Autor Wątek: DC Rebirth/Odrodzenie  (Przeczytany 157745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Red Fury

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #510 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 10:21:30 »
W związku z tym co odwala Egmont przerzucam sie na  wydania oryginalne. Właśnie dostałem Justice League Dark i mam pytanie co do papieru gdyż lekko mnie to zdziwiło gdyż nie jest to błyszcząca kreda jak w TPB ktore mam np z N52.

Papier przypomina ten na którym Egmont wydał Nową Granicę tyle że ten z TPB jest grubszy.

Czy wszystkie teraz TPB z DC sa na takim szorstkim leciutko tylko połyskującym papierze wydawane (najbardziej to sie rzuca w oczy w przypadku czerni)?


Zbieram Red Hood'a w zesztówkach, mam kilka różnych annuali i teraz wszystkie są właśnie grubszym szorstkim papierze. Zaczęło się chyba od Batmana Wedding bo wcześniejsze zeszyty były na takim błyszczącym.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

sum41

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #511 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 10:34:42 »
Dla mnie to lepszy papier gdyż przy świetle tak nie błyszczy i przypomina stare fajne czasy.

THX za info :)

Offline xanar

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #512 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 10:54:25 »
Nie masz pojęcia o tym co będzie a czego nie będzie.  TK sam nie wiedział co kończą  :) Ostatni tom z odrodzenia a wchodzi Uniwersum i serie mogą być pod tym szyldem kontynuowane. T5SNPWNB (nie trudno rozwinąć skrót  ;D )

Ja tylko powtarzam to co powiedział, a to, że TK sam nie wie no to już na to nic poradzę  :). W tym roku nie będzie a w 2020 to już wszyscy o tym zapomną  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #513 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 11:00:11 »
I co będą wydawać?

Offline xanar

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #514 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 11:15:08 »
"Serie z głównymi bohaterami, tak wygląda rzeczywistość" :) ale już ustaliliśmy, że sam TK nie wiem co będzie  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #515 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 11:21:00 »
No to wymień te serie poza Batmanem, Supermanem i Ligą  :) Flash nie jest głównym bohaterem?

Offline xanar

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #516 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 11:34:30 »
Nie wiem, to już trzeba zapytać TK co miał namyśli mówiąc to  :)
Może być tak, że kończą te co dali teraz w podwójnych tomach, tylko nie wiem po co mieliby czekać do 2020 żeby kontynuować resztę.
A Akwamen nie główny  :) nawet film zrobili  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Odyn

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #517 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 13:03:23 »
Ja oprócz pewniaków Batmana i Ligi nie kupię już żadnej innej serii, chyba że dostanę skończoną historię (run). Będę najwyżej czekał 2 lata z zakupem :)

Z wszystkiego co ma dopisek "Ostatni tom" najbardziej żałuję Hala Jordana. Było to moje pierwsze spotkanie z Latarnikami i od razu się wkręciłem w to kosmiczne uniwersum. Dla mnie to była najlepsza seria Odrodzenia, jaką dostaliśmy po polsku.
W Supermana się też wkręciłem, zbieram obie serie, i polubiłem tego bohatera (w końcu!) wraz z jego galerią złoczyńców. Cieszę się, że dostanę kompletną historię z Odrodzenia (obecnie czytam Efekt Oza i dobrze się przy tym bawię, choć sporo osób hejtuje ten tom). Jednakże Bendisa odpuszczam (i tak niewiadomo, czy wydadzą całość, bo przecież eS się słabo sprzedaje w naszym kraju jak mówi TK).

Kupiłbym Deathstroke'a i Red Hooda w oryginale, ale 60kilka zł za jeden tom 140-stronicowy to za drogo dla mnie.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Darth_Simon

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #518 dnia: So, 11 Maj 2019, 21:15:41 »
Z wszystkiego co ma dopisek "Ostatni tom" najbardziej żałuję Hala Jordana. Było to moje pierwsze spotkanie z Latarnikami i od razu się wkręciłem w to kosmiczne uniwersum. Dla mnie to była najlepsza seria Odrodzenia, jaką dostaliśmy po polsku.


Zgadzam się.

Na drugim miejscu Aquaman a na trzecim Flash.

Może by zrobić nakietę o wskazanie najlepszej z 15 serii (każdy z 1 głosem) w ciągu tego 1,5 roku Rebirth ?
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline R~Q

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #519 dnia: Pn, 13 Maj 2019, 08:17:19 »
Trochę się pogubiłem w tutejszych dyskusjach itp., więc mam pytanie do specjalistów dot. polskich wydań Egmontu:

1. które serie zostaną dociągnięte do końca, tj. do DC Universe? Zapewne Superman, AC, Batman i DC, tak?
2. które serie zostaną urwane, ale z dokończeniem runu autorów?
3. które serie zostaną urwane bezczelnie, w trakcie runu?

Z góry dzięki za odpowiedzi

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #520 dnia: Pn, 13 Maj 2019, 08:24:53 »
Będzie zakończone:

All-Star Batman
Superman
Action Comics
Liga Sprawiedliwości

Będzie urwane w trakcie runu:

Aquaman
Flash
Hal Jordan i Green Lantern Corps
Suicide Squad
Harley Quinn

Będzie dokończony run ale nie seria:

Green Arrow
Nightwing
Teen Titans
Wonder Woman

Będzie kontynuowane:

Batman
Detective Comics

Choć nie wiadomo jeszcze do końca jak to będzie z tymi urwanymi seriami.

Offline Archie

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #521 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 16:51:19 »
5 serii urwanych w trakcie runu, a Egmon startując z TN52 jasno informował, że jak seria nie będzie sobie radzić to będą dociągali do końca runu. Najbardziej szkoda tego Hala Jordana i Aquamana, bo to na prawdę przyzwoite serie.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline R~Q

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #522 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 08:59:52 »
WW z N52 jest wychwalana pod niebiosa, a jak z WW z Rebirth? Pisze ten słynny Rucka to chyba spoko?

Offline xanar

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #523 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 09:11:51 »
Dobre jest, tylko trzeba przeczytać po kolei a nie tak jak jest w tradeach.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline radef

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #524 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 09:21:23 »
Dobre jest, tylko trzeba przeczytać po kolei a nie tak jak jest w tradeach.
Tzn. 1 i 2 trejd można czytać w kolejności wydawania u nas, ale już zeszyty z 3 i 4 "na zmianę".
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya