Autor Wątek: Dark Horse  (Przeczytany 17837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KubciO

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #60 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 17:51:41 »
Blade of the Immortal Deluxe u Omara:


W odróżnieniu od Berserka i Hellsinga ma płaski grzbiet. I czytamy od lewej do prawej.

Online xanar

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #61 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 18:00:43 »
Tylko coś słabo z dostępnością.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Interloper

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #62 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 14:08:30 »
Bendisowi skończył się kontrakt na wyłączność w DC Comics, dlatego przenosi swoje komiksy creator owned (z imprintu Jinxworld) do Dark Horse.

https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-features/brian-michael-bendis-jinxworld-dark-horse-1234998039/

Offline chch

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #63 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 14:13:15 »
Ciekawy ruch. Dotychczas DH raczej traciło autorów i serie (Usagi, The Goon, Star Wars, Conan, Predator, Aliens). Zostały im chyba tylko Hellboy i Black Hammer. No i bergerverse, ktoś wie jak sobie radzą serie Karen Berger (jakość, sprzedaż)?

Online michał81

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #64 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 17:05:02 »
Bendisowi skończył się kontrakt na wyłączność w DC Comics, dlatego przenosi swoje komiksy creator owned (z imprintu Jinxworld) do Dark Horse.

https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-features/brian-michael-bendis-jinxworld-dark-horse-1234998039/
Hm, to daje większe szanse na wydanie Powers od innych wydawców niż Egmont. Choć już wcześniej mówiło się, że Egmont nie miał pierwszeństwa do komiksów z Jinxworld.

Offline Interloper

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #65 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 17:20:01 »
Cytuj
Hm, to daje większe szanse na wydanie Powers od innych wydawców niż Egmont.
O tym samym pomyślałem. Fajnie byłoby zobaczyć Powers po polsku, kapitalna jest to seria.

Offline Nephilim

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #66 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 14:23:48 »
I w takim wydaniu mogliby u nas podejść jeszcze raz do Miecza nieśmiertelnego, niestety chyba nie ma chętnych :(
Kompletnie nie wiem dlaczego. Tyle ramoty mangowej wychodzi a BOTI to perła wśród mang samurajskich.

Offline sad_drone

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #67 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 18:14:46 »
Mi się z kolei marzy żeby berserka od nowa wydali w pl w formacie takim jak dark horse teraz produkuje, jak jakaś manga zasługuje na duży format to definitywnie berserk ;)
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Castiglione

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #68 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 22:11:39 »
Kompletnie nie wiem dlaczego. Tyle ramoty mangowej wychodzi a BOTI to perła wśród mang samurajskich.
Może gatunek mało popularny u nas? I pewnie licencja droższa niż na taki "Poranek ściętych głów", więc może jak potestują rynek i się przyjmie, to ktoś poleci dalej - Hanami chyba coś przebąkiwało, że może później pójdą w "Kozure Okami", też może być kwestia kosztów.

Offline polner

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #69 dnia: Cz, 09 Grudzień 2021, 16:08:27 »

Offline mephir

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #70 dnia: Cz, 09 Grudzień 2021, 22:20:51 »

Offline Midar

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #71 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 17:51:08 »

Offline perek82

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #72 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 17:54:58 »
Też się skusiłem w chwili słabości. Ale szybko sobie zracjonalizowałem że zajmie mniej miejsca na półce a poprzednie wydanie będzie można sprzedać.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Midar

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #73 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 17:57:50 »
Też się skusiłem w chwili słabości. Ale szybko sobie zracjonalizowałem że zajmie mniej miejsca na półce a poprzednie wydanie będzie można sprzedać.
I jaki akuratny prezent pod choinkę😀. Mnie było jeszcze łatwiej sobie zracjonalizować, bo mam tylko pierwsze (miękkie) wydanie. Tylko żeby Amazon nie zmasakrował przesyłki.
« Ostatnia zmiana: Pt, 10 Grudzień 2021, 18:01:47 wysłana przez Midar »

Offline SIXXTBONE

Odp: Dark Horse
« Odpowiedź #74 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 21:41:53 »