Autor Wątek: Doom Patrol  (Przeczytany 26066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Doom Patrol
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 13:43:45 »
Z Pollack/iem sprawa jest bardziej skomplikowana, z tego co pamiętam. Nieważne, mnie w tym runie trochę przytłaczała żydowska magia, kabała i odnośniki do Starego Testamentu, których nie wyłapywałem ...ale za to był McKeever: kiedy kupowałem te zeszyty w latach 90-tych, nie znałem jeszcze żadnych innych prac tego artychy, a stał się jednym z moich ulubionych rysowników :D

PS ten run miał być wydany [w jęż angielskim, naturalnie] w 2018, co zapowiedziano w 2017- i jakiś czas później odwołano. Bez wyjaśnienia, czemu się nie ukaże. Podobno jest dostępny w wersji cyfrowej. Mnie brakuje jeszcze paru zeszytów :) "Jeszcze", "paru"- kurde, zbieram to przeszło 20 lat, jak widać, bez  szczególnego poświęcenia :D
« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Czerwiec 2019, 14:09:04 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

John

  • Gość
Odp: Doom Patrol
« Odpowiedź #16 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 23:43:23 »
Wasza dyskusja została odzwierciedlona w jednym odcinku serialu, w którym pojawia się Danny The Street. :)

Offline LordDisneyland

Odp: Doom Patrol
« Odpowiedź #17 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 03:01:49 »

 Tu mamy temat o komiksie :D
Ale trudno, zaciekawiłem się tym łamaniem którejś już ściany- w serialu rozmawiają o tym, że lepiej go nie oglądać przed lekturą runu Morrisona? To niezły patent byłby, swoją drogą.

,, - Eeeeech.''

John

  • Gość
Odp: Doom Patrol
« Odpowiedź #18 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 13:20:39 »
Wiem że to temat komiksowy, chciałem tylko się tym podzielić.

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline blackwaterpark

Odp: Doom Patrol
« Odpowiedź #20 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 20:59:54 »
Pytanie do znawców: czy komiks ''Doom Patrol'' to historia przeznaczona tylko dla zwolenników trykotów, czy też może to coś więcej?  ;)

Offline Gascon200

Odp: Doom Patrol
« Odpowiedź #21 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 21:47:21 »
Pytanie do znawców: czy komiks ''Doom Patrol'' to historia przeznaczona tylko dla zwolenników trykotów, czy też może to coś więcej?  ;)

Zdecydowanie coś innego - Morrison dobrze zrealizował te swoje dziwne pomysły. Spodoba się zarówno fanom jak i krytykom superbohaterstwa :)

Offline Darth_Simon

Odp: Doom Patrol
« Odpowiedź #22 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 21:49:38 »
Zdecydowanie coś innego - Morrison dobrze zrealizował te swoje dziwne pomysły. Spodoba się zarówno fanom jak i krytykom superbohaterstwa :)

A tym co nie przepadają za Morrisonem (ale np. podobają się pierwsze odcinki serialu) ?
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline misiokles

Odp: Doom Patrol
« Odpowiedź #23 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 22:11:27 »
50% szansy że ci się spodoba.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Doom Patrol
« Odpowiedź #24 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 22:12:41 »
Odpowiadając na pytanie, czy warto sięgać najpierw po serial - warto :) Mi zaoszczędziło to pieniędzy i czasu na zakup komiksu. Obejrzałem trzy pierwsze odcinki i jak dla mnie serial jest beznadziejny. A do tego nie lubię Morrisona :)

Offline blackwaterpark

Odp: Doom Patrol
« Odpowiedź #25 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 22:18:08 »
A tymczasem w sklepie Gildii, póki co, nie ma nawet jeszcze wstawionych przykładowych ilustracji. Wydaje mi się, że sam wydawca powinien takich rzeczy pilnować i monitować o ich wstawienie.

Itachi

  • Gość
Odp: Doom Patrol
« Odpowiedź #26 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 22:23:19 »
A tymczasem w sklepie Gildii, póki co, nie ma nawet jeszcze wstawionych przykładowych ilustracji. Wydaje mi się, że sam wydawca powinien takich rzeczy pilnować i monitować o ich wstawienie.

I co jeszcze powinien zrobić? Są na stronie: https://swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/galeria,2,2676.html

Offline Gascon200

Odp: Doom Patrol
« Odpowiedź #27 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 23:01:18 »
Odpowiadając na pytanie, czy warto sięgać najpierw po serial - warto :) Mi zaoszczędziło to pieniędzy i czasu na zakup komiksu. Obejrzałem trzy pierwsze odcinki i jak dla mnie serial jest beznadziejny. A do tego nie lubię Morrisona :)

Serial można nazwać wieloma rzeczami, ale beznadziejny to trochę przesada :P

Offline LordDisneyland

Odp: Doom Patrol
« Odpowiedź #28 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 01:46:19 »
A tymczasem w sklepie Gildii, póki co, nie ma nawet jeszcze wstawionych przykładowych ilustracji. Wydaje mi się, że sam wydawca powinien takich rzeczy pilnować i monitować o ich wstawienie.

Tyle że bardzo często ilustracje w DoomPatrol nie należą do powalających urodą na kolana, ale nie za to kochamy ten komiks. Podobnie jak w przypadku Sandmana.

,, - Eeeeech.''

Offline blackwaterpark

Odp: Doom Patrol
« Odpowiedź #29 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 13:12:10 »
Tyle że bardzo często ilustracje w DoomPatrol nie należą do powalających urodą na kolana, ale nie za to kochamy ten komiks. Podobnie jak w przypadku Sandmana.

Nie chodzi mi o jakość ilustracji/ ich urodę (w sumie jest to pojęcie bardzo względne).
Po prostu, według mnie: reklama dźwignią handlu,  ::) :D