Autor Wątek: DC Rebirth/Odrodzenie  (Przeczytany 158926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gascon200

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #45 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 12:54:40 »
Apropo Aqualada w Teen Titans - mi niezbyt przeszkadzało to, że ciągle o nim wspominali, że był gejem, ale do Aqualada z Young Justice nie dorasta nawet do pięt. Ba, nawet Bunker z New 52, który również był gejem był lepiej napisany od Aqualada (i był jednym z niewielu plusów Teen Titans z New 52).

Offline Odyn

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #46 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 13:11:21 »
Mnie nie interesują przygody nastoletnich bohaterów, stąd też nie sprawdzałem poziomu TT.  Wątki homo mi przeszkadzają, także cieszę się, że to olałem.
Natomiast bardzo lubię serię Tomasiego, której zamysł Bendis niszczy swoim runem. Relacje rodzinne rodziny Kentów jak najbardziej na plus. Nigdy nie byłem fanem Supermana, ale zmieniłem zdanie, czytając właśnie Odrodzeniowe serie.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

KamilM

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #47 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 14:02:55 »
Apropo Aqualada w Teen Titans - mi niezbyt przeszkadzało to, że ciągle o nim wspominali, że był gejem
Ja to czasami miałem wrażenie, że drugą mocą Aqualada było bycie gejem. :D ;D I potwierdzam, do wersji z kreskówki się nie umywa.

majkelus81

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #48 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 14:35:43 »
trochę żałuję że na starcie nie poszły niektóre serie inne (...) Green Lanterns,
Nie żałuj tego tytułu. Naprawdę ta seria była słaba. Najgorsze jest to że postacie Jessici Cruz i Simona Baza, które były bardzo fajnie napisane przez wcześniejszych twórców, tu całkowicie je zaorana. Pomysł wyjściowy może i fajny, ale wykonanie bardzo słabe.
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Luty 2019, 14:54:31 wysłana przez majkelus81 »

Offline Odyn

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #49 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 14:42:52 »
Ja natomiast liczę, że obecnie pisany GL Morrisona ujrzy kiedyś światło dzienne w naszym kraju :D
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Teli

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #50 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 14:43:43 »
No i wyjaśnił się brak zapowiedzi kolejnego Flasha. Podwójne tomy i opis kolejnego Green Arow wyraźnie sugeruje powolne wychodzenie Egmontu z lini Odrodzenia. Czyli prawdopodobnie czeka nas nowy layout jak pisałem wczoraj (wiem uparty jestem :P ). Pytanie co dostaniemy w nowym rozdaniu? Czy Egmont pociągnie wszystkie serie z Odrodzenia czy też czekają nas cięcia i roszady? Tyle pytań a do kwietnia i katalogu tak dużo czasu.


edit: Okładka AC 1000 bez logo Rebrith czyli idą zmiany :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Luty 2019, 14:45:47 wysłana przez Teli »

majkelus81

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #51 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 14:55:16 »
edit: Okładka AC 1000 bez logo Rebrith czyli idą zmiany :)
Ale ta okładka taka właśnie jest.

Offline Cypher

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #52 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 14:57:00 »
Dokładnie, moje wydanie usa nie ma Rebirth na okładce, tylko DC i 80 lat.

KamilM

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #53 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 15:11:13 »
Też mam takie wrażenie, że powoli odchodzą od szyldu "Odrodzenia". Mniej więcej w tym samym czasie w Stanach też tak było ("ślub" Batmana, Efekt Oza) i zaczęli wprowadzać tę inicjatywę New Age of Heros.
Ja ogólnie planuję zbierać serie do końca konkretnych runów i czekam na polskiego Doomsday Clocka. Action Comics i Superman na #1000 odpuszczam i podobnie z resztą. Nie wiem co z Batkami, czy dać sobie spokój po (nie)ślubie czy brnąć do końca tego pierdololo Kinga i podobnie z Detective Comics.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #54 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 15:16:30 »
czyli idą zmiany :)
Nie wiem czy jest się z czego cieszyć jak urywają serie.

KamilM

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #55 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 15:17:43 »
Nie wiem czy jest się z czego cieszyć jak urywają serie.
Które konkretnie?

Midar

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #56 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 15:20:21 »
Które konkretnie?
Green Arrow i Nightwing.

Offline Odyn

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #57 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 15:23:53 »
Ja tam zbieram Kinga ze wzgledu na relacje Batmana z Catwoman. Do slubu pewnie i tak dojdzie w pozniejszym czasie, w koncu gosc ma rozpisana historie na 100 zeszytow. Sam album Wedding to porazka ze wzgledu na niekontrolowany wyciek do prasy #50 zeszytu.
Detective Comics Tyniona IV jest fajne, Tomasi chyba tez dobrze wpisuje sie w temat.
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Luty 2019, 15:26:26 wysłana przez Odyn »
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #58 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 15:45:40 »
Tak sobie patrzę w necie i tam dalej czego Egmont nie wyda z tego Nightwinga i Green Arrow to podobno słabo jest. Może i lepiej że kończą  :)

Midar

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #59 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 15:52:41 »
Tak sobie patrzę w necie i tam dalej czego Egmont nie wyda z tego Nightwinga i Green Arrow to podobno słabo jest. Może i lepiej że kończą  :)
Jest to pocieszające.