Autor Wątek: DC Deluxe - Egmont  (Przeczytany 139462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gascon200

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 19:44:52 »
Oby nie nie przedkuzono tej kolekcji.


Z 2 strony, Egmont tłumaczy sie, że nie wydaje starszych komiksow DC, bo jest kolekcja, natomkast wydaje sporo z Marvel Classic, pomimo że są 2 kolekcje na rynku, a prawdopodobnie po koncu WKkM dojdzie kolejna...

Online xanar

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 19:54:41 »
Nie wydają, bo DC słabo się sprzedaje w poróżnianiu do Marvela, popatrz na przykład na dodruki, ile masz tam DC https://egmont.pl/dodruk
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 20:09:47 »
Nie wydają, bo DC słabo się sprzedaje w poróżnianiu do Marvela, popatrz na przykład na dodruki, ile masz tam DC https://egmont.pl/dodruk

Niestety fakt, choc moze po Aquamanie i innych filmach sie cos ruszy jak z Marvelem.

Online xanar

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 20:39:43 »
Jak będą dobre to pewnie tak będzie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline R~Q

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 20:43:29 »
Jak będą popularne to pewnie tak będzie.
poprawiłem

Offline Gascon200

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #35 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 20:43:36 »
Niestety fakt, choc moze po Aquamanie i innych filmach sie cos ruszy jak z Marvelem.

Według nowszych danych z bozg.pl na Aquamana w Polsce poszło ok. 736 454 (dane z końca stycznia
http://boxoffice-bozg.pl/miszmasz-czyli-kogel-mogel-3-i-o-psie-ktory-wrocil-do-domu-zapracowaly-na-jeden-z-najlepszych-weekendowych-wynikow-w-historii-podsumowanie-weekendu/
Więc może jakiś procent tych ludzi kupi komiksy z Aqumanem, bądź DC. A niedługo będzie Shazam oraz Joker, a na te raczej ludzie pójdą  :P


Ciekawostka: Animowany Spider-Man ma w Polsce więcej niż 334 951 widzów. Więc może jest jakaś szansa że dostaniemy komiksy z Milesem?

sum41

  • Gość
Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 20:45:16 »
Kto wie przed nawet reklama Egmontu byla w Helliosie.

Online xanar

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #37 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 20:46:50 »
Jak będą popularne to pewnie tak będzie.

poprawiłem
W sumie racja  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gascon200

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #38 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 22:35:03 »
Eh, w takich chwilach żałuję, że Egmont musiał podpisać kontrakt na wyłączność, przez co jako jedyny może wydawać komiksy DC.
Pozostaje mieć nadzieję, że przez filmh wiedej ludzi kupi komiksy i to, żebyśmy kupowali komiksów DC jakcnajwiecej od Egmontu.

Offline death_bird

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #39 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 22:54:37 »
Gdyby jeszcze DC filmy umiało robić. Niedawno próbowałem JL i odpuściłem po kwadransie. Gdybym miał podejmować decyzje zakupowe wyłącznie na bazie kontaktów z ich produkcjami to czytałbym tylko WW i HQ.
Zaraz...  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gascon200

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #40 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 23:05:01 »
Nie no, umie robić... Głównie jak już animacje :P  (Teen Titans Go, Śmierć Supermana, Batman: Gotham by Gaslight, crossover Batman Brave and bold ze Scooby Doo - a to tylko produkcje z 2018)
Jednak poza tym, to nie pamiętam kiedy ostatnio WB zrobiło dobry, aktorski film z DC Comics, bo im to głównie filmy animowane wychodzą. Może w 2009?


EDIT: Chociaż  przyznaję, Aquaman był przyjemnym, ładnie wyglądającym campowym filmem z ciekawymi postaciami i osmiercnicą grającą na bębnach.
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Luty 2019, 23:06:38 wysłana przez Gascon200 »

Offline death_bird

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #41 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 23:13:13 »
Mnie na tle tego wszystkiego wcale podobała się WW. Może to kwestia czasu akcji, ale oglądało się naprawdę przyjemnie. I to by było na tyle niestety.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Odyn

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #42 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 17:33:59 »
Mogliby wydać Green Lanterna Goeffa Johnsa w kilku tomach. Ale oczywiście nie doczekamy się nic z klasyki tego bohatera (pomijam WKKDC, bo tam w sumie dostaniemy 3 historie z tego runu) aż do momentu, gdy ktoś nie nakręci DOBREGO filmu o tym bohaterze.


Przydałyby się też jakieś albumy prowadzące do Nieskończonego Kryzysu (uzupełniające ten temat). Zwłaszcza, że kilka tytułów jest wymienionych w dodatkach na końcu.


No i na koniec warto wspomnieć o No man's land, Knightfall, czy Wojnie Gangów (ta ostatnia wspominana jest w Gotham Central i Catwoman tom 3 Brubakera - może coś więcej??)
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline eridraven

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #43 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 17:44:20 »
Mogliby wydać Green Lanterna Goeffa Johnsa w kilku tomach. Ale oczywiście nie doczekamy się nic z klasyki tego bohatera (pomijam WKKDC, bo tam w sumie dostaniemy 3 historie z tego runu) aż do momentu, gdy ktoś nie nakręci DOBREGO filmu o tym bohaterze.

Alleluja dla tego pomysłu. Pójdę na film i kupię wszystkie komiksy dla tego runu.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Odyn

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #44 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 17:49:58 »
Dokładnie :D Chciałem zrobić podobnie z Aquamanem, ale w tym albumie mamy "sieczkę" różnych historii na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Wolałbym już konkretny run, choćby sprzed Odrodzenia - był dobry!
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley