Autor Wątek: Daredevil  (Przeczytany 270495 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #630 dnia: Cz, 16 Czerwiec 2022, 10:07:15 »
cztery zeszyty takiego szajsu. do tego w scenach pościgu jest robiony copy paste samochodów a budynki wyglądają jakby nigdy nie był w mieście. poziom jak jakiegoś b amatorskiego webkomiksu.

Offline Marvelek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #631 dnia: Cz, 16 Czerwiec 2022, 14:26:17 »
czy są tu fani szymona kudranskiego? czytam właśnie omni soulea i natknąłem się na jego dd punisher. dawno nie widziałem takiego crapu. nie wiem kto go dopuścił do tej serii. załączam kilka próbek.


Biorąc pod uwagę jak miałka jest to historia, to rysunki znakomicie oddają jej poziom.

Online donT

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #632 dnia: Cz, 16 Czerwiec 2022, 15:28:24 »
Punisher Kudranskiego tez jest jakis taki cudaczny - ma dziwne proporcje i wyglada jak krepy Olek.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

sum41

  • Gość
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #633 dnia: Pt, 17 Czerwiec 2022, 12:04:03 »
Nigdy nie rozumialem zachwytu nad tym rysownikiem, dla mnie np jest njagorszym rysownikiem jakiego mial Spawn.

Offline freshmaker

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #634 dnia: Pt, 17 Czerwiec 2022, 19:15:07 »
strasznie miałka historia potwierdzam ale z lepszymi rysunkami by tak nie odstawała od tego omni. dziwie się ze tam nie ma jakiegoś redaktora / kontroli jakości i tak ewidentne anatomiczne kiksy nie były wyprostowane.

Offline Warpath

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #635 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 19:31:59 »
Jestem po lekturze pierwszego tomu Waida. Początek naprawdę solidny, podoba mi się zmiana nastroju historii, którą wprowadził scenarzysta oraz eksperymenty rysowników. Jest w tym wszystkim powiew świeżości po raczej mrocznych i ciężkich runach Bendisa i Brubakera. Słabszy kaliber, ale to ma być run dla funu, bez nadęcia i z lżejszymi opowieściami.

Całość całkiem dobrze się broni jako standardowy akcyjniak superhero, niemniej historia nieco zaczęła mi zgrzytać w połowie albumu. Gdzieś uciekła mi logika będąca kręgosłupem głównego wątku:

Spoiler: PokażUkryj


Scenarzysta zaprzecza sam sobie:

Raz: Daredevil wspomina, że zrobi wszystko, by upublicznić zawartość przejętego dysku, by pogrążyć organizacje przestępcze.

Dwa: Daredevil twierdzi, że nie może upublicznić zawartości dysku, gdyż będzie to miało niewyobrażalne reperkusje.

Trzy: Daredevil kiedy mu wygodnie bezrefleksyjnie upublicznia zawartość dysku dotyczącą odnośnie Black Spectre.

Może czegoś tu nie rozumiem, ale dla mnie to nie trzyma się kupy ; )



Nie mam wątpliwości, że sięgnę po tom drugi, gdyż finalnie bawiłem się nieźle. Niemniej wyspoilerowane kładzie się cieniem na odbiór całości i z pewnością obniża moją całkowitą ocenę komiksu.

Offline badday

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #636 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 18:29:13 »
Wie ktoś czy w 2 tomie DD Waida jest zapowiedź kolejnego tomu?

Online Raveonettes

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #637 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 18:32:32 »
Nie ma zapowiedzi tomu 3

Offline stab

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #638 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 21:23:53 »
Powoli kompletuje to co jest u nas dostępne (albo nie) i mam zagwozdkę z Daredevilem z Marvel Classic. Tomy 1 i 2 są obecnie niedostępne. Myślicie że będą dodruki tomu 1 i 2, które za obecnie niedostępne?

Offline Archie

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #639 dnia: So, 01 Październik 2022, 16:06:25 »
Myślicie że będą dodruki tomu 1 i 2, które za obecnie niedostępne?
Może w 2024 z okazji premiery Daredevil: Born Again na Disney+.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline Bazyliszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #640 dnia: Pt, 28 Październik 2022, 20:50:39 »
Oryginalna reklama komiksu z DD z 231 zeszytu Iron Mana (Armor Wars). Ciekawe czy kiedyś doczekamy się runu Nocenti po polsku?


Online michał81

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #641 dnia: Pt, 28 Październik 2022, 21:23:58 »
Oryginalna reklama komiksu z DD z 231 zeszytu Iron Mana (Armor Wars). Ciekawe czy kiedyś doczekamy się runu Nocenti po polsku?
Czy możesz napisać dlaczego wart jest wydania?

Offline Nawimar III

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #642 dnia: Pt, 28 Październik 2022, 21:32:20 »
Bazyliszku, tam i siam krążą pogłoski, że pewne wydawnictwo aktywne na polskim rynku zaklepało już sobie prawa do publikacji u nas stażu Ann Nocenti. Można zatem pokusić się o przypuszczenie, że to już tylko kwestia czasu, gdy w końcu się tego doczekamy.

Offline Maragast

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #643 dnia: So, 29 Październik 2022, 12:03:16 »
Epici Daredevila są bardzo fajnym uzupełnieniem tego co wydano u nas: 12 epic zaczyna się od 234 zeszytu czyli od razu po "Born Again" i lecą już po kolei - ostatni 21 epic kończy się ostatnim zeszytem przed Diabłem Strużem (17 epic wyjdzie w 2023 więc będzie dostępny już komplet od 12 do 21.

To idealny materiał uzupełniający nasz rynek, bo byśmy mieli:
- run Millera
- epici zbierające wszystko od Born Again do Diabła Struża,
- tomy 0-7 Nieustaszonego,
- run Waid.

Wszystko od Millera do Waida.

Może wezmą się za epici Daredevila.

Online bibliotekarz

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #644 dnia: So, 29 Październik 2022, 14:00:20 »
przed Diabłem Strużem (17 epic wyjdzie w 2023 więc będzie dostępny już komplet od 12 do 21.
- epici zbierające wszystko od Born Again do Diabła Struża,
Borze, ty nie gżmisz?
Batman returns
his books to the library