Autor Wątek: Nightwing  (Przeczytany 8410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Nightwing
« Odpowiedź #60 dnia: Nd, 03 Marzec 2024, 21:15:13 »
Czyli uważasz, że lubienie pojawiania się motywów LGBT  to powód do wstydu?
Gdzie ja to powiedziałem? Proszę, nie wkładaj mi słów których nie użyłem  ;)

Offline Sparnage

Odp: Nightwing
« Odpowiedź #61 dnia: Nd, 03 Marzec 2024, 21:20:00 »
Ale bardzo dobra bo bardzo dobra czy bardzo dobra bo się chłopaki trzymają za siusiaki?


zauważyłem, że u Ciebie to wszystko co DC to jest dobre a jak jakieś LGBT tam się pokazuje to jeszcze lepsze.

Czyli uważasz, że lubienie pojawiania się motywów LGBT  to powód do wstydu?

Ło kurczę, ale odwracanie kota ogonem.

Odp: Nightwing
« Odpowiedź #62 dnia: Nd, 03 Marzec 2024, 21:31:35 »


Ło kurczę, ale odwracanie kota ogonem.
Dokładnie, najpierw tania prowokacja z tekstem na poziomie żartu ze szkoły podstawowej a potem nagle próba wmówienia mi czegoś, czego nie powiedziałem.
Nie LarryFlynt, chodzi mi o, że próbujesz wmówić Kymsowi, że jeśli w komiksie pojawia się wątek LGBT to ten z góry ocenia komiks lepiej bo się właśnie pojawia takowy wątek.
A komentarze o tym, że seria jest chwalona "bo chłopaki trzymają się za siusiaki" nawet nie skomentuję bo brzmi to po prostu żenująco.

Odp: Nightwing
« Odpowiedź #63 dnia: Nd, 03 Marzec 2024, 21:35:48 »
  Jak to gdzie powiedziałeś? Zapytałeś dlaczego dowalam mu tekstami o LGBT. Skoro zapytanie o to czy lubi LGBT w komiksach to dowalanie, tzn. że najwidoczniej coś w tym niewłaściwego, że mógłby lubić. Widzisz taki problem z Tobą i kolegami. Wy sami nie wiecie o co Wam chodzi.

Odp: Nightwing
« Odpowiedź #64 dnia: Nd, 03 Marzec 2024, 22:52:56 »
  Jak to gdzie powiedziałeś? Zapytałeś dlaczego dowalam mu tekstami o LGBT. Skoro zapytanie o to czy lubi LGBT w komiksach to dowalanie, tzn. że najwidoczniej coś w tym niewłaściwego, że mógłby lubić. Widzisz taki problem z Tobą i kolegami. Wy sami nie wiecie o co Wam chodzi.
Że co proszę? I czemu nie odniesiesz się do swojej prowokacji i tekstem który dałem w cytacie? Taki niewygodny, że właśnie nie odniesiesz się do niego? Wybacz, ale to Ty brzmisz jak osoba której przeszkadza bardzo LGBT i twoim zdaniem ludzie oceniają pozytywnie coś bo tam się pojawiają takie wątki i to im wystarczy, nie trzeba być idiotą, żeby zrozumieć to jako robienie z czytelnika idioty któremu wystarczy to i od razu chwali, z resztą twoje słowa "Ale bardzo dobra bo bardzo dobra czy bardzo dobra bo się chłopaki trzymają za siusiaki?" tylko to potwierdza.

Odp: Nightwing
« Odpowiedź #65 dnia: Nd, 03 Marzec 2024, 23:16:22 »
  Jasne, że mi przeszkadza nigdzie nie powiedziałem że nie, ale to dalej nie oznacza, że uważam to za jakiś grzech jeżeli ktoś lubi, ale Ty najwyraźniej tak. I oczywistym jest, że ludzie oceniają cokolwiek co oceniają pozytywnie bo występują tam takie wątki, trzeba by być totalnie odklejonym od rzeczywistości jełopem, żeby twierdzić, że jest inaczej i to nie jest żaden margines, tylko proceder na masową skalę, uprawiany również przez osoby, które za pisanie recenzji biorą pieniądze, czyli nazwijmy ich "zawodowymi krytykami", oczywiście w drugą stronę też to działa. Zapytałem Kymsa, czy nie ma to wpływu na jego opinie, bo taka zbieżność faktycznie ma miejsce, pytanie może i obscesowe, ale żaden ze mnie specjalista od savoir-vivre'u. Stwierdził, że wniosek jest głupi. Głupi to głupi, nie powiedziałem że jest mądry, tylko powiedziałem to co widzę, tak czy inaczej odpowiedź była jasna i ja ją przyjąłem jako fakt. Nie wyglądało, żeby się obraził za to Ty widzę straszny delikates jesteś, jak jakaś taka trochę panienka no nie? No to w takim razie LGBT nie powinno być czymś niewłaściwym.
  Ciekawi mnie raczej, że wyciągasz jakąś rozmowę sprzed trzech tygodni, z którą nie miałeś nic wspólnego a robisz to bo? Przypuśćmy, że jednak wiesz o czym mówisz, chociaż niewiele na to wskazuje. Ty wiesz, ja nie muszę. Jakiś konkretny powód?

Odp: Nightwing
« Odpowiedź #66 dnia: Nd, 03 Marzec 2024, 23:49:04 »
  Jasne, że mi przeszkadza nigdzie nie powiedziałem że nie, ale to dalej nie oznacza, że uważam to za jakiś grzech jeżeli ktoś lubi, ale Ty najwyraźniej tak. I oczywistym jest, że ludzie oceniają cokolwiek co oceniają pozytywnie bo występują tam takie wątki, trzeba by być totalnie odklejonym od rzeczywistości jełopem, żeby twierdzić, że jest inaczej i to nie jest żaden margines, tylko proceder na masową skalę, uprawiany również przez osoby, które za pisanie recenzji biorą pieniądze, czyli nazwijmy ich "zawodowymi krytykami", oczywiście w drugą stronę też to działa. Zapytałem Kymsa, czy nie ma to wpływu na jego opinie, bo taka zbieżność faktycznie ma miejsce, pytanie może i obscesowe, ale żaden ze mnie specjalista od savoir-vivre'u. Stwierdził, że wniosek jest głupi. Głupi to głupi, nie powiedziałem że jest mądry, tylko powiedziałem to co widzę, tak czy inaczej odpowiedź była jasna i ja ją przyjąłem jako fakt. Nie wyglądało, żeby się obraził za to Ty widzę straszny delikates jesteś, jak jakaś taka trochę panienka no nie? No to w takim razie LGBT nie powinno być czymś niewłaściwym.
  Ciekawi mnie raczej, że wyciągasz jakąś rozmowę sprzed trzech tygodni, z którą nie miałeś nic wspólnego a robisz to bo? Przypuśćmy, że jednak wiesz o czym mówisz, chociaż niewiele na to wskazuje. Ty wiesz, ja nie muszę. Jakiś konkretny powód?
Ciekawe co ci przeszkadza w takowych wątkach więc. Dla mnie to całkowicie normalne, pełno jest ludzi o innej orientacji, mam znajomych którzy są właśnie innej orientacji, więc jak mam być szczery totalnie nie przeszkadza mi to w komiksie, szczególnie, że jak powiedziałem, tacy ludzie nas otaczają i będą otaczać. Nie uważam siebie ani za delikatesa jak mnie nazwałeś, ani, że jest to zachowanie jak panienka, z resztą to też krzywdzące, nie każdy mężczyzna to matcho gruboskórny, a jak jest delikatny to od razu jest panienką, to tak nie działa  :). Nie zgodzę się, że ludzie oceniają pozytywnie coś od razu bo pojawiają się takowe wątpi, jeśli tak uważasz to wybacz, ale jesteś mentalnie mocno zamknięty w swojej bańce, powiem co jako to młodsze pokolenie - absolutnie nie oceniamy czegoś pozytywnie bo pojawi się np postać homoseksualna  :). I lo prostu uznałem, że twoje słowa zasługują na mój komentarz, to, że nie uczestniczyłem wtedy w tej dyskusji nie zabrania mi chyba dać własnego komentarza i opini prawda?

Odp: Nightwing
« Odpowiedź #67 dnia: Pn, 04 Marzec 2024, 17:32:07 »
  Nie lubię oglądać całujących się facetów. Ty się z tym zgadzać nie musisz, to że czegoś nie widzisz lub nie chcesz widzieć to nie znaczy, że to nie istnieje, tak pięcioletnie dzieci myślą i robią. Wejdź dajmy na to, na forum filmweb (tylko nie osłabiaj mnie jakimiś twierdzeniami że film i komiks to co innego) wynajdź jakieś filmy silnie nacechowane ideologicznie z jednej i drugiej strony, lepsze, gorsze, te głośne i te mniej znane a później się przyjrzyj ocenom krytyków i ich tłumaczeniom, albo ich recenzjom, wejdź na średnią ocen od użytkowników, można sprawdzić ich rozkład procentowy i odpowiedz sobie na pytanie dlaczego jeden i ten sam film dostaje 1/10 lub 10/10? A jak już przełkniesz tę gorzką czerwoną pigułkę to wróć tutaj i sobie pogadaj o jakichś bańkach. Nie wiem kto tam się kryje pod tym nickiem, ale na 100% jestem przekonany, że ani Janis Joplin ani Kurt Cobain więc nie rób z siebie tutaj głosu pokolenia. Ty mówisz, że młodsze pokolenie nie ocenia czegoś pozytywnie bo pojawi się postać homoseksualna a ja mówię, że oglądam na youtube dziewczynę a raczej młodą kobietę w/g której "Ms Marvel" KSDeConnick to świetny komiks wypełniony treściami takimi i takimi i takimi podczas, gdy to koszmarny gniot, o ludzikach typu Stelmach nie powinienem wspominać bo to ekstremum. No to gdzie ten komentarz?

Offline xanar

Odp: Nightwing
« Odpowiedź #68 dnia: Pn, 04 Marzec 2024, 18:01:38 »
Ciekawe co ci przeszkadza w takowych wątkach więc. Dla mnie to całkowicie normalne, pełno jest ludzi o innej orientacji, mam znajomych którzy są właśnie innej orientacji, więc jak mam być szczery totalnie nie przeszkadza mi to w komiksie, szczególnie, że jak powiedziałem, tacy ludzie nas otaczają i będą otaczać.
5% społeczeństwa, to pełno ?
Znam aż jedną taką osobę, jakoś mnie nie otaczają, mi też nie przeszkadza jak dwóch facetów się całuje w komiksie, zasadniczo to mogą robić wszystkie takie, najwyżej ich nie kupie.
Twój komiks jest lepszy niż mój