Autor Wątek: DC Deluxe - Egmont  (Przeczytany 144195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #75 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 09:34:51 »
Ciekawy plan, niemam nic przeciwko by tak sie stalo. Bylo by co ogarniac. Wybierac przebierac, kazdy znalazl by cos dla siebie. Od ambitnych pozycji BL/Dx ,po typowe odmózdzacze z Odrodzenia ;D

Offline parsom

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #76 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 12:54:42 »
Mam pytanie o "Planetary". Bo szczerze mówiąc - jestem nieco zawiedziony. Fajny pomysł, ale spartaczony - czasem mniej czasem bardzie, jale jednak spartaczony. To się w zasadzie nadaje na zajawki, trailery, a nie na właściwe opowieści. Mam wrażenie, że scenarzysta sam do końca nie miał pomysłu na to, co opowiada. Miał tylko szkielet i podstawowe pomysły na to, jakie niezwykłości mają się pojawić.
Ponadto - postać Bębniarza. Litości, po cholerę mu te pałeczki? To jakiś chwyt na miarę teen drama.
I moje pytanie - jak będzie w tomie 2?

Offline misiokles

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #77 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 19:09:22 »
Mam wrażenie, że scenarzysta sam do końca nie miał pomysłu na to, co opowiada. Miał tylko szkielet i podstawowe pomysły na to, jakie niezwykłości mają się pojawić.


Wielokrotnie, nawet na forum gildii, przy tym tytule padał opis, że Planetary im dalej w las, tym bardziej okazuje się konstrukcją, gdzie wcześniejsze pozornie bezwładne, niezależne wątki zaczynają nakładać się w jedną, solidną intrygę. Ciężko taką konstrukcję opowieści nazwać partaczeniem ani zarzucić jej brak pomysłu ;)

Offline parsom

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #78 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 19:28:16 »
Czy wątki się łączą - to jedno (tego jeszcze nie wiem). Ale to jak są opowiedziane poszczególne epizody - to drugie. Nawet jeżeli poskładał to potem w całość, to nie zmienia to faktu, że kolejne epizody są przeważnie tylko jakimiś zajawkami.

Offline foch-man

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #79 dnia: So, 16 Luty 2019, 12:53:36 »
Czy wiadomo kiedy w Deluxie wyjda zakonczenie Planetary i drugi tom  Top 10 zbierajacy serie poboczne?

Offline SawiK

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #80 dnia: So, 16 Luty 2019, 13:11:34 »
Up
Chyba jeszcze nie ma zadnych terminow do tych pozycji 😠

Offline foch-man

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #81 dnia: So, 16 Luty 2019, 13:50:16 »
A TK na ktoryms spotkaniu nie wspominal czy wiosna czy jesien? :(

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #82 dnia: So, 16 Luty 2019, 14:02:49 »
Na kontynuacje Catwoman i WW w DC Deluxe, trzeba było czekać rok, z Planetary pewnie bedzie podobnie. O Top 10 chyba jeszcze nie zdecydowali, czy bedą pozostałe historie.

Offline SawiK

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #83 dnia: So, 16 Luty 2019, 14:32:44 »
Trzeba czekac na Shazama tam pewnie bedzie jakas zapowiedz kolejnego Deluxa, a na Pyrkonie to juz na bank cos zapowiedza.

Offline foch-man

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #84 dnia: So, 16 Luty 2019, 14:43:18 »
No troche wlasnie o tego Shazam! mi chodzi. Postac nieznana, casuale pewnie nie kupia, tu na forum opinie raczej srednie , bardziej zniechecajace niz zachecajace. A na dokonczenie czekaja dwie zaczete serie, w obu trzeba tylko jeszcze po jednym tomie a tu ni widu ni slychu

Offline Gascon200

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #85 dnia: So, 16 Luty 2019, 14:49:29 »

No troche wlasnie o tego Shazam! mi chodzi. Postac nieznana, casuale pewnie nie kupia, tu na forum opinie raczej srednie , bardziej zniechecajace niz zachecajace. A na dokonczenie czekaja dwie zaczete serie, w obu trzeba tylko jeszcze po jednym tomie a tu ni widu ni slychu

A ja tam się cieszę z powodu Shazama, nie jest to  zbyt popularna postać, a jakoś dostała swój drugi komiks i opiniami się tu nie przejmuję, bo i tak zamierzałem kupić ten komiks (+ Smith)
Wszystko zależy od filmu, bo raczej będzie to gatunek familijny, a jeśli niektórym dzieciom się spodoba, to może ich rodzice kupią taki komiks? Chociaż oni prędzej kupią ten z New 52, bo tańszy :p

Also, jakie dwie serie? Jest tylko Planetary, a Tom 3 Wonder Woman pojawi się dopiero w Ameryce w sierpniu, u nas się pojawi przy premierze WW84. Chyba, że chodzi Ci o Catwoman, ale Egmont tę serię urwał, mieli tykko Brubakera wydać (a wy znowu się zbaitowaliście :>)
« Ostatnia zmiana: So, 16 Luty 2019, 14:51:41 wysłana przez Gascon200 »

Offline LordDisneyland

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #86 dnia: So, 16 Luty 2019, 15:33:40 »
Jeśli w Shazamie występować będzie Mr.Mind, to będę musiał poważnie zastanowić się nad zakupem :D
,, - Eeeeech.''

Offline Maragast

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #87 dnia: So, 16 Luty 2019, 15:47:57 »
No właśnie miałem pytać czy 3 tom Wonder Woman Rucki został już wydany za oceanem ale widzę po komentarzach, że jednak jeszcze nie.


A Catwoman Egmont nie przerwał bo od samego początku planowali wydać tylko Run Brubakera w 3 tomach.

Offline Gascon200

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #88 dnia: So, 16 Luty 2019, 15:53:46 »
W sumie to wpadłem na pomysł: co sądzicie o tym, by założyć ankietę, co Egmont mógłby wydać w Klasyce Marvela/DC Deluxe, coś jak JanT zrobił z Vertigo? To co prawda byłyby tylko spekulacje i zachcianki, ale still.

Offline foch-man

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #89 dnia: So, 16 Luty 2019, 21:03:58 »

Also, jakie dwie serie? Jest tylko Planetary, a Tom 3 Wonder Woman pojawi się dopiero w Ameryce w sierpniu, u nas się pojawi przy premierze WW84. Chyba, że chodzi Ci o Catwoman, ale Egmont tę serię urwał, mieli tykko Brubakera wydać (a wy znowu się zbaitowaliście :>)
Chodzilo mi o Planetary i serie poboczne do Top 10