Autor Wątek: DC Black Label  (Przeczytany 56857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lewaczek

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #90 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 17:46:41 »
Na to wychodzi :)
Nie imprintem imprintu, tylko "linią wydawniczą" w ramach Black Label. To mniej więcej tak jak linia Sandman Universe w imprincie Vertigo.

JanT

  • Gość
Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #91 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 18:04:38 »
Albo i tak :)

Offline isteklistek

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #92 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 10:31:46 »
Kolejne dwa tytuły:

Writer Jeff Lemire will pen two new DC Black Label series this fall

Joker: Killer Smile with artist Andrea Sorrentino (October 30 and will run for three issues releasing every other month)

The Question: The Deaths of Vic Sage with artists Denys Cowan and Bill Sienkiewicz (November 20 running for four monthly issues.)
« Ostatnia zmiana: Pt, 12 Lipiec 2019, 10:36:18 wysłana przez isteklistek »

JanT

  • Gość
Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #93 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 10:39:44 »
Było w temacie Lemire https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/jeff-lemire-i-jego-komiksy/msg31100/#msg31100

Ładnie się ostatnio pojawia zapowiedzi (zapowiadających się dobrze) do tego Black Label.
Oby tylko Egmont to jakoś dobrze ogarnął  :)

Offline Murazor

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #94 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 10:40:06 »
Joker może być hitem, rysunki Sorrentino uwielbiam. Mega klimatyczne, taki Jae Lee mniej mroczny :) A co do fabuły to zobaczymy ile Lemire dostanie wolności twórczej, może być genialnie, a może być zwykły średniak :-\

Offline Odyn

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #95 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 14:42:48 »
Mnie bardzo ciekawi album o 3 Jokerach, który rysuje Fabok. Nie wnikam, czy komuś ta idea trzech Książąt Zbrodni odpowiada, czy nie, ale też ma ukazać się w Black Label i chyba będzie połączone z kontinuum (to sugeruje Wojna Darkseida) :)
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Antari

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #96 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 14:46:50 »
Mnie bardzo ciekawi album o 3 Jokerach, który rysuje Fabok. Nie wnikam, czy komuś ta idea trzech Książąt Zbrodni odpowiada, czy nie, ale też ma ukazać się w Black Label i chyba będzie połączone z kontinuum (to sugeruje Wojna Darkseida) :)

Też czekam bardzo na ten album. Ostatnio prace Faboka widziałem przy okazji Darkseid War i była to uczta dla oka. A Johns to dla mnie gwarancja udanej lub bardzo dobrej historii.

Ogólnie z Black Label wszystko co wydają to pozycje przynajmniej bardzo dobre.

A Joker by Lemire/Sorrentino to też świetny news. Myślę, że będzie podobnie do tego co pokazali przy okazji Staruszka Logana aktualnie u nas wydawanego. Mnie się podobało więc pewnie sięgnę po ten nowy tytuł.
« Ostatnia zmiana: Pt, 12 Lipiec 2019, 14:48:40 wysłana przez Antari »

Offline SawiK

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #97 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 14:51:41 »
Pytanie jakie mnie nurtuje czy bedziemy mieli szanse na publikacje u nas Questiona

Offline isteklistek

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #98 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 15:01:46 »
Do tej pory Black Label to w zasadzie 3-4 zeszytowe historie - jeden zbiorczy na tytuł, więc nie ma problemu serii. Wszystko zależy, ile będzie nowości, bo starych tytułów też trochę jest - na tę chwilę pewnych jest chyba 6 tytułów, jak dobrze liczę, a mogą jeszcze sporo zapowiedzieć. Ja biorę jak wyjdą, nie chce mi się czekać na polskie wydania.
« Ostatnia zmiana: Pt, 12 Lipiec 2019, 15:03:23 wysłana przez isteklistek »

Offline KubciO

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #99 dnia: Wt, 05 Listopad 2019, 18:28:58 »
HILL HOUSE COMICS SAMPLER | Official Trailer


Online carnivale

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #100 dnia: Wt, 05 Listopad 2019, 20:25:04 »
Chcę to u nas. Mam nadzieje , że Egmont nie zawiedzie.

Offline rekinn

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #101 dnia: So, 08 Luty 2020, 19:51:51 »
Czytałem z Black Label:
- Herleen
- Joker/ Harleen
- Joker
- Superman

O matko i córko, już dawno takich brzydkich komiksów nie widziałem. :o Supek nie był zaskoczeniem, bo Romite Jr. widziałem w Spidermanie wcześniej, niejako byłem gotowy. No, ale kurde, tyle paskudztwa na raz w jednej linii wydawniczej? :o Myślałem, że Frank Miller fatalnie rysuje, ale chyba go poprzebijali.

A, czytnąłem jeszcze #1 WW Dead Earth i rysunki bardzo fajne.

Black Label w większości nie jest dla mnie. Nic co wyjdzie w Polsce z tej serii nie kupię, poza kontynuacją White Knight i właśnie WW. Reszta to szkaradztwa. :o

Offline zerodwatrzy

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #102 dnia: So, 08 Luty 2020, 19:59:16 »
Przecież Harleen rysuje Sejic, rozumiem że można nie lubić takiego stylu, ale nazywanie tego szkaradztwem to gruuuba przesada

Kapral

  • Gość
Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #103 dnia: So, 08 Luty 2020, 20:06:18 »
Czy ktoś z Was czytał "The Last God"? Myślałem, że to seria oparta na jakiejś grze, a okazuje się, że jest dokładnie odwrotnie - DC ma wydać sourcebook do D&D na jej podstawie. Ciekawy i niezbyt częsty przypadek, choć oczywiście nie jedyny.



« Ostatnia zmiana: So, 08 Luty 2020, 20:24:58 wysłana przez Kapral »

Offline Antari

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #104 dnia: So, 08 Luty 2020, 20:06:42 »
Wszystkie tytuły z Black Label z tych co wymienił mają oprawę grubo powyżej przeciętnej i generalnie są chwalone za art. No za wyjątkiem Supermana, który dupy nie urywa. Wiem że są tu pewnie zagorzali fani Romity Jr. ale myślę, że ta mini-seria nie jest jego najlepszym dziełem (do czasów gdy robili z Millerem DD tutaj nie ma czego porównywać).