Autor Wątek: Daredevil  (Przeczytany 270405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tymon Nadany

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #435 dnia: Nd, 04 Kwiecień 2021, 12:37:45 »
Im chyba chodziło o lepszy papier i 14 stronach które wyciął semic.

Offline Maragast

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #436 dnia: Nd, 04 Kwiecień 2021, 16:50:00 »
Wydanie Egmontu też ma lepszy papier i wszystkie strony.
Jeśli ktoś nie ma z kolekcji "Człowieka nieznającego strachu" i "Odrodzenego" to jedyna rozsądna opcja to zakup wydania Egmontu gdzie te dwa komiksy są w jednym tomie z lepszym tłumaczeniem i lepszej cenie (no i są też dodatkowe zeszyty Spider-Mana, w których występuje Daredevil).

Offline Bazyliszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #437 dnia: Wt, 06 Kwiecień 2021, 22:35:01 »
@UP
...i z wyraźniejszym rastem. Ale mogę się zgodzić - jak ktoś nie ma tych dwóch tomów SBM i WKKM i nie przeszkadza mu skopana grafika w MWaF, to rzeczywiście - niech bierze DD 4 bez Love and War.



Offline misiokles

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #438 dnia: Śr, 07 Kwiecień 2021, 07:29:33 »
A gdzie ktoś może kupić tego Daredevilla od Hachette?

Offline Bazyliszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #439 dnia: Śr, 07 Kwiecień 2021, 08:09:55 »
@UP
Daredevil MWaF w SBM cały czas można kupić na stronie wydawnictwa. Któryś raz to piszę.

https://kolekcja-hachette.pl/numery?_token=3zmyUjycc8v3Cb0yn2URGmgeAXfwoC03xKlhRoVg&filter=all&sort=issue

Offline michał81

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #440 dnia: Śr, 07 Kwiecień 2021, 08:12:33 »
Tom z Kokekcii Superbohaterów możesz zamówić przez infolinię Hachette, powinien być dostępny. Tom z WKKM jest juz niedostępny, można go tylko szukać na rynku wtórnym. W swoim czasie osiągał jakieś kosmiczne ceny, pewnie przy wznowieniu przez Egmont one spadły, ale nie sprawdzałem.

Offline misiokles

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #441 dnia: Śr, 07 Kwiecień 2021, 09:24:21 »
To ja chyba wolę wersję z Egmontu dorzucić do koszyka i darmowej przesyłki...

Offline Liarus

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #442 dnia: Nd, 11 Kwiecień 2021, 10:21:17 »
Mógłby ktoś podrzucić albo napisać listę co kupić i w jakiej kolejności z polskich wydań Daredevila? Czytałem mega marvela z tm semic oraz żółtego oraz stare wydanie Elektry. Nie wiem czy pójść w stronę Millera czy Bendisa. Oraz czy jest coś w wydaniach Hachette co by też wartało kupić

Online xanar

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #443 dnia: Nd, 11 Kwiecień 2021, 10:35:45 »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #444 dnia: Nd, 11 Kwiecień 2021, 10:53:06 »
@Liarus
Jak najbardziej mogę ci polecić DD Millera. Masz do wyboru czy w wydaniu Egmontu czy Hachette (tom 1 i tom 4 w WKKM i SBM). Jeśli się wciągniesz to dalej Bendis i Brubaker. Potem jeśli jesteś niecierpliwy to masz w WKKM Shadowland od Diggle'a i pierwszy tom runu Waida i Soule'a.




Odp: Daredevil
« Odpowiedź #445 dnia: Nd, 11 Kwiecień 2021, 11:34:11 »
 Liarus jako, że jesteś tu nowy to zrazu ostrzegam nie słuchaj Bazyliszka jeżeli chodzi o kolekcje bo cię wyprowadzi w ciemny las. Nie kupuj żadnego kolekcyjnego tytułu z Daredevilem, Egmont to już wszystko wydał lub wyda w przyszłości w pełniejszych wydaniach, które koniec, końców taniej będą cię kosztować.

Offline sneider

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #446 dnia: Nd, 11 Kwiecień 2021, 11:48:29 »
Ja bym od razu wskoczył w Bendisa (zresztą tak zrobiłem). Całkowicie rozumiem że Miller może się ludziom podobać, ale jak dla mnie mocno trąci myszką, szczególnie pierwszy tom, w którym tylko rysuje a scenariusze pisze kto inny. Tylko Born Again mi się podobał z Millera. A run Bendisa to jedna z najlepszych rzeczy które czytałem w życiu.

Offline Liarus

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #447 dnia: Nd, 11 Kwiecień 2021, 13:11:59 »
Aż tak nowy, żeby o Bazyliszku nie słyszeć nie jestem:) Dzięki wielkie za propozycje. Kupię w takim razie Millera może 2 tomi Bendisa ze 2 tomy i zobaczę jak to pójdzie. Myślałem, że coś poza tym trzeba kupić poza Egmontem.
Szukam czegoś dobrego do wkręcenia się i pomyślałem o Daredevilu.

Offline Marvelek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #448 dnia: Nd, 11 Kwiecień 2021, 14:19:24 »
Aż tak nowy, żeby o Bazyliszku nie słyszeć nie jestem:) Dzięki wielkie za propozycje. Kupię w takim razie Millera może 2 tomi Bendisa ze 2 tomy i zobaczę jak to pójdzie. Myślałem, że coś poza tym trzeba kupić poza Egmontem.
Szukam czegoś dobrego do wkręcenia się i pomyślałem o Daredevilu.

Jeśli chcesz się wkręcić to zdecydowanie zacznij od Bendisa. Przy Millerze radzę pominięcie tomu pierwszego i rozpoczęcie lektury od drugiego. To co wydano w ramach WKKM jest fajne, ale zarówno "Wściekłość i wrzask" Waida jak i "Chinatown" Soule'a to tylko pierwsze sześć zeszytów ich runów. W przypadku Shadowland jest to sam event i nie ma sensu się nim katować nie mając podbudowy w postaci poprzedzających go zeszytów, których poki co po polsku nikt nie wydał.

Offline Bazyliszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #449 dnia: Nd, 11 Kwiecień 2021, 14:41:37 »
@UP
Spoiler: PokażUkryj


Z tego samego powodu nie ma sensu kupować GL: The Blackest Night czy też X-Men by Jim Lee.