Autor Wątek: DC Rebirth/Odrodzenie  (Przeczytany 158890 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gascon200

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #210 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 18:47:28 »
Akurat Wonder Woman Grega Rucki to jeden z lepszych komiksów w DC Rebirth  :P

Offline Red Fury

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #211 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 18:53:19 »

Czy ktoś już w swoje łapki dostał najnowsze Detective Comics. Czy na okładce < skrzydełku> jest może zapowiedź kolejnego tomu i w którym miesiącu można się go spodziewać?
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #212 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 18:59:02 »
Info od Brzona z tematu Egmont: Detective Comics vol. 5 Życie w samotności - czerwiec 2019

Offline Odyn

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #213 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 19:34:44 »
Akurat Wonder Woman Grega Rucki to jeden z lepszych komiksów w DC Rebirth  :P
Być może. Ja się zraziłem do tego Pana (albo raczej do sposobu przedstawiania Diany), czytając Deluxe'a. Wszystko przez tematykę, jaka była poruszana w tamtej serii. Męczyła i nużyła. Jeśli w Odrodzeniu jest podobnie.. to sorry :) Nie każdy dobry komiks trafia w każde gusta. Ale nie oznacza to wcale, że nie sięgnę. Sporo komiksów kupiłem, czytając opinie innych, bardziej doświadczonych czytelników :)
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Odyn

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #214 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 19:36:28 »
Info od Brzona z tematu Egmont: Detective Comics vol. 5 Życie w samotności - czerwiec 2019
I to jest dobra informacja. Uwielbiam serię Tyniona IV. Jak się zakończy, będę wyczekiwał na Tomasiego :D
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline death_bird

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #215 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 20:04:27 »
Nadmienię tylko, iż miałem jedno spotkanie z WW, raczej mało przyjemne - mianowicie z chwaloną serią Rucki, wydaną u nas w Deluxe'ach. Te całe problemy społeczne; kwestie polityki, rasizmu, homofobii itp to nie dla mnie i szczerze się zraziłem tą postacią w jej solowym wykonaniu. Może zabrałem się za zły run. WW w wykonaniu Azzarello ponoć była bardzo dobra.

Rucka najwyraźniej już tak ma i inaczej nie może. Azzarello jest zaś całkiem spoko. Czytając go raczej nie nabawisz się "WWfobii". ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Darth_Simon

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #216 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 06:52:13 »
Ja jutro odbieram lutowy pakiet Rebirth (zamówiłem wszystkie 3 tomy)

Czytał już ktoś te komiksy ?

Co najfajniejsze ? najlepsze ?
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Nawimar III

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #217 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 12:32:16 »
Przeczytałem piątą "Ligę". Jest nieźle; podobnie jak "Pozaczasowi" fabuła jest mocno dosycona choć finał trochę na łatwiznę. Miałem przy tym nieco skojarzeń z takimi wydarzeniami jak "Flashpoint" i "Armageddon 2001". Niepokoi mnie jednak wspominany przez Jana brak zapowiedzi kolejnego tomu. No i samo zakończenie też jakby niejednoznaczne pod tym względem. Mi ta seria - wbrew temu co o niej czytałem przed- i po publikacji polskiej edycji - podeszła. Dlatego żałowałbym ewentualnego pożegnania z tą formacją.

Online xanar

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #218 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 12:42:38 »
Ja to pamiętam jeden zeszyt pisany przez Abnetta'a, gdyż wtedy stwierdziłem, że to parę półek wyżej niż to co do tej pory stworzyli (głównie Hitch) w tej Lidze.
Twój komiks jest lepszy niż mój

KamilM

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #219 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 12:44:25 »
Czy to był ostatni tom Ligi pisany przez Hitcha?

Offline Nawimar III

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #220 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 12:47:14 »
Faktycznie.

KamilM

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #221 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 13:01:50 »
Czyli teraz albo dadzą Ligę Christophera Priesta, która bądź co bądź jest zapychaczem, albo w związku z Metalem Snydera po jego zakończeniu dostaniemy jego No Justice i kontynuację w Justice Leage i Justice Leage Odysey Wiliamsona.

Offline Odyn

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #222 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 13:25:18 »
Przydałaby się jeszcze JL Dark. Zbiera lepsze recenzje od Odyssey :)


Moim zdaniem, juz cos w Metalu powinni zaznaczyć o ewentualnych planach na przyszlosc. Moze niekoniecznie w I tomie, ale w któryms z następnych powinna już być zapowiedź, miejmy nadzieję, No Justice oraz 3 JL :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Luty 2019, 13:28:01 wysłana przez Odyn »
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

KamilM

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #223 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 13:32:08 »
Przed Metalem kupa serii odpada np. Nightwing, Green Arrow, w to miejsce mogły by w spokoju wskoczyć Ligi Snydera i spółki.

majkelus81

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #224 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 13:38:06 »
Ligi Snydera i tak będzie, to jest podstawowa seria o tej grupie. Było już kilka razy wspominane, że mają obowiązek wydawać niektóre serię i Liga na 100% jest tą serią.