Autor Wątek: DC Rebirth/Odrodzenie  (Przeczytany 159184 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #345 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 21:05:41 »
Polecam recenzję Spoiler Included:

Przyznam, że zachęciła mnie. Odniesienie Action Comics 1000 do Batman: Black and White nie jest na wyrost?

Offline donT

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #346 dnia: So, 13 Kwiecień 2019, 12:34:49 »
Czyta ktorys z szanownych kolegow Catwoman z Rebirth? Wlasnie mialem okazje przekartkowac tpb vol. 1 i wyglada to zajebiscie, a pani Kocica bardzo... sexy. 😉 Jak jest scenariuszowo?
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline R~Q

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #347 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 08:23:26 »
Ja jak zacznę Rebirth to wśród czytanych przeze mnie na tablecie serii na pewno będzie Catwoman, zapytaj za rok/dwa. ;)

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #348 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 13:58:54 »
Według katalogu mamy tak:

Lipec:

Batman 6
Liga Sprawiedliwości 6 (i 7 bo podwójny :) )

Sierpień:

Detective Comics 6
Suicide Squad 6
Superman 7

Wrzesień:

Batman 7
Człowiek ze stali
Liga Sprawiedliwości - Bez Sprawiedliwości

Październik:

Detective Comics 7
Action Comics 1

Listopad:

Batman 8
Liga Sprawiedliwości 1

Grudzień:

Detective Comics 8
Harley Quinn 4
Superman 1

Po 2/3 tomy na miesiąc. Te serie z Rebirth może jeszcze powrócą jako "Universum" bo nie będą wydawać tylko pięciu serii bo by im tomów brakło :)

Offline Gascon200

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #349 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 14:01:55 »
Czyli jednak ślub Batmana będzie we wrześniu, miałem rację :>
Przyspieszają z Detective Comics, fajnie

Fani Harley Quinn musieli czekać ponad rok na kolejny Tom xD

Offline death_bird

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #350 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 15:34:27 »
Fani Harley Quinn musieli czekać ponad rok na kolejny Tom xD

Patrzę na to w ten sposób: Egmont wyciągnął mniej kasy od sympatyków HQ niż od reszty towarzystwa. ;)
Ale faktycznie mogę jedynie zwiesić nos na kwintę. Czytałem dwie serie i obie mają pod górkę w wydawnictwie.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Red Fury

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #351 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 19:20:45 »
Ja czytałem, kupowałem 7 pozycji z wydawanej linii Rebirth więc dla mnie ten katalog to dzień smutku, zwłaszcza jeśli chodzi o Hala i Latarnie urwane w połowie runu, na osłodę dostanę latarnie w grudniu. Z tego co kupuje zostaje mi Batman i Detective Comics i na szczęście skończony run Supermana Tomasiego. Nowym Supkiem Bendisa zarówno w wersji Action jak i zwykłej nie jestem zainteresowany, ale pewnie będzie grono osób, które to zakupi. Portfel jednak nie odpocznie bo Metal 3 wychodzi bardzo szybko, do tego dochodzi na otarcie łez Black Label i rozpoczynająca się fantastyczna seria Justice Legue Snydera, nie mówiąc już o samym wprowadzeniu Injustice. Bedzie co zbierać.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #352 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 19:27:40 »
Poczekaj do jutra z tym żalem :) Przecież nie będą wydawać tylko 5 serii. Mogą wychodzić dalej w 2020 już jako Uniwersum a teraz chcieli szybko dać te jedynki po końcu WKKDC + Batman w każdym miesiącu na 80lecie.

Te serie byłyby bardzo źle przerwane:

-Flash
-Hal Jordan i GLC
-Aquaman
-Harley Quinn
-Suicide Squad

To byłoby bardzo niefajne zagranie jakby zaorali te serie. Wtedy też trzeba by być debilem żeby wejść w Uniwersum  ;D

Offline buczanova

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #353 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 20:30:30 »
Dlatego wstrzymam się jeszcze z jechaniem po Egmoncie i liczę, ze jutro po spotkaniu  coś się wyjaśni. Ale jeśli to koniec tych serii, to dla mnie jest to koniec kupowani komiksów od E.

sum41

  • Gość
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #354 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 20:38:33 »
Ja kupowalem wszystko z Odrodzenia co bylo, jak mi urwia to spadam do orginalow i olewka na kolejny chamski restart.

Offline xanar

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #355 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 21:03:56 »
Nie no chłopaki nie ma co się obrażać, Batmany możecie kupować  :) Dużo Batmanów  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline isteklistek

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #356 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 21:14:18 »
Raczej będzie zawieszenie i wejście w nowe serie. Skoro będzie "No Justice", to możliwe, że będzie JLD, JLO. Green Lantern Morrisona, Catwoman, Young Justice. Jeszcze jest kilka krótszych rzeczy na 1 czy 2 tomy jak np. Shazam.
« Ostatnia zmiana: Pt, 26 Kwiecień 2019, 21:18:09 wysłana przez isteklistek »

Offline Marticos22

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #357 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 22:00:44 »
Przerwali Hala Jordana  :( i aquamana tom 4 chciałem kupić dla rysunków Sejicia a tu takie gówno. Tyle dobrego, że Blackest Night będzie ale dopiero w grudniu...

Offline death_bird

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #358 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 22:48:32 »
Te serie byłyby bardzo źle przerwane:

-Flash
-Hal Jordan i GLC
-Aquaman
-Harley Quinn
-Suicide Squad

Jeżeli Egmont postanowi wyciąć taki numer to najwyżej postawię krzyżyk na Cud Kobitce a z HQ przejdę na oryginał. Trochę szkoda będzie eksportować kasę w całości za granicę, ale skoro już polubiłem Klaunicę to pisze się trudno.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Burizleif

Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
« Odpowiedź #359 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 10:40:05 »
Mnie zastanawia jak (czy o ile) wydadzą 2 tom JL Snydera, bo powtarza się w nim cały event (oprócz tie-inów) Drowned Earth, który ma swoje osobne wydanie z tie-inami.