Autor Wątek: DC Rebirth/Odrodzenie  (Przeczytany 157705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Odyn

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #735 dnia: So, 12 Październik 2019, 22:54:47 »
Szkoda. Nienawidzę tych zmarnowanych potencjałów. Głośne nazwiska, wielkie zapowiedzi, a fani rozczarowani. Chyba daruję sobie w takim razie wszelkie eSowe-bendisowe serie. Tak naprawdę z tych potencjalnych serii jakie w Polsce dostaniemy to jaram się tylko Green Lanternem i JL. Batmana Kinga oczywiście dokończę i pewnie kupię też Tyniona IV, ale troszkę obawiam się co dalej. Sprawdzę też Detective Comics Tomasiego. Innych serii nie zapowiedziano albo jak te bendisoweskie raczej mnie nie zainteresują (szkoda kasy)
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Darth_Simon

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #736 dnia: Pn, 14 Październik 2019, 21:35:28 »
Podobno już nowe tomy DC Rebirth/Uniwersum w wariantowych polskich okładkach są już dostępne na Egmont.pl.

Kupił już może ktoś ?

Jak się prezentują na żywo ?

Ja zamówiłem 7 komiksów i czekać będę do stycznia na wysyłkę.
 
Czy jest zapowiedź kolejnego tomu Action Comisc ?
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline laf

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #737 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 07:25:01 »
Ja zamówiłem 7 komiksów i czekać będę do stycznia na wysyłkę.
He, he, ma dokładnie to samo. A też już nie mogę się doczekać żeby ujrzeć to w realu. Trzymam kciuki za całą inicjatywę i liczę na więcej.

Offline szczaff

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #738 dnia: Śr, 16 Październik 2019, 07:58:05 »
Tymi wariantami mogli sprobowac wydać coś w formie zeszytowej. Była by świetna okazja, żeby zobaczyć jak to się będzie sprzedawać. W tomach kiepsko to widze bo raz, że wychodzi to drogo a dwa, że całkiem niepotrzebnie zajmie sporo miejsca na półce.

Offline Odyn

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #739 dnia: Pt, 18 Październik 2019, 18:54:58 »
Co poniektórzy się ucieszą (w każdym bądź razie nie ja). Scott Snyder kończy swój run w JL w styczniu. Źródło https://www.newsarama.com/47472-scott-snyder-exiting-justice-league-in-january.html Ciekawe kto przejmie schedę...
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Gascon200

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #740 dnia: Pt, 18 Październik 2019, 20:15:53 »
JanT pewnie zadowolony :)

Kończy w styczniu, bo będzie się szykował na kolejny Kryzys. Przeszedłbym obojętnie, ale zapewne Capullo będzie rysować, więc dam szansę

Online Maragast

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #741 dnia: Pt, 18 Październik 2019, 20:42:02 »
W ilu tomach się zamknie się ten run?

Offline Gascon200

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #742 dnia: So, 19 Październik 2019, 07:52:13 »
W ilu tomach się zamknie się ten run?

https://www.amazon.com/Justice-League-Vol-Doom-America/dp/1401299369

Prawdopodobnie 5 tomów, z czego 4 i 5 będą strasznie grube, nawet jak na Ligę :)

Offline MaLKrSk

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #743 dnia: Nd, 20 Październik 2019, 17:08:48 »
"Odrodzenie" odpuściłem, kupowałem tylko Hala Jordana, ale po tym jak Egmont urwał serie, sprzedałem. "Nowe DC Comics" też do mnie nie trafiło. Mimo wszystko chciałbym jednak spróbować z tym nowym restartem i teraz pytanie - od czego zacząć? Kupować tylko to co jest już wydawane z tymi czarnymi grzbietami, czy warto sięgnąć po coś jeszcze? I o jakim kryzysie mowa?

Znowu będą coś niszczyć?

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #744 dnia: So, 23 Listopad 2019, 15:50:32 »
Suicide Squad kończy się jakoś sensownie, czy też urwane gdzieś w środku? Na masterpassie kupiłem 2 tomy, później siłą rozpędu jeszcze 2 i teraz zamierzam to przeczytać, zastanawiając się czy warto kupować 2 ostatnie.

Offline Archie

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #745 dnia: So, 23 Listopad 2019, 22:38:43 »
Nie kupuj, po prostu szkoda kasy.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline Gascon200

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #746 dnia: Nd, 24 Listopad 2019, 01:58:43 »
Egmont chyba przerwał w najlepszym miejscu, bo akurat zostaje domknięty pewien wątek. Są tam oczywiście jakieś hinty do kolejnego tomu, ale moim zdaniem nie jest to zbyt ważne.
Jednak jak pisze Archie - nie opłaca się, to średnia seria i tak, chyba, że się lubi dany tytuł i postacie (ja tam wolę wersję sprzed paru dekad, ale co kto lubi)
« Ostatnia zmiana: Nd, 24 Listopad 2019, 02:00:52 wysłana przez Gascon200 »

Online Maragast

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #747 dnia: Pn, 25 Listopad 2019, 11:18:17 »
Zgadzam się z przedmówcami, że Suicide Squad z Rebirth jest serią co najwyżej średnią. Jednak mam wrażenie, że kolejne tomy są lepsze od dwóch pierwszych tomów - albo seria z tomu na tom staje się lepsza albo może już się przyzwyczaiłem do słabszego poziomu serii i dlatego czytało mi się to lepiej.
W każdym razie jak dobrze Ci się czytało wcześniejsze tomy to warto kupić kolejne ale jak nie podobały Ci się tomy, ktore masz to nie nie kupuj więcej.

Offline jotkwadrat

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #748 dnia: Pn, 25 Listopad 2019, 13:37:55 »
Mnie się czytało dobrze całą serię i żałuję, że Egmont przerwał wydawanie niedługo przed końcem.
Oczywiście, żadne to arcydzieło, ale fajne czytadło.

Offline R~Q

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #749 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 18:25:57 »
Zacząłem Rebirth. Na razie przeczytałem:

- Batman t. 1
- Green Arrow t. 1
- Superman t. 1
- Action Comics t. 1

Czy któraś z tych serii staje się później dobra albo chociaż znośna?