Autor Wątek: Fantastyczna Czwórka  (Przeczytany 2655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

noniewiem

  • Gość
Fantastyczna Czwórka
« dnia: Wt, 18 Luty 2020, 20:52:17 »
Jakoś tak mało mi pierwszej rodzinki Marvela na polskim rynku. Historie z WKKM oraz SB takie sobie. Czy o wydanie historii któregoś autora mógłby Egmont kiedyś się szczególnie pokusić?

Offline xanar

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 21:25:02 »
Ja zrobiłem ostatnio omnibus Lee/Kriby i bardzo przyjemnie się czytało.
Byrne, Hickman, Waid and Mike Wieringo ale nie wydadzą bo kto to kupi  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 21:26:52 »
Za pare lat cos bedzie pod film jakis sklejak.

John

  • Gość
Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 21:40:37 »
Mi również brakuje na naszym rynku tej barwnej rodzinki. A co do pytania, to moim zdaniem nie. Musiałaby wyjść jakaś nowa świetnie oceniana seria by Egmont zaryzykował, inaczej bez premiery filmu Disneya w kinie nie wierzę że sięgneli by po F4 "tak o", jak np. po Visiona. A jeśli już by mieli wydać... to sam nie wiem. Może run Hickmana? Jest też to Ultimate, które później skręciło w kontrowersyjne rejony, ale już w miniseriach eventowych tego świata. W wersji Ultimate Fantastic Four to jednak nie jest taka zdrowa fajna rodzinka, Richardsowi później przepalają się styki, do tego Ben podkochuje się w Sue. Jedyny argument za UF4 to tylko to, że łatwiej wejść w ten świat.

Josh Trank chciał zrobić fajny poważniejszy body horror o Czwórce, ale studio się wtrąciło (żeby to pierwszy raz) i mu zniszczyło film, zamiast dać dokończyć po swojemu. (#ReleaseTheTrankCut) To tak tylko w ramach ciekawostki (sam czekam na w końcu godne pokazanie Fantastic 4 na ekranie). Trzeba czekać na film, przed nim na pewno Egmont coś wyda, skoro nawet przy premierze niszowych Birds of Prey w kinie dostaliśmy komiks.

Infamous Iron Man mogliby wydać ;) Victora von Dooma nigdy za dużo.


ramirez82

  • Gość
Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 21:47:24 »
Run Hickmana w Complete Collection, to moim zdaniem idealny kandydat do Marvel Classic.

Offline zerodwatrzy

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 22:03:12 »
Run Hickmana to mistrzostwo, ale wątpię żeby Egmont zdecydował się na cokolwiek przed premierą jakiegoś filmu o F4. Poza tym zdecydowanie polecam run Johna Byrne i Waid/Wieringo, całkiem odmienne typy historii, ale przy obu zabawa przednia.

Offline ThePinkFin

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 19 Luty 2020, 00:15:25 »
Ja myślę, że jest szansa na F4 Slotta (może w formie 2w1, czyli z pewnym opóźnieniem), a jeśli Egmont tego nie wyda, to faktycznie trzeba czekać na film.

Offline isteklistek

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #7 dnia: Śr, 19 Luty 2020, 10:01:22 »
Prędzej można się spodziewać, że Mucha to wyda skoro Egmont nie ma wyłączności. Można ich atakować na profilu fb, możliwe, że wezmą pod uwagę. Z X jakoś ruszyli.

Offline Bazyliszek

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #8 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 20:17:43 »
AAAAAAAAAAA!!! Czemu nikt nie mówił że ten tom FF Hickmana, to już jest Spider-Man w kostiumie Future Foundation? Przecież z miejsca ten komiks staje się pozycją roku 2022. Egmont znowu dał beznadziejną okładkę - powinna być ze Spider-Manem by podbić sprzedaż. Ale oczywiście człowiek odpowiedzialny za wybór okładek nie pomyślał. Typowy Egmont.

Jeśli Egmont wyda cały run Hickmana w FF, mogliby pomyśleć o cofnięciu się i wydania numerów 512-569, żeby uzupełnić dziury.
« Ostatnia zmiana: Pt, 16 Grudzień 2022, 21:10:09 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Bazyliszek

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #9 dnia: Cz, 22 Grudzień 2022, 09:29:18 »
Po lekturze FF t.2 jednak napięcie ze mnie zeszło. Nie jest on tak dobry jak się spodziewałem. Fundacja Przyszłości dopiero się rozkręca, pionki są rozstawiane na planszy. Mam nadzieję, że w 3 tomie wszystko ruszy. Tylko dlaczego będę na niego musiał rok czekać?

P.S. Sum41 pisać nie może, to tylko plusowanie mu zostało. :) Trzymaj się przez te jeszcze 3 tygodnie. :)

Online Maragast

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #10 dnia: Cz, 22 Grudzień 2022, 10:54:28 »
Akurat jako fan kolekcji powinieneś być przyzwyczajony do czekania - w Bohaterach i Złoczyńcach DC nie wiadomo ile trzeba czekać na całą podbudowę pod Nieskończony Kryzys, ktory już wyszedł.

Offline xanar

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #11 dnia: Cz, 22 Grudzień 2022, 11:34:26 »
No właśnie, to oburzające ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline gashu

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #12 dnia: Cz, 22 Grudzień 2022, 12:59:57 »
Ja chciałem tylko zauważyć, że temat poświęcony FF już na forum istnieje: https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/fantastic-4/

Offline HugoL3

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #13 dnia: Cz, 22 Grudzień 2022, 13:17:58 »
Ja chciałem tylko zauważyć, że temat poświęcony FF już na forum istnieje: https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/fantastic-4/

Ale ten w którym teraz piszemy powstał jako pierwszy xD

Offline xanar

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #14 dnia: Cz, 22 Grudzień 2022, 13:20:43 »
No, ale tamten jest lepszy bo on go założył  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój