Autor Wątek: DC Rebirth/Odrodzenie  (Przeczytany 157684 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #15 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 10:54:35 »
Może zapowiedzi Flasha 6 nie ma bo nie wyjdzie prędko (Metale też mogą być jako trzecie tomy co wszystko spowolni) A po dziesiątym tomie Flasha i dziewiątym Batmana jest kolejny crossover Batman/Flash "The Lost Cold Case" więc nawet jakby chcieli to nie mogą zwolnić z Flashem nie zwalniając z Batmanem  ;D

Tysonek

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #16 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 11:44:53 »
Niech zgadne, mowa o tomie 2 Invincible? :>

Dokładnie tak.

@Teli oczywiście nie kategoryzuję, sam czytam kilku recenzentów regularnie gdzie czuć że ich tekst nie jest pisany na odczepnego :)

Co do Odrodzenia to w chwili obecnej pozostało u mnie na półce siedem serii które z dużą radością kontynuuję, rozważam jeszcze poszerzenie odrodzenia o Hala Jordana, ale jakoś nie mogę się zebrać :)

Offline Gascon200

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #17 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 11:51:23 »
Chyba czytalismy więc podobną recenzje :P imo nie była zła, po prostu w recenzji należy wspomnieć samym wydaniu.


Może zapowiedzi Flasha 6 nie ma bo nie wyjdzie prędko (Metale też mogą być jako trzecie tomy co wszystko spowolni) A po dziesiątym tomie Flasha i dziewiątym Batmana jest kolejny crossover Batman/Flash "The Lost Cold Case" więc nawet jakby chcieli to nie mogą zwolnić z Flashem nie zwalniając z Batmanem  ;D




Z takim tenpem jak wydaja Teen Titans też nie wyjdzie prędko :V

Tysonek

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #18 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 12:15:23 »
Chyba czytalismy więc podobną recenzje :P imo nie była zła, po prostu w recenzji należy wspomnieć samym wydaniu.

Jasne, ale nie jak jedziesz przez pół recki po wydawcy, czasem mam wrażenie że tacy "recenzenci" czytają te komiksy szukając na siłę dziury w całym, bo czymś chcą zabłysnąć w swoim tekście, a kiepski warsztat im na to nie pozwala więc rozpętują jakiś sztuczny shitstorm.

Offline R~Q

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #19 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 14:44:53 »
A to do dupy z tym Egmontem. Jak wyjdzie 10 Tom Detective Comics to nadal pewnie będą to ''odradzać''.
"Odrodzenie" to nazwa linii wydawniczej i kontynuowanie tej nazwy aż do jakiegoś WIELKIEGO eventu (który jeszcze nie nastąpił) jest jak najbardziej dobrym pomysłem. To na pewno lepsza nazwa niż "Uniwersum DC", lol.

KamilM

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #20 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 14:49:19 »
"Odrodzenie" to nazwa linii wydawniczej i kontynuowanie tej nazwy aż do jakiegoś WIELKIEGO eventu (który jeszcze nie nastąpił) jest jak najbardziej dobrym pomysłem. To na pewno lepsza nazwa niż "Uniwersum DC", lol.
Rozumiem, że to całe Odrodzenie mało się zakończyć pierwotnie na Dommsday Clock, ale coś po drodze nie wypaliło.
« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Luty 2019, 14:54:37 wysłana przez KamilM »

Online Teli

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #21 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 14:55:36 »
Rozumiem, że to całe Odrodzenie mało się zakończyć pierwotnie na Dommsday Clock, ale coś po drodze nie wypaliło.

Bo ten cały Doomsday Clock tak naprawdę wisi na Dworcu Centralnym i wiecznie ma opóźnienia :)

KamilM

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #22 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 14:59:03 »
Bo ten cały Doomsday Clock tak naprawdę wisi na Dworcu Centralnym i wiecznie ma opóźnienia :)
Z tym to dali ciała. Hype praktycznie opadł, a w między czasie Didio sprowadził do DC takich szkodników jak Bendis i Wilow Wilson, którzy pewnie mają totalnie wywalone na kontinuum i piszą co im się tam podoba (np. Bendis dorosłego Superboya)

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #23 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 15:00:56 »
Wilow Wilson
To akurat bardzo dobre posunięcie :)

KamilM

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 15:03:46 »
To akurat bardzo dobre posunięcie :)
Kto co lubi. Ja jej propagandy nie trawię.


« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Luty 2019, 15:09:20 wysłana przez KamilM »

Offline Nawimar III

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 15:38:45 »
Teli: "Ok. Ale mijam się z tematem"
 
Ależ to bardzo ciekawe; a przynajmniej z mojej perspektywy. Może da się kontynuować te refleksje w innym temacie...

Online Teli

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #26 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 16:02:00 »
Do Nawimar III: No cóż rozminąłem się z tematem, bo to rozmowa o Rebritch, a nie o moich rodzinnych przygodach z "krytyką artystyczną". Ale skoro jest chęć to w wolnej chwili pociągnę refleksję w nowym temacie :)

Offline R~Q

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #27 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 19:07:45 »
Rozumiem, że to całe Odrodzenie mało się zakończyć pierwotnie na Dommsday Clock, ale coś po drodze nie wypaliło.
No standardowo Geoff Johns partaczy wszystko, za co się bierze i nie potrafi doprowadzić niczego do końca.

Offline Gascon200

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #28 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 19:29:25 »
Nie no, akurat Geoff Jones zrobił sporo dobrego dla DC. Owszem, sporo rzeczy psuje, ale przynajmniej nie aż tyle co taki Bendis, bo Johns przynajmniej Imo napisał więcej dobrych serii od niego. Teen Titans, Aquaman, komiksy z GL, Justice League z new 52 (miała swoje minusy, ale jak na New 52 było całkiem niezłe)

Offline xanar

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #29 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 19:30:08 »
No standardowo Geoff Johns partaczy wszystko, za co się bierze i nie potrafi doprowadzić niczego do końca.

Mocne.
Twój komiks jest lepszy niż mój