Autor Wątek: Czerwona Sonja  (Przeczytany 1266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Odyn

Czerwona Sonja
« dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 13:44:36 »
Jako, że ta postać występowała też obok Conana piszę tutaj. Czy ktoś się orientuje, czy na naszym rynku wyszły jakieś komiksy poświęcone Czerwonej Sonji? Czy w ogóle solowe serie z tą postacią są warte uwagi?
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Gazza

Odp: Czerwona Sonja
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 14:31:25 »
Z tego co mi wiadomo na naszym rynku postać ta nie miała jeszcze swojego debiutu.

Czy solowe serie są warte uwagi ciężko mi się odnieść ponieważ kupuję zeszyty Dynamite w 100% dla okładek z Sonją.
Ale jak znam życie i userów - ktoś zaraz udzieli odpowiedzi na to pytanie.

Offline Odyn

Odp: Czerwona Sonja
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 14:43:40 »
Z tego co mi wiadomo na naszym rynku postać ta nie miała jeszcze swojego debiutu.

Czy solowe serie są warte uwagi ciężko mi się odnieść ponieważ kupuję zeszyty Dynamite w 100% dla okładek z Sonją.
Ale jak znam życie i userów - ktoś zaraz udzieli odpowiedzi na to pytanie.
Ogólnie w necie oceny całych runów np z 2013r. czy z 2017r. są dobre. Ale wolę zapytać z ciekawości :)

Okładki zarąbiste :)
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Gazza

Odp: Czerwona Sonja
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 15:32:19 »
Wrzucałem niedawno do tematu o wariantach - Dynamite zapowiedziało omniaka z runem Gail Simone (jej run w Batgirl ma dobre noty). Poczytałbym po polsku. Aż dziw, że nikt z rodzimych wydawców się nie bierze za Sonję. Jeszcze.  ;)
Planeto Komiksów czytacie nas?  8)


Offline Odyn

Odp: Czerwona Sonja
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 20:39:13 »
Dokładnie, jakieś mniejsze wydawnictwo powinno spróbować swoich sił z wydaniem jakiejś cegły/cegieł :)
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley