Autor Wątek: DC Black Label  (Przeczytany 56860 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Offline Odyn

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #121 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 12:15:27 »
Lubię jego kreskę, mam nadzieję, że będzie to coś podobnego jak Murphy tworzy w Białym Rycerzu. Takie sejicversum :) Przyznam szczerze, że intryguje mnie relacja Poison Ivy z Harley. Z jednej strony Pamela, którą lubię, a z drugiej Harley która zawsze mnie irytuje. Poki co, czekam do kwietnia na Harleen :)
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Damballa

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #122 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 18:59:33 »
Czekam mocno, bo graficznie Harleen już była niezła, a widzę, że następna historia będzie jeszcze lepsza, przez świetnie rysowaną Poison.

Offline michał81

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #123 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 19:00:37 »
Zasadniczo to nie będzie coś takiego jak w Białym Rycerzu. Jest to geneza bohateki, gdzie więcej Quinzel niż Quinn. Raczej nie jest to główne uniwersum. Ale kto tam DC wie.

Offline death_bird

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #124 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 20:37:51 »
Czekam mocno, bo graficznie Harleen już była niezła, a widzę, że następna historia będzie jeszcze lepsza, przez świetnie rysowaną Poison.

Czuję się zaintrygowany: cóż to za następna historia?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline kelen

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #125 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 21:06:59 »
Masz wspomniane w wywiadzie zalinkowanym wcześniej. Jego historia o Harley to 9 części (trzy trylogie) i jeszcze komiks o Ivy.

Offline death_bird

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #126 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 23:12:48 »
Przebiegłem oczami, ale nie chciałem nadziać się na ew. spoilery z "Harleen" toteż odpuściłem lekturę...
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline KubciO

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #127 dnia: So, 30 Maj 2020, 23:33:35 »
Pisarz i scenarzysta komiksowy Joe Hill założył linię komiksową Hill House. Na chwilę obecną jest tam 5 tytułów, czy Egmont jest zainteresowany tym tematem?

Czy pada to pytanie na nagraniu spotkania z TK? Była mowa o wspomnianej przez nocnego linii wydawniczej?

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #128 dnia: So, 30 Maj 2020, 23:39:58 »
Nie było. W ogóle nie było pytań z forum. To chyba jakaś ściema jest, bo forumowicz, który zainicjował ich zbieranie, wcześniej zbierał pytania do TK rzekomo do jakiegoś wywiadu z nim, ani z jednych pytań, ani z drugich nic nie wyszło.

Offline laf

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #129 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 11:03:35 »
Nie było. W ogóle nie było pytań z forum. To chyba jakaś ściema jest, bo forumowicz, który zainicjował ich zbieranie, wcześniej zbierał pytania do TK rzekomo do jakiegoś wywiadu z nim, ani z jednych pytań, ani z drugich nic nie wyszło.
Ale sam wywiad powstał i na wiele nurtujących forumowiczów pytań TK z pewnością odpowiedział. Inicjatywa została podjęta i to się chwali.

Offline death_bird

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #130 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 11:16:50 »
Taka ciekawostka (bo jakiś czas temu widziałem gdzieś wymianę zdań nt automatycznej, wymuszonej przez DC wymiany logotypu na grzbiecie): zauważyliście, że nasze wydanie "Harleen" ma na grzbiecie logo "Black Label" a oryginalne ma "DC"?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline laf

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #131 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 11:45:18 »
zauważyliście, że nasze wydanie "Harleen" ma na grzbiecie logo "Black Label" a oryginalne ma "DC"?
Nie  ;)

Co do Harleen (którą dosłownie przed chwilą zamówiłem  8)) to mnie wkurza brak oryginalnej okładki, tudzież nakładki na okładkę. Wystarczy spojrzeć na nagrania i docenić jak cudownie się to wszystko komponuje w oryginale - (od 1:58).

Ale i tak cieszę się z tego albumu jak głupi, bo w końcu będę mógł ruszyć z całościowym czytaniem Harley (Harleen, WKKDC t. 17, Nowe DC, DC Odrodzenie)  ;D ;D ;D

Offline death_bird

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #132 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 11:56:19 »
@laf - ja bym "Harleen" czytał na końcu. Z tym tomem jest trochę jak z "Sezon burz" Sapkowskiego. Niby prequel, ale lepiej czytać w kolejności ukazywania się kolejnych książek. W przypadku "Harleen" przeczytałbyś najpierw historię w której postać znajduje się w swoim "najwyższym stadium ewolucji" a później zabrałbyś się za kreskówki z będącą koncepcyjnym dodatkiem do Jokera "śmieszkowatą" klaunicą.
W tym konkretnym wypadku zignorowałbym chronologię świata przedstawionego na rzecz chronologii rozwoju postaci.
Ale rzecz jasna sam zdecydujesz co i jak.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline laf

Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #133 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 11:59:03 »
@laf - ja bym "Harleen" czytał na końcu.
Oki, dzięki za info. Może zrobię sobie przerywnik pomiędzy Nowym DC, a Odrodzeniem.

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Black Label
« Odpowiedź #134 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 12:04:02 »
Co do Harleen (którą dosłownie przed chwilą zamówiłem  8)) to mnie wkurza brak oryginalnej okładki, tudzież nakładki na okładkę.

Na początku też mnie to wkurzyło, ale jak już przeczytałem komiks i od razu sprzedałem, to już mi to obojętne 8)