Autor Wątek: Green Lantern  (Przeczytany 27357 razy)

Offline Kyms

Odp: Green Lantern
« Odpowiedź #195 dnia: Śr, 13 Lipiec 2022, 15:59:04 »
Dobre elementy run Morrisona miał. Choćby wskazane przez Was Darkstars. Coś świeżego, zarazem nie przekombinowanego. Niestety to był ułamek z całego runu Morrisona. Dalej było tylko dziwniej, przesadzone w każdym kierunku.

Offline gashu

« Odpowiedź #196 dnia: Śr, 13 Lipiec 2022, 19:36:30 »
Ja przy 2 pierwszych tomach GL Morrisona bawiłem się świetnie.
Trzeci mocno mnie zmęczył, a po zakończenie póki co jeszcze nie sięgnąłem.

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #197 dnia: Śr, 13 Lipiec 2022, 23:18:48 »
No właśnie - jaki sens ma odwracanie dymków, żeby nie dało się tego normalnie odczytać. Przeskakiwanie w czasie co drugą stronę, jakieś oderwane od siebie światy, postacie których nie znamy. Niestety za dużo dziwaczności.

Offline Warpath

« Odpowiedź #198 dnia: Cz, 14 Lipiec 2022, 07:29:39 »
Dokładnie. To, co mnie zawiodło ponad miarę w runie Morrisona to brak płynności scenariusza. Miałem wrażenie, że narracja jest rwana, co mnie strasznie męczyło. Druga sprawa to całkowite odcięcie od postaci. Niby występują, ale zero budowania więzi z czytelnikiem. Nie potrafiłem się identyfikować z nikim, nawet z Halem. Morrison nie zadał sobie trudu, by pokazać kim są, co myślą, urealnić ich jako prawdziwe żyjące istoty. Dla mnie to były po prostu puste, sterylne szablony wrzucone w wir chaotycznej akcji. Zupełnie nie zależało mi na ani jednej postaci w tym runie, przez co nie byłem zainteresowany ich losem.

Offline Gazza

« Odpowiedź #199 dnia: Cz, 14 Lipiec 2022, 11:39:42 »
Ja również poległem przy morrisonowym Lanternie. Rozumiem, że jego teksty są mocno "zakręcone" by nie napisać narkotyczne, ale choć taka szalona "dziwność" w przypadku kosmosu DC może pasować, to tym razem szkot chyba "przedawkował". ;)

Offline ukaszm84

« Odpowiedź #200 dnia: Cz, 14 Lipiec 2022, 12:05:19 »
On teraz chyba by chciał żeby mówić o nim "przedawkowało" albo jakoś tak https://comicbook.com/irl/news/grant-morrison-non-binary-revelation/

Offline Gazza

« Odpowiedź #201 dnia: Cz, 14 Lipiec 2022, 16:19:47 »
Czyli zdecydowanie musiał w jakimś momencie przedawkować. ;)

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #202 dnia: Cz, 14 Lipiec 2022, 21:16:22 »
Niby stary Dr Strange był miejscami pisany na kwasie. Ale tamten komiks z WKKM mimo wszystko dało się normalnie przeczytać. Przy tym Morrisonie byłem naprawdę zagubiony. Nomadyczne Imperium wywołuje Ultrawojnę, żeby osłabić przeciwników - no niby logiczne. Ale kto i gdzie to już nie bardZo.

Online Darth_Simon

« Odpowiedź #203 dnia: Nd, 17 Lipiec 2022, 18:27:31 »

Kilka moich słów o Wojnie z Korpusem Sinestro.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Roszadok

« Odpowiedź #204 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 00:14:11 »
Co do omniaków Geoffa Johnsa to były jakieś dodruki że 1 i 2 są dostępnę a 3 nie ?

Online xanar

« Odpowiedź #205 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 08:12:44 »
Mi się wydaje, one wszystkie są w ciągłej sprzedaży jak się nakład skończy to dodrukowują.

Offline Odyn

« Odpowiedź #206 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 09:26:28 »
To flagowa seria Johnsa i najlepsze, co sie przydarzyło tej postaci, więc myślę że tak jak kolega xanar wspomnial - non-stop dodrukowują.

A propos dodruków omnibusów - przydałby się takowy Hawkmanowi. Może po premierze Black Adama w kinach zrobi się jakiś hype na te postać.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline AntekSocjalny

« Odpowiedź #207 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 18:12:22 »
Czytam sobie Wojna z Korpusem Sinestro i rozpoznałem dwie rasy spoza świata DC, hehe, Skrulli i Predatora

Offline Kyms

« Odpowiedź #208 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 23:21:09 »
lul, dobre oko. uważniej będę musiał to czytać, powoli idzie w paczkomacie