Autor Wątek: DC Black Label  (Przeczytany 56866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

majkelus81

  • Gość
Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 22:17:52 »
To egmont bedzie mial z czego brac? No chyba ze planuja jeden tom na pol roku..
Jest zapowiedziany Superman: Year One Millera (ale jeszcze nie zaczął się ukazywać)
Wonder Woman Historia: The Amazons (zapowiedź i nic więcej nie wiadomo)

W temacie Egmontu było co zostało przeniesione.

Edit: Tu masz listę tego co zostało przeniesione i wydane już na naszym rynku:
1. Wydane w DC Deluxe:
Superman: Red Son
The New Frontier (Nowa Granica)
Batman: Year 100
Batman: Arkham Asylum

2. wydane w różnych edycjach:
Kingdom Come
Watchmen
Luthor
The Joker
Black Orchid
Batman: The Killing Joke
All-Star Superman (wydała Mucha)

3. Batman duetu Loeb-Sale (komplet wydany przez Muchę/Egmont)
Catwoman: When in Rome
Batman: The Long Halloween
Batman: Dark Victory
Batman: Haunted Knight

4. komiksy Marka Franka Millera
Batman: The Dark Knight Returns
Batman: The Dark Knight Strikes Again
Dark Knight III: The Master Race
Batman: Year One
All Star Batman and Robin, the Boy Wonder
Ronin

« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Luty 2019, 22:35:51 wysłana przez majkelus81 »

JanT

  • Gość
Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 22:19:26 »
Z tych wznowień coś na pewno też będzie (Kingdom Come to już musi być  :) ) Najlepiej byłoby jakby wydawali na zmienię z DC Deluxe (jak starczy materiału oczywiście) ale wystartować mogą z grubej rury jak z DC Deluxe i np w tym roku od września do grudnia po jednym tomie.

majkelus81

  • Gość
Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #17 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 22:33:04 »
wystartować mogą z grubej rury jak z DC Deluxe i np w tym roku od września do grudnia po jednym tomie.
Z dwoma tytułami? Barman Damned i White Knight, tego tylko nie było do tej pory. Kingdom Come jeśli nie wyjdzie w przedłużeniu WKKDC. Doomsday Clock jak się Geoff Johns wyrobi z pisaniem. Może wznowienie All-Star Supermana i Ronina i to będzie mocne uderzenie, jak w mordę.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Luty 2019, 22:35:20 wysłana przez majkelus81 »

Online donT

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 22:34:07 »
komiksy Marka Millera
Batman: The Dark Knight Returns
Batman: The Dark Knight Strikes Again
...
matkobosko
kogo???
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #19 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 22:38:26 »
Cśśśsśśś...kolega ma słabszy dzień. Może jakiś wirus. Tak podsumowując, DC zapowiedziało nowy wielki imprint, tylko że bez żadnej zawartości.

JanT

  • Gość
Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #20 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 09:03:40 »
Z dwoma tytułami?
2 nowości i 6 wznowień już mają a zanim by to wydali to jeszcze coś na pewno dojdzie.

Nowości:

Batman: Damned
Batman: White Knight

Doomsday Clock

Wznowienia:

All-Star Superman
Kingdom Come
Frank Miller’s Ronin
All-Star Batman & Robin, The Boy Wonder
Black Orchid
Batman: Haunted Night

Superman: Red Son
Watchmen (DC Modern Classics Edition)

majkelus81

  • Gość
Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #21 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 09:20:55 »
Superman: Red Son
Watchmen (DC Modern Classics Edition)
Wątpię, aby nagle przesuwali tytuły z jednej linii wydawniczej do drugiej, na których wydanie mają licencje. Nie wiem jak to jest do końca, ale inne wydanie to chyba inna licencja.
Strażnicy są cały czas dostępni i będą bo to Kanon Komiksu. Dwa różne wydania? Wiem są zapaleńcy, którzy by kupili, ale nie przesadzajmy.
Reszta wznowień jak najbardziej prawdopodobna, ale nie wznowili All-Star Batman & Robin, The Boy Wonder na przyjazd Jima Lee i teraz nagle mieli by to zrobić?

Offline SawiK

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 09:21:42 »
Hmm a wiecie czy format komiksow z BL ma byc taki jak DC Deluxe czy raczej standardowy?
Kingdom Come to bym z checia widzial w powiekszonym formacie, stojacy obok Muszej Sprawiedliwosci 😍

majkelus81

  • Gość
Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #23 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 09:26:02 »
Batman: White Knight ma standardowy format, za to Batman: Damned jest wydawany od razu w innym formacie, chyba w jakimś oversizie (ale wymiarów ci nie podam).

Offline SawiK

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #24 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 09:36:33 »
Ciekawe jak to Egmont ogarnie. Chyba lepiej by cala ta linie puścili w jednym formacie, nie bawiac sie w raz tak-raz siak.

JanT

  • Gość
Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #25 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 09:43:14 »
Wątpię, aby nagle przesuwali tytuły z jednej linii wydawniczej do drugiej,
Dlatego nie liczyłem tego i dałem po spacji.

ale nie wznowili All-Star Batman & Robin, The Boy Wonder na przyjazd Jima Lee i teraz nagle mieli by to zrobić?
Black Label to dobra okazja na to.

Na MFKiG TK mówił o mieszaniu formatów ale mogło im się coś odmienić :) Chudych tomów (możliwych dla nas) i tak na razie nie ma to SC raczej odpada.
« Ostatnia zmiana: Śr, 13 Luty 2019, 09:44:49 wysłana przez JanT »

majkelus81

  • Gość
Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #26 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 10:03:09 »
Chudych tomów (możliwych dla nas) i tak na razie nie ma to SC raczej odpada.
Zależy jak na to patrzeć, ale stare wydanie Black Orchid to 144 strony, czyli taki standardowy Marvel Now. I to kiedyś u nas wyszło w HC.  Nowe wydania np. Deluxe nie ma dużo więcej stron, coś w granicach 170 jak kiedyś sprawdzałem.

Offline arczi_ancymon

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #27 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 17:34:28 »
Kilka razy już o tym było "Najważniejszymi wydarzeniami jesieni będzie najnowszy tom Asteriksa, pierwszy tom Thorgala tworzony przez nowego rysownika, nowa linia DC „Black Label” https://swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,679,komiksowe-plany-egmontu-2019.html
Co raczej wskazuje na cykliczność. Na MFKiG też mówili o mieszaniu formatami więc raczej nie dla jednego komiksu :)
I ten post mnie przekonuje, w tym labelu są z reguły fajne pozycje, klasyki albo nowości pod dojrzalszego czytelnika, więc dla mnie plus.

Życzę sobie powiększonego formatu i lakierowanych okładek. Jeśli chodzi o selekcję tytułów, cóż, większość mam, więc może sprawdzę jakieś nowości + "Kingdom Come". Problem tego labelu jest też taki, że większość tych pozycji jest jeszcze w obiegu lub ma raczej małe szanse na dodruk (np. "Czarna Orchidea", zresztą poza rysunkami jest to raczej średni komiks).
« Ostatnia zmiana: Śr, 13 Luty 2019, 17:37:22 wysłana przez arczi_ancymon »

Offline Red Fury

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #28 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 00:29:52 »

DC has informed retailers that orders for Batman: Damned #3 have been canceled, and that they plan to re-solicit the issue for a May 2019 release.
W takim wypadku chyba jednak Egmont nie dostanie zielonego światła na wydanie tego tytułu na jesień. Ja myślicie?
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline Odyn

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #29 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 07:24:49 »
DC has informed retailers that orders for Batman: Damned #3 have been canceled, and that they plan to re-solicit the issue for a May 2019 release.
W takim wypadku chyba jednak Egmont nie dostanie zielonego światła na wydanie tego tytułu na jesień. Ja myślicie?
To mnie zmartwiłeś. Aczkolwiek, jeśli mają ulepszyć to czemu nie. Nie czytałem, nie wiem czemu #2 dostała dużo gorsze opinie od #1 numeru. Pokładałem wielkie nadzieje w tej serii, bo Azzarello potrafi pisać, a Bermejo rysować.Co do formatu wydania to chciałbym, żeby wielkością pasował do Jokera Azzarello.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley