Autor Wątek: Fantastic 4  (Przeczytany 1157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Damian788

Odp: Fantastic 4
« Odpowiedź #15 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 13:18:44 »
No ja jestem nowym czytelnikiem  komiksów nie mam za bardzo porównania ale jestem fanem świata ultimate. Tylko co się stało z x man ultimate. Comic flying Circus tłumaczyli ale na ich grupie nie ma już tego tytułu. Dlaczego? Przecież nie ma żadnego polskiego wydania. Jedynie stare z Dobrego Komiksu ale jedynie pare pierwszych rozdziałów. Na chomiku znalazłem jedynie 36 rozdziałów. Tłumaczyli może więcej?

A co do fantastycznej 4 przeczytałem pare pierwszych rozdziałów i puki co też jest spoko.Warto zacząć od ultimate z tego względu że jest to nowa wersja opowiedziana od początku i można potem wrócić do innych runów mając już za sobą zaliczony orgin. Dobra opcja dla tych co nie chcą czytać komiksów sprzed 60 lat. A całe Ultimate zyskuje kiedy czyta się różne komiksy w chronologicznej kolejności. Bo to co się dzieje np. w x manach spidermanie i Ultimates wpływa na cały ich świat.

Online michał81

« Odpowiedź #16 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 13:48:46 »
Tylko co się stało z x man ultimate. Comic flying Circus tłumaczyli ale na ich grupie nie ma już tego tytułu. Dlaczego? Przecież nie ma żadnego polskiego wydania.
Jest zapowiedź pierwszego tomu serii Ultimate X-men na listopad.

Online xanar

« Odpowiedź #17 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 13:49:53 »
Zapewne usunęli bo Egmont zapowiedział, póki co pozostaje ci czekać albo wersja angielska.

Offline Damian788

« Odpowiedź #18 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 14:39:04 »
To mam pare pytań do znawców.

Co ile czasu egmont wydaje tomy?

Ile mniej więcej rozdziałów będzie w tomie?

I czy ktoś kojarzy ile przetłumaczyli rozdziałów zanim usunęli skany ze strony bo na jednym chomiku znalazłem 39 rozdziałów i być może jakbym przeszukał najczarniejsze zakątki internetu to bym znalazł jeszcze jakieś rozdziały ale nie mam pojęcia ile zdążyli przetłumaczyć.

Online ramirez82

« Odpowiedź #19 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 15:20:10 »
Co ile czasu egmont wydaje tomy?

2-3 tomy na rok.

Ile mniej więcej rozdziałów będzie w tomie?

Egmont będzie bazował na tym wydaniu, zbierającym 2 TPB w 1. Czyli ok 12 zeszytów.

https://www.goodreads.com/book/show/657992.Ultimate_X_Men_Volume_1

Offline Damian788

« Odpowiedź #20 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 15:26:42 »
Ah czyli zanim przebrną przez te 39 przetłumaczonych zeszytów minie z 1,5 roku... No trudno trzeba będzie czekać. 

Offline JanT

« Odpowiedź #21 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 15:58:48 »
Tylko pamiętaj że od czytania nielegalnych skanów/translacji kurczy się penis  ;)

Online michał81

« Odpowiedź #22 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 16:43:58 »
Tylko pamiętaj że od czytania nielegalnych skanów/translacji kurczy się penis  ;)
Ciekawe, rozumiem, że kolega ze swojego doświadczenia pisze? ;)

Offline JanT

« Odpowiedź #23 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 17:01:28 »
Bez jaj  ;)

Offline John

« Odpowiedź #24 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 18:13:35 »
Faktycznie o skanach i skanlacjach to na PW rozmawiajcie. Sam w okresach biedy kradłem ze skanów jak i tysiące innych ludzi ale chwalić się tym publicznie nie trzeba. Wspieramy kupowanie i nie okradanie twórców. A z tym kradnięciem to oczywiście żartowałem  Wysoki Sądzie.

Offline Jigsaw

« Odpowiedź #25 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 01:57:00 »
Sam w okresach biedy kradłem ze skanów jak i tysiące innych ludzi ale chwalić się tym publicznie nie trzeba.
Teraz jest dobrobyt, bo rodzice kupują komiksy dzieciom za 500+ ;)

Offline John

« Odpowiedź #26 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 19:12:45 »
Raczej za wyprawkę 300+ do szkoły zamiast nudnych podręczników.