Autor Wątek: DC Deluxe - Egmont  (Przeczytany 139827 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #195 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 16:10:27 »
A co do Runu Morrisona to ja bym wolał te 8 tomów, gdzie pierwszy by się pokrywał z dwoma tomami WKKDC
Przez to są większe szanse że wydadzą w czterech :) Wiesz że w tych 4 tomach i tak ci wyjdzie taniej nawet z dublami? W 8 tomach za tom będzie ze 90/100 zł W 4 tomach za tom będzie ze 120/130 zł :)

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #196 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 16:12:01 »
A jeszcze jakby wydali te cztery tomy w tempie BBPO, czy Invincible, to w ciągu roku mielibyśmy całość.

JanT

  • Gość
Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #197 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 16:18:54 »
W 9 miesięcy jeśli tom co kwartał :)

Offline Gascon200

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #198 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 12:47:06 »
Ostatnio zacząłem czytać kolejne tomy serii z Deluxe (WW i Catwoman)  i zacząłem się zastanawiać na temat tych dużych odstępów czasowych pomiędzy tomami. Często tu czy ns gildii widziałem narzekania na to, że te tomy lecą za wolne, że rok czekania itd. I osobiście uważam, że uwaga: to jest dobry pomysł.

W końcu, Egmont w tych Deluxach i tak daje podwójne trejdy, czasem i potrójne, więc takie czekanie i tak jest w porządku. Taki Doktor Strange z Marvel Now 2.0 też jest w podwójnych tomach, I też trzeba będzie czekać na 2 Tom prawie rok. Ok, Invincible jest wydawany co 3 miesiące, ale to długa seria przecież (a i tak na niektórych grupach widziałem ludzi niezadowolonych z tego, że Invincible tak wolno idzie xD)

Jestem ciekaw waszych argumentów :>


Offline xanar

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #199 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 12:54:41 »
a jakby ci wszytko na raz wydali, to kupiłby wszystko ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #200 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 13:19:29 »
  Jak dla mnie chyba też dobre tempo, bardzo dużo tego wychodzi a Egmontu i NSC pozycje zawsze sobie zostawiam na koniec do kupienia bo mają największe nakłady. W tym momencie mam jeszcze zaległości zakupowe z lutego, więc szybsze tempo nie jest mi potrzebne. I tak zresztą czytam dopiero jak posiadam już całość z reguły 2-3 serie naraz zmieniając po jednym tomie aby się nie znudzić zbytnio. Kupiłem teraz drugiego Caravaggio od Taurusa i muszę znowu przeczytać pierwszego, bo po takim okresie średnio już go pamiętam.

JanT

  • Gość
Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #201 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 13:23:56 »
Ale jak skończą Planetary i WW (jeśli chcą to skończyć) to już nie będzie żadnej serii w DC Deluxy i bardzo małe szanse żeby coś doszło jak będzie to Old DC.

Offline OokamiG

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #202 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 14:06:36 »
DC Deluxe powinno być zarezerwowane tylko dla eventów, pojedynczych historii i one shotów. Wprowadzenie w nich serii nie tylko wydłuża czas oczekiwania ale i podnosi  cenę.

Offline xanar

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #203 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 14:32:18 »
Masz format powiększony to nic dziwnego, że jest droższe, Dobrze, że na miękko wszytko dobrze się sprzedaje i nic nie przerwali bo jest tańsze  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline OokamiG

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #204 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 15:34:29 »
Wiem, że powiększony format to większa cena. i wiem, że SC nie działa jak tarcza ochronna na kontynuacje serii. Mój post jednak dotyczył tego, że wydawanie serii w Deluxe mija się, moim zdaniem, z celem. A najlepszym wydawanie staroci jest jak przy Gotham Central. Jednak zaraz fani HC się do mnie zlecą. Nie dogodzisz wszystkim.

JanT

  • Gość
Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #205 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 15:58:38 »
Old DC ma być w HC jak Klasyka Marvela to może i ból tyłka trochę zjedzie u co poniektórych  :)

Offline Maragast

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #206 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 19:20:47 »
Idealnym formatem do całych Runów jest ten, w którym wydali Lige Morrisona - w takim formacie powinni wydać Wonder Woman Rucki czy Catwoman. Tak jak w podobnym formacie wydają Metal (chodzi mi o rozmiar, bo Metal ma mniej stron).
I to wydaje się idealny format do powiedzmy Batmana Morrisona, Aquamana, Flasha czy Latarni Johnsa, Wonder Woman Pereza itp.
A Deluxy faktycznie zostawić tylko do Eventów i pojedynczych tomów.

Swoja droga ciekawi mnie czy są szansę na jakieś starsze Eventy (tzn. "pokryzysowe") jak Legendy DC, Odyseja, Milenium, Inwazja, Godzina Zero czy Final Night.

Offline R~Q

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #207 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 18:09:05 »
Ostatnio zacząłem czytać kolejne tomy serii z Deluxe (WW i Catwoman)  i zacząłem się zastanawiać na temat tych dużych odstępów czasowych pomiędzy tomami. Często tu czy ns gildii widziałem narzekania na to, że te tomy lecą za wolne, że rok czekania itd. I osobiście uważam, że uwaga: to jest dobry pomysł.

W końcu, Egmont w tych Deluxach i tak daje podwójne trejdy, czasem i potrójne, więc takie czekanie i tak jest w porządku. Taki Doktor Strange z Marvel Now 2.0 też jest w podwójnych tomach, I też trzeba będzie czekać na 2 Tom prawie rok. Ok, Invincible jest wydawany co 3 miesiące, ale to długa seria przecież (a i tak na niektórych grupach widziałem ludzi niezadowolonych z tego, że Invincible tak wolno idzie xD)

Jestem ciekaw waszych argumentów :>



A ja mam jeszcze lepszy pomysł - wydać wszystko szybko, a następnie utrzymywać wszystkie tomy dostępne w sprzedaży przez lata.

Offline Mateusz

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #208 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 22:27:40 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline R~Q

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #209 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 08:08:38 »
Ten zapowiedziany Green Arrow Lemire'a z DC Deluxe jest w linii czasowej New 52?

Czy w tym komiksie GA walczy bardziej o sprawiedliwość społeczną, czy z jakimiś kosmitami itp.? ;)