Autor Wątek: Dark Horse  (Przeczytany 17679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Dark Horse
« dnia: So, 23 Luty 2019, 21:15:18 »
To jest to samo co u nas tylko wydane w Albatross Funnybooks. Czyli Goon też odszedł z Dark Horse?

Myslalem ze to nowy volumen, DH sie chyba nie rozpada?
« Ostatnia zmiana: Nd, 24 Luty 2019, 15:14:56 wysłana przez Mateusz »

Offline arczi_ancymon

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #1 dnia: So, 23 Luty 2019, 23:23:06 »
Ostatnio tracą sporo znanych marek, to się robi niepokojące.

Offline amsterdream

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #2 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 14:10:01 »
Póki mają AVP, Hellboya i Black Hammer to raczej upadek im nie grozi. No i mają w ofercie dużo rzeczy od Millera a to zawsze dobrze się sprzedaje (300, Xerxes, Sin City).

majkelus81

  • Gość
Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #3 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 14:25:23 »
Co do AvP, to jest komiks na licencji wytwórni 21st Century Fox, którą wykupił Disney. Nie wiadomo czy prawa nie przejdą do Marvela, kiedy umowa zacznie oficjalnie działać, tak jak to było z komiksami ze świata Star Wars.

Offline amsterdream

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #4 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 14:54:56 »
Jeśli AvP przeszłoby do Marvela to praktycznie wszystkie najbardziej rozpoznawalne marki utraciliby na ich rzecz. A Marvel jak to Marvel prawie na pewno rozmieni je na drobne, potworzy jakieś dziwne crossovery, wrzuci Predatora do sto dwudziestej pierwszej wersji Avengers i ogólnie obróci wszystko w łajno.

sum41

  • Gość
Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #5 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 15:12:34 »
Marvelowski Alien jakos tego nie widze, choc w sumie to cos dla nich takie mini serie to  przeciez ciagle ich ukochane JEDYNKI.

Bender

  • Gość
Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #6 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 15:58:16 »
Póki mają AVP, Hellboya i Black Hammer to raczej upadek im nie grozi. No i mają w ofercie dużo rzeczy od Millera a to zawsze dobrze się sprzedaje (300, Xerxes, Sin City).

No ale w Hellboyu sprawy przystopowały. Hellboya nowego nie ma, BPRD się kończy za 2 numery, Hellboy an The BPRD jako seria to kiszka. Nawet poboczne chwilowo się pokonkludowały. Mam nadzieję, że to cisza przed burzą i że będzie jakaś gruba zapowiedź 23 marca na Hellboy Day.

Offline starcek

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #7 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 16:16:39 »
Lobster Johnson w LE niech w końcu się ukaże.  :)  Lub choćby zbiorcze HC.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Bender

  • Gość
Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #8 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 16:24:14 »
Dokładnie, Lobster ma już materiał na 2 omnibusy. Nie wiem na co czekają, zwłaszcza, że pracują już nad Hellboy and the BPRD pierwszym omnibusem. 100 razy bardziej wolałbym Lobstery i Witchfindera.

Offline Amer

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #9 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 18:32:46 »
Są plany, żeby przynajmniej niektóre miniserie (np. Frankenstein Underground, Kościej Nieśmiertelny) wydać w omnibusie: https://www.mignolaverse.com/news/2019/1/28/katii-obrien1
Poloniusz: Cóż czytasz, mości książę?
Hamlet: Dymki, dymki, dymki.

Bender

  • Gość
Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #10 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 18:58:31 »
Z naciskiem na few of them, eventually i further down the line. Więc na razie nie ma co palić trejdów na stosie. Dobrze, ze przynajmniej tego nie wykluczają, to już coś.

Offline 79ers

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #11 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 19:04:31 »
Kiedy skończą się pomysły na DH, można zawsze sięgnąć po Lone Wolfa albo to cudo :

https://www.darkhorse.com/Books/3000-434/The-EC-Archives-Piracy-HC#prettyPhoto

i inne z EC Archives: War against Crime/ Weird Fantasy/ Vault of Horror.

i Blade of Immortal w omnibusach(ale najpierw Alita i Akira  ;D )
« Ostatnia zmiana: Nd, 24 Luty 2019, 19:32:27 wysłana przez 79ers »

Bender

  • Gość
Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #12 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 19:14:42 »
Jednak trochę dobra w swoim katalogu nadal mają. Trochę aktualnych tytułów, trochę klasyki (Manara, Moebius).  Ja bym chciał więcej dobrej mangi od nich. Więcej Tezuki zdecydowanie, a już marzenie to Tezuka Library (choć nierealne). Berserk w deluxe.  Zacząłem ostatnio I am a hero i bardzo mi się podobało. Myślę, że to fajny kierunek ekspansji, choć na pewno nie jedyny.

Offline starcek

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #13 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 19:25:36 »
Z tego wywiadu wynika, że ani Witchfinder,  ani Lobster nie dostaną LE. A Lobster ma pod górkę  z ułożeniem historii w omnibusie.  :(
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Bender

  • Gość
Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #14 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 19:37:02 »
No ale że LE nic nie dostanie poza Hellboyem to było wiadomo. Wszystko w omnibusy idzie takie jak BPRD. Ułożone timelinem to są te omnibusy Hellboya w miękkiej (w HC Abe i BPRD poprzestawiali tylko kilka historii). Jeśli ona ma coś takiego na myśli to dla mnie to nawet nie ma sensu tego kupować. Liczę, że wyjdzie w omnibusach HC po prostu wg daty wydania. Zupełnie wystarczy.