Autor Wątek: DC Deluxe - Egmont  (Przeczytany 144323 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online MarcusSz

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #240 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 14:49:49 »
To wszystko prawda, sam narzekam na te konkretne egzemplarze, ale jednak są to wyjątki na tle ogółu. W DC Deluxe jest zaś wolna amerykanka w tej kwestii, nie ma żadnych reguł, żadnego jednolitego wzoru, do którego można by było się dostosować. Nie wspominając już o przechodzeniu z twardej oprawy (w New 52) w miękką (Odrodzenie) i w międzyczasie zmianie logo DC. Pedantyczny koszmar. ;D

Za dużo egzemplarzy z DC DELUXE nie mam, ale czy nie jest tak, że jak zdejmiesz obwolutę i postawisz obok siebie bez obwoluty, to większość wygląda bardzo pasująco.

Offline starcek

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #241 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 14:53:43 »
Na stronie Egmontu jest podana ilość stron - 208. Cena też wskazuje na taką objętość. Więc na pewno dostaniemy te najpełniejszą edycję Mad Love.
Cudownie!
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

sum41

  • Gość
Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #242 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 15:18:15 »
Zaraz, bo chyba coś mnie omija w życiu: jedna Harley z Odrodzenia, jedna Harley z Delux`a... Wychodzą mi dwie Harleyki... Chodzi o jakiś dowcip z dwiema dodatkowymi alternatywami okładkowymi (z których jedna jest zresztą Kocicą) czy co u licha?  :o

Takie jajca sobie robie przez te variantowe okładki - ciekawe czy TK sie przyzna że okładka z Catwoman miała być dla nowej serii? :D

Offline OokamiG

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #243 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 15:22:22 »
TK nie popełnia żadnych błędów, wiec nie ma do czego się przyznawać. Nie wiedziałeś, że jest nieomylny? ;)

sum41

  • Gość
Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #244 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 15:24:45 »
TK nie popełnia żadnych błędów, wiec nie ma do czego się przyznawać. Nie wiedziałeś, że jest nieomylny? ;)

Niestety wiem - ogólnie Egmont mimo ty 2 spotkań z "czytelnikami" to najgorsze wydawnictwo jeśli chodzi o jakieś informacje czy kontakt ;/

Offline Maragast

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #245 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 15:37:00 »
Przecież nie wszystko zależy w Egmoncie od TK.

sum41

  • Gość
Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #246 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 15:43:10 »
Przecież nie wszystko zależy w Egmoncie od TK.

Sporo informacji mogli by podawać jednak mają to w du... --> patrz DC Odrodzenie...

Offline Jaxx

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #247 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 17:46:55 »
To wszystko prawda, sam narzekam na te konkretne egzemplarze, ale jednak są to wyjątki na tle ogółu.

Z Elektrą to się zgodzę, wygląda słabo. Ale w przypadku Punishera to jego grzbiety dla mnie akurat są najlepsze z całej Klasyki Marvela. Stylowo oszczędne, nie upstrzone jakimiś zbędnymi upiększaczami, odróżniające się od reszty tak, jak seria Max odróżnia się od typowej oferty Marvela.

A DC Deluxe chyba nigdy nie było przewidziane na spójny projekt grzbietów, a chyba raczej na taki właśnie misz-masz, inaczej niż Rebirth czy New52.

Offline death_bird

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #248 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 19:18:16 »
Takie jajca sobie robie przez te variantowe okładki

Ładnie tak robić ludziom złudne nadzieje?  :(
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline MaLKrSk

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #249 dnia: Nd, 08 Grudzień 2019, 17:18:05 »
Czytał już ktoś "Najczarniejszą noc"? Da radę to ogarnąć bez całego runu?

Offline Murazor

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #250 dnia: Nd, 08 Grudzień 2019, 20:59:57 »
Da rade. Mozesz nie do konca wiedziec kto jest kim poza glownymi Latarnikami. Moze jest jakis wstep w wydaniu Egmontu.

Offline Darth_Simon

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #251 dnia: Nd, 08 Grudzień 2019, 21:02:56 »
Przeczytałem.

Moim zdaniem da radę bez żadnego problemu.

Przydaje się znajomość Kryzysu Tożsamości i ogólna znajomość postaci z DC, gdyż moim zdaniem siła tej historii w większości to zależności pomiędzy bohaterami i wiedza, kto jest czyim przyjacielem, kto i w jaki sposób zginał lub powrócił i tak dalej.

Aczkolwiek chętnie przeczytałbym zarówno Tie-Iny, które podobno są dobre oraz cały Run Johnsa w Green Lanternie
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Maragast

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #252 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 11:33:12 »
Mam nadzieję, że za jakiś czas wydadzą "Najjaśniejszy Dzień" Johnsa.

Offline zerodwatrzy

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #253 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 19:47:24 »
Ja mam nadzieję, że jeśli Najczarniejsza Noc okaże się umiarkowanym sukcesem to zdecydują się na więcej runu Johnsa albo chociaż Sinestro Corps War.

Brightest Day mógłby zabić u nas cały hype na ten zakątek uniwersum DC, główna dwudziestoczterozeszytowa seria Brightest Day skupia się na mało znanych (oprócz Aquamana) w Polsce postaciach, jest przysługa i przegadana (dałoby się ją po prostu zamknąć w 12-15 zeszytach, duża część dialogów nie ma wpływu na akcje, gadanie dla gadania). Run Johnsa do tego momentu trzymał w napięciu i chciało się zabrać za kolejny tom od razu po skończeniu poprzedniego, BD było dla mnie ciężkie do przebrnięcia i ogólnie uważa się je za najsłabsza część najlepszego runu DC.

Offline Maragast

Odp: DC Deluxe - Egmont
« Odpowiedź #254 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 21:03:26 »
To teraz tym bardziej chcę przeczytać Najjaśniejszy Dzień i skonfrontować go z Najczarniejszą Nocą i Wojną Korpusu Sinestro ;D