pozwolę sobie na małą kryptoreklamę, bo akurat na ten temat wspomniał w rozmowie ze mną ( Liczy na ruszenie tematu w przyszłym roku.