Autor Wątek: DC Deluxe - Egmont  (Przeczytany 139863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Burizleif

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #45 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 17:50:09 »
Mogliby wydać Green Lanterna Goeffa Johnsa w kilku tomach. Ale oczywiście nie doczekamy się nic z klasyki tego bohatera (pomijam WKKDC, bo tam w sumie dostaniemy 3 historie z tego runu) aż do momentu, gdy ktoś nie nakręci DOBREGO filmu o tym bohaterze.


Możesz podać konkretne tytuły?

Offline Odyn

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #46 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 18:10:21 »

Możesz podać konkretne tytuły?


1.       Green Lantern: Zemsta Zielonych Latarni
2.       Green Lantern: Poszukiwaczy Hal Jordan
3.       Green Lantern Tajna Geneza
Te 3 tytuły z WKKDC wchodzą w skład runu Johnsa.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley


Online roble

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #48 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 19:15:00 »
Dokładnie :D Chciałem zrobić podobnie z Aquamanem, ale w tym albumie mamy "sieczkę" różnych historii na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Wolałbym już konkretny run, choćby sprzed Odrodzenia - był dobry!

Ta sieczka jest całkiem dobrze strawna. Wybory i cięcia przemyślane. Duży format, dużo stron, cena znosna, jedynie okladka blee..
Pełne runy masz w innych wydaniach, to jest antologia przecież..  :)

Offline Darth_Simon

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #49 dnia: So, 09 Luty 2019, 21:41:49 »
Fajnie by było jakby po Aquamanie wydali kolejne antologie z bohaterami DC.

Czy ktoś wie lub podejrzewa jak im się ten tom mógł sprzedać ?
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline LordDisneyland

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #50 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 02:32:12 »
Takie uściślające pytanie- czy to polskie wydanie zbiorcze to "Aquaman - Celebration of 75 Years"?https://www.thriftbooks.com/series/dc-a-celebration-of-75-years/83329/
,, - Eeeeech.''

Offline arczi_ancymon

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #51 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 09:48:12 »
Fajnie by było jakby po Aquamanie wydali kolejne antologie z bohaterami DC.

Czy ktoś wie lub podejrzewa jak im się ten tom mógł sprzedać ?
https://www.enbook.pl/catalog/product/view/id/550820?gclid=EAIaIQobChMIz-36-OOw4AIVWouyCh3zqQlIEAYYASABEgLEuPD_BwE
Tylko, że "Superman" z tego tomu właśnie się ukazał w kolekcji, ale to jest jakieś 120 stron z całości?

No i oczywiście obiecywany od lat zbiór z "Lobo" - z tym musi być jakiś problem (choć z drugiej strony z tego co kiedyś widziałem to w Niemczech takie klasyki zbiorczo wychodzą), bo z tego co pamiętam to rzecz sprzedawała się świetnie.
« Ostatnia zmiana: Nd, 10 Luty 2019, 09:52:32 wysłana przez arczi_ancymon »

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #52 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 09:54:42 »
Jaki obiecany od dawna zbior Lobo?

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #53 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 10:17:28 »
Ja kojarzę, że o tym, że Lobo powróci była mowa wcześniej, i powrócił w Batman/Sędzia Dredd. Moim zdaniem, to o to chodziło, a nie o zbiór z Lobo.

Offline Burizleif

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #54 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 10:19:34 »
Z drugiej strony, Lobo pojawia się w JL vs SS. Także powrócił .

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #55 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 11:13:26 »
Ja bym chętnie przygarnął  Nieamerykańskich gladiatorów i Kontrakt na Bouga, bo te komiksy jeszcze trzymały dobry poziom. Chyba, że czytałem je, zanim przejadłem się Lobo. No ale DC nie wznowiło ich. Może coś się zmieni, bo w ubiegłym roku zaczęli wydawać Lobo by Keith Giffen & Alan Grant. Pierwszy tom od naszego Portretu bękarta, różni się tym, że dodali Lobo Convention Special 1 i Blazing Chain of Love 1. Ale już drugi nadawałby się na wydanie. Nawet jeśli nie są do dobre historie, to biorąc pod uwagę sprzedaż Portretu bękarta, powinni to wydać.

https://www.amazon.com/Lobo-Keith-Giffen-Alan-Grant/dp/1401285848

Offline SawiK

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #56 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 16:11:23 »
Mogli by wydac w Deluxie Gladiatorow, Lobo Mask i Kontrakt na Bouga. Lobo kozaczy osocza nie brakuje, sie dzieje i w dobrym humorze.
Ze staroci warto bylo by jeszcze wznowic, a Deluxy sa do tego idealne: Batman Venom, Batman Miecz Azraela, Batman vs Predator.
Z nowszych najchentniej przeczytal bym serie: 52 .

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #57 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 18:45:12 »
No akurat z Batmanów z Tm-Semic, to takich kandydatów godnych wznowienia, to można wymieniać i wymieniać. Niektórzy narzekają, że za dużo Batmana - rozumiem, ale skoro Batman tak dobrze się sprzedaje, to chętnie widziałbym osobną serię "Batman Classic", w której z samego TM-Semic, oprócz wymienionych wyżej, spokojnie można wydać run Granta i Breyfogle, Moencha i Jonesa, Knightfall, Ostatni Arkham, perełki z Legends of the Dark Knight typu Twarze... plus masa innych rzeczy, które jeszcze nie były u nas wydane.

Offline Gascon200

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #58 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 19:09:37 »
No akurat z Batmanów z Tm-Semic, to takich kandydatów godnych wznowienia, to można wymieniać i wymieniać. Niektórzy narzekają, że za dużo Batmana - rozumiem, ale skoro Batman tak dobrze się sprzedaje, to chętnie widziałbym osobną serię "Batman Classic", w której z samego TM-Semic, oprócz wymienionych wyżej, spokojnie można wydać run Granta i Breyfogle, Moencha i Jonesa, Knightfall, Ostatni Arkham, perełki z Legends of the Dark Knight typu Twarze... plus masa innych rzeczy, które jeszcze nie były u nas wydane.


Tbh sam bym chętnie je zobaczył, ale rynek jest przesycony Batmanem, a DC ma setki innych postaci. Ma Supermana, Wonder Woman, dziesiątki postaci z JL, Batrodziny i Tytanów, przeróżnych złoczyńców, a my możemy liczyć na daną pozycję zwykle wtedy, jeśli wyjdzie jakiś z nią film (a 2 filmy na rok to trochę mało).

Offline Eragon

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #59 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 12:06:16 »
W końcu kupiłem Nieskończony kryzys i chyba z tego co pamiętam na starym forum ktoś pisał, że w przeciwieństwie do Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach to tu dosyć ważna była droga prowadzącego do tego wydarzenia(by połapać się w evencie).

Mam więc prośbę, jak ktoś ma wiedzę to mógłby napisać(w skrócie oczywiście, jako spoiler) co warto wiedzieć by się nie zastanawiać podczas lektury NK czemu jest tak a nie inaczej, by wszystko było zrozumiałe. No chyba, ze coś źle pamiętam i wszystkie ważne wydarzenie z ,,drogi do kryzysu'' są tu i tak jakoś przypominane w retrospekcjach i idzie się połapać(choć pewnie i tak bardzo skrótowo, bez kontekstu). KnNZ czytałem, więc podkreślam chodzi mi tylko o to co się działo przed samym głównym eventem w komiksach.
Pierwszych parę stron przejrzałem i mam wrażenie, ze od razu akcja leci na całego, nie ma tu raczej spokojnego wstępu.
« Ostatnia zmiana: Pn, 11 Luty 2019, 12:37:09 wysłana przez Eragon »
Fan ,,majtek na głowie'' ;)