Autor Wątek: Flash  (Przeczytany 10567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kyms

Odp: Flash
« Odpowiedź #75 dnia: Pt, 06 Październik 2023, 15:04:57 »
@up

1. W weekend jest MFKiG. Masz okazję, żeby zapytać Egmont na panelu czy zarabiają na wydawaniu Flasha :)
2. Skąd mamy wiedzieć, co by było gdyby? Na to pytanie nikt Ci nie odpowie.
3. Nieobecność Barry'ego jest wytłumaczona w "Nieskończona granica" :)

Offline Kvothe

Odp: Flash
« Odpowiedź #76 dnia: Pt, 06 Październik 2023, 15:36:47 »
Drugi tom jest niezły, choć to przełamanie 4 ściany, niczym z jakiejś książki paragrafowej mnie nie zachwyciło. No i gdzie jest Barry? Serie Wallego i Barrego znów się rozdzieliły? To dlaczego dostajemy tego drugiego a nie Allena?
śli nawet miękkie komiksy zbliżają się 100 zł. A to nie jest nawet podwójne wydanie na choćby 10 zeszytów.

Nie martw się, w następnym tomie dowiesz się co z Barrym.

Offline Bazyliszek

Odp: Flash
« Odpowiedź #77 dnia: Pt, 06 Październik 2023, 17:47:07 »
Bo w pierwszym tomie był, a w drugim go już nie ma. Heh - Nieskończona Granica była średnia. Przeczytałem i już nie pamiętam co tam było. ;)

Nie jadę do Łodzi. Szkoda mi 50 zł na bilet wstępu.
« Ostatnia zmiana: Pt, 06 Październik 2023, 17:50:24 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Juby

Odp: Flash
« Odpowiedź #78 dnia: Cz, 19 Październik 2023, 09:25:37 »
Flash: Najszybszy Człowiek na Ziemi

^ moja recenzja po kliknięciu w tytuł. Powstrzymałem się od wystawienia oceny, ale dodam, że komiks szybko oddałem do jednego antykwariatu.

Offline Kyms

Odp: Flash
« Odpowiedź #79 dnia: Cz, 19 Październik 2023, 11:21:58 »
Flash: Najszybszy Człowiek na Ziemi

^ moja recenzja po kliknięciu w tytuł. Powstrzymałem się od wystawienia oceny, ale dodam, że komiks szybko oddałem do jednego antykwariatu.
Recenzje najlepiej podrzucać do tego tematu https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/nowosci-komiksowe-na-blogach/1050/

Offline Juby

Odp: Flash
« Odpowiedź #80 dnia: Pt, 20 Październik 2023, 08:48:04 »
Dzięki, myślałem o tym, ale wszystkie moje recenzje ukazują się na stronie/forum BatCave, który nie jest blogiem, więc nie wpasowuje się w ten wątek. Z tego co widziałem, Gieferg wszystkie swoje recenzje Epic Spider-Manów, Punisherów, Batmanów z lat 90-tych wrzuca bezpośrednio do wątków o tych bohaterach, więc zamierzam pójść tą drogą.

Offline michał81

Odp: Flash
« Odpowiedź #81 dnia: Pt, 20 Październik 2023, 08:51:45 »
Dzięki, myślałem o tym, ale wszystkie moje recenzje ukazują się na stronie/forum BatCave, który nie jest blogiem, więc nie wpasowuje się w ten wątek. Z tego co widziałem, Gieferg wszystkie swoje recenzje Epic Spider-Manów, Punisherów, Batmanów z lat 90-tych wrzuca bezpośrednio do wątków o tych bohaterach, więc zamierzam pójść tą drogą.
Wpisuje się w wątek. Paradoks też nie jest blogiem a recenzje z niego są właśnie w wątku który podał @Kyms. A co do @Gieferg to jest on niereformowalny pod tym względem, więc nie ma co brać z niego przykładu.

Offline Castiglione

Odp: Flash
« Odpowiedź #82 dnia: Pt, 20 Październik 2023, 17:11:10 »
Dla mnie w ogóle dziwne na forum linkować posty z innego forum.