Autor Wątek: Tom Taylor  (Przeczytany 6024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kyms

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #60 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 18:29:07 »
Dopiero wczoraj udało mi się skończyć sierpniową premierę czyli trzeci tom "Injustice". Zarazem ostatni w wykonaniu Taylora - konkretniej napisał siedem pierwszych numerów, po nim scenariusz przejął Bucciellato. Czy zmiana scenarzysty wpłynęła negatywnie na jakość historii? Nie, ale delikatnie można odczuć spadki na pewnych płaszczyznach. Jakich? Po to zapraszam do recenzji :)

Offline Kyms

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #61 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 17:10:54 »
Ujawniono tajemnicze ogłoszenie Taylora. Jest nim... nowa seria o Tytanach, którą współtworzy z Nicola Scott! Duże wyróżnienie dla twórców, którym powierzono prowadzenie ekipy zastępującej Ligę Sprawiedliwości. Prawdopodobnie najważniejszy tytuł w "Dawn of DC", o który jestem spokojny w scenariuszu Taylora. Swoim "Nightwing" i "Superman: Son of Kal-El" potwierdził jak czuje postacie, szanuje relacje i ich doborek, do tego w nurcie ciekawej akcji rozwija świat postaci/DC.
https://www.dc.com/blog/2023/01/25/dc-shines-a-light-on-dawn-of-dc

Offline Odyn

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #62 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 08:19:29 »
Ujawniono tajemnicze ogłoszenie Taylora. Jest nim... nowa seria o Tytanach, którą współtworzy z Nicola Scott! Duże wyróżnienie dla twórców, którym powierzono prowadzenie ekipy zastępującej Ligę Sprawiedliwości. Prawdopodobnie najważniejszy tytuł w "Dawn of DC", o który jestem spokojny w scenariuszu Taylora. Swoim "Nightwing" i "Superman: Son of Kal-El" potwierdził jak czuje postacie, szanuje relacje i ich doborek, do tego w nurcie ciekawej akcji rozwija świat postaci/DC.
https://www.dc.com/blog/2023/01/25/dc-shines-a-light-on-dawn-of-dc
Jeżeli rysunki będą tak samo piękne jak te w Wonder Woman Historia, a rysownik będzie stały jak chocby w przypadku Redondo w Nightwingu to bardzo mnie to cieszy. Co do scenariusza to pożyjemy zobaczymy :) Mimo, że nie czytam obecnie ongoingu to obserwuje z czystej ciekawości co tam się wyprawia w uniwersum.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Kyms

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #63 dnia: Pn, 06 Luty 2023, 17:50:24 »
Injustice powraca!

Tom Taylor potwierdził przed chwilą, że Jon Kent dotrze do świata przedstawionego w świecie "Injustice", żeby powstrzymać Ultramana mordującego Kal-Elów z różnych światów. Wątek będzie małym uhonorowaniem 10lecia "Injustice" - premiera pierwszej odsłony gry miała miejsce 12 listopada 2013 roku (tak! to już 10 lat 😱).

Historię będziemy mogli śledzić na łamach serii "Adventures of Superman: Jon Kent". Premiera #1 zaplanowana jest na 7 marca tego roku.
https://www.facebook.com/TomTaylorWriter/posts/pfbid02B6a4m9XudWu3C7XuuycqzDuNPGBb4h7FyruU5AwZyLhJDmYgNswpqzE9sdvrDUvUl

Offline michał81

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #64 dnia: Pn, 06 Luty 2023, 18:41:20 »
Czyżby miało to oznaczać, że fani Injustice poznają kanoniczne zakończenie części drugiej? Co prawda w crossoverze Injustice/He-man było już podjęte jedno z zakończeń, ale ten komiks jest strasznie słaby w porównaniu do obu części serii komiksowej.

Offline Kyms

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #65 dnia: Pn, 06 Luty 2023, 21:48:11 »
Czyżby miało to oznaczać, że fani Injustice poznają kanoniczne zakończenie części drugiej? Co prawda w crossoverze Injustice/He-man było już podjęte jedno z zakończeń, ale ten komiks jest strasznie słaby w porównaniu do obu części serii komiksowej.
Możliwe, że skorzysta z tej okazji Taylor i w tym kierunku rozwinie. Jeśli ktoś mądry podłapie temat to i pokieruje w stronę "Injustice 3", o którj od dawna się mówi w kontekście nowej gry. He-Mana nie czytałem, ale tym nie zaprzątam sobie głowy pamiętając, ze rozwija niekanoniczne zakonczenie