Autor Wątek: DC Rebirth/Odrodzenie  (Przeczytany 157716 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Eragon

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #390 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 18:43:08 »
W przypadku Aquamana czy Latarników może jest jakiś mały % szans, że dokończą runy. No ale jak Flasha dalej pisze Williamson i to już 12 tomów i końca dalej nie ma to...no rozumiem Egmont w tym wypadku.
Fan ,,majtek na głowie'' ;)

Offline mack3

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #391 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:05:13 »
Trudno wydawać przez lata coś co się nie sprzedaje. W takim wypadku dobrze byłoby wybrać na przerwanie serii taki tom, który kończyłby przynajmniej część wątków lub przynajmniej nie zostawiałby zbyt wielkiego cliffhangera (Flash kisi się na mojej kupce wstydu, więc nie wiem czy jego wypadku wybrano taki tom).
Ciekaw jestem czy ilość wydanych tomów (Flash 5, GL 4, Aquaman 3) odzwierciedla poziom sprzedaży tych serii...


Powiedział kiedyś, że czegoś na pewne nie wyda. Daredevila (Diggle,Waid) też nie powiedział, że nie wyda.  :) Tylko jakoś nie ma.
Nie no, nie raz było mówione, że czegoś nie ma w planach. Gdyby TK naciągał prawdę mówiąc, że jakiś cień szansy jeszcze jest na te serie z Odrodzenia, to miałoby to mało sensu. Lepiej szybko uciąć taką kwestię niż dać pole, żeby krytyka wróciła przy następnych targach i następnych.

Daredevila nie powiedział, że nie wyda, bo na razie wydaje Millera, a planów na następny rok nie zdradza.
Do tej pory praktyka pokazywała, że jak TK "mrugał okiem", mówił, że nie wyklucza czegoś, ale "obiecać nie może", to okazywało się, że raczej to coś było wydawane - myślę, że teraz to samo sprawdzi się z tymi "myślami krążącymi wokół Daredevila". Mimo tak dużej przerwy między 1 a 2 Millera trudno mi uwierzyć, że Daredevil (przecież był Bendis i Brubaker) słabo się sprzedaje.
« Ostatnia zmiana: So, 27 Kwiecień 2019, 19:10:36 wysłana przez mack3 »

sum41

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #392 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:07:47 »
Ok ale po to bylo spotkanie aby powiedziec cos konkretnego - anulujemy bo nie sprzedaje sie - bysmy to przelkneli a tak moze bedxie a moze nie, moze ta seria a moze tamta...

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #393 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:13:28 »
To nie było spotkanie o Rebirth  :) TK powiedział że on sam dobrze nie wie co będzie a co nie bo to ogarniają inne osoby. Dobre też wybrnięcie z sytuacji  :)

Online xanar

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #394 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:15:54 »
W stylu, to nie ja to moi poprzednicy  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Eragon

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #395 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:17:08 »
Trudno wydawać przez lata coś co się nie sprzedaje. W takim wypadku dobrze byłoby wybrać na przerwanie serii taki tom, który kończyłby przynajmniej część wątków lub przynajmniej nie zostawiałby zbyt wielkogo cliffhangera (Flash kisi się na mojej kupce wstydu, więc nie wiem czy jego wypadku wybrano taki tom).

W przypadku Flasha zdecydowanie nie jest to tom, którego zakończenie mogłoby kogokolwiek zadowolić
Spoiler: PokażUkryj
Barry spotyka Meenę, którą miał za zmarłą po wydarzeniach z 1 tomu
. Nie mam pojęcia czy w przypadku Flasha jest taki moment by mimo nieskończeniu runu chociaż zakończyć wątki , które się ciągną od pierwszego tomu(nawet jak nowe by były zaczęte, no byle dostać zakończenie tych starych).
Fan ,,majtek na głowie'' ;)

Offline mack3

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #396 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:25:05 »
Ja myślę, że taką ostateczną decyzję co do tych serii przesunęli sobie jako temat dotyczący następnego roku, a że dokładnych planów na następny rok jeszcze nie zrobili to... Mam nadzieję, że na Komiksowej Warszawie powiedzą coś więcej (choć pewnie dopiero na MFKiG).
Nie wydaje mi się, żeby szanse były zbyt duże, ale jakieś może są. Tym bardziej, że to rzeczywiście może się odbić rykoszetem w przyszłości na nich, bo część osób przez to nie wejdzie np. w takiego GL od Morrisona. Z trzeciej strony - ile takich osób jest poza kilkoma na forum (ja osobiście np. się do nich nie zaliczam).
« Ostatnia zmiana: So, 27 Kwiecień 2019, 19:28:48 wysłana przez mack3 »

Offline Marvelek

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #397 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:29:33 »
Ok ale po to bylo spotkanie aby powiedziec cos konkretnego - anulujemy bo nie sprzedaje sie - bysmy to przelkneli a tak moze bedxie a moze nie, moze ta seria a moze tamta...

Ale to już jest pewna tradycja tego typu spotkań. Osobiście  przyjąłem jedną zasadę: swoje ulubione serie, szczególnie mi bliskie kupuję w wydaniach oryginalnych. Dzięki temu unikam nerwów, czekania w nieskończoność, niepewności oraz hejtu, gdy wyrażam swoje niezadowolenie, bo po jakimś czasie z automatu będziesz czytał teksty typu: "są inne komiksy, a tego i tak wydali dużo a komiksu Z ani jednego albo tylko jeden". Jeżeli TK wspomniał, że te tytuły nie sprzedają się jakoś rewelacyjnie, wątpię by kombinowali coś w stylu zachowania niektórych przy jednoczesnym zmniejszeniu nakładu. Zresztą jaki wtedy byłby sens zaznaczania w katalogu, że to ostatni tom?

Offline Red Fury

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #398 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:47:01 »
No to lipa z DC, ale wiadomo prawo rynku nie sprzedaje się trzeba uciąć.

Ku pamięci Rebirth i WKKDC

Spoiler: PokażUkryj


Tak sobie patrzę i mi osobiście wychodzi 1 lub maks 2 komiksy z Egmont na miesiąc do końca roku. Strasznie słabo kiedyś kupowałem po kilkanaście komiksów DC, ale teraz szczerze nie mam co kupować. Fani DC, którzy nie kupują Marvela zostali po anulacji WKKDC w czarnej d. Został im tylko Batman, Liga i Supek, super wybór a nie wszystko mnie interesuje, zwłaszcza Bendis. Szkoda Egmont na mnie nie zarobi, ale w sumie zarobi Multiversum. Oby Bendisa Action Comics i Superman nie stanął Egmontowi przysłowiową kością w gardle.  Oby tyko nie anulowali Daredevila po wydaniu runu Milera, bo to będzie dla mnie totalna tragedia.
« Ostatnia zmiana: So, 27 Kwiecień 2019, 20:28:38 wysłana przez Red Fury »
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #399 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:48:09 »
Fani DC, którzy nie kupują Marvela zostali po anulacji WKKDC w czarnej d.
Przecież Egmont zapowiedział starsze serie na przyszły rok :)

Do tych pięciu serii z Odrodzenia/Universum też na pewno coś dojdzie.

Może WW Wilson od jedynki (akurat pod film) Może Shazam. Może inne Ligi. Może GL Morrisona. Może też coś będą kontynuować jako Universum od jedynki np Flash.

« Ostatnia zmiana: So, 27 Kwiecień 2019, 19:58:40 wysłana przez JanT »

Offline Red Fury

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #400 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:01:51 »
Przecież zapowiedzieli starsze serie na przyszły rok :)

Do tych pięciu serii z Odrodzenia/Universum też na pewno coś dojdzie.

Może WW Wilson od jedynki (akurat pod film) Może Shazam. Może inne Ligi. Może GL Morrisona. Może też coś będą kontynuować jako Universum od jedynki np Flash.

Po co zaczynać coś np: Wonder Woman czy Flasha jak się nie sprzedało już w Rebirth i co zostawią taką dziurę wydajać GL Morissona i zaczynając np Wondi, Aquamana czy Flasha od 1 to byłby totalny bezsens. Heroes in Crisis na 100% zostanie wydane, ale bez podbudówki Flasha będzie się to dziwnie czytać, a zresztą Egmont olał Lazarus Contract przed Teen titans 2 więc w sumie może też olac tomy z Flashem przed wydaniem HiC.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline Eragon

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #401 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:03:21 »
No to lipa z DC, ale wiadomo prawo rynku nie sprzedaje się trzeba uciąć.

Ku pamięci Rebirth i WKKDC



Tak sobie patrzę i mi osobiście wychodzi 1 lub maks 2 komiksy z Egmont na miesiąc do końca roku. Strasznie słabo kiedyś kupowałem po kilkanaście komiksów DC, ale teraz szczerze nie mam co kupować. Fani DC, którzy nie kupują Marvela zostali po anulacji WKKDC w czarnej d. Został im tylko Batman, Liga i Supek, super wybór a nie wszystko mnie interesuje, zwłaszcza Bendis. Szkoda Egmont na mnie nie zarobi, ale w sumie zarobi Multiversum. Oby Bendisa Action Comics i Superman nie stanął Egmontowi przysłowiową kością w gardle.  Oby tyko nie anulowali Daredevila po wydaniu runu Milera, bo to będzie dla mnie totalna tragedia.
Batmana Kinga chyba przestanę kupować bo kupowałem z rozpędu(skoro tyle innych serii też), a seria marna(zaznaczam, że dla mnie, by nie było kłótni o to). Supermana nawet słabego kupię bo ulubiona postać i skoro wydają dalej po runach Tomasiego i Jurgensa to nie wypada nie kupować(samemu się przekonam co tam Bendis wymyślił). Ligę Snydera jasne, ze kupię(chyba dociągnę z tą słabizną do końca Odrodzenia). Nie wiem co się zmienia w Detective Comics w Uniwersum, bo obecna seria to jeden z moich ulubionych tytułów z Odrodzenia.
Fan ,,majtek na głowie'' ;)

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #402 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:06:22 »
Po co zaczynać coś np: Wonder Woman czy Flasha jak się nie sprzedało już w Rebirth
Skąd wiesz co się nie sprzedało? np Flasha mogą nie przerwać tylko będą wydawać dalej jako Uniwersum. Wydali WW Rucki potem jest słabe i teraz mogą wydać Wilson. Poza tymi pięcioma seriami będzie jeszcze kilka na pewno więc ja sobie poczekam spokojnie.

Online xanar

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #403 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:10:12 »
Słuszna koncepcja, trzeba czekać aż skończą wydawać daną serię i dopiero potem zdecydować czy kupić  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Red Fury

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #404 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:12:11 »
@Eragon jeśli chodzi o Detective Comics do końca runu Tyniona jest nieźle. Zwłaszcza wątek
Spoiler: PokażUkryj
z psychicznym Timem Drake'em z przyszłości i jego krucjatą
bardzo mi się spodobał. Potem jest trochę spadek formy, ale to jest kilka zeszytów no i pojawia się
Spoiler: PokażUkryj
Black Ligting
, a potem wchodzi z buta Tomasi i wątek
Spoiler: PokażUkryj
Arkham Knight
. Dla mnie Detective Comics to solidna pozycja w przeciwieństwie do lawirującego po sinusoidzie Batmana Kinga.

Liga Snydera podobnie jak Metal to jazda bez trzymanki  :D

AC i Superman Bendisa to jest w głównej mierze dekonstrukcja bohatera i obrócenie wszystkiego o 180% tego co miałeś w runie Tomasiego, ale kto wie może ci się spodoba. Run Bendisa, albo się kocha albo nienawidzi i wiesza na nim psy. Niestety dla mnie to nic niewarty chłam. Oczywiście jeśli ktoś ma inne zdanie ok rozumiem, że pisanina Bendisa może się co poniektórym podobać.
« Ostatnia zmiana: So, 27 Kwiecień 2019, 21:39:05 wysłana przez Red Fury »
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.