Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 137385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #210 dnia: Pt, 31 Styczeń 2020, 10:45:23 »
Egmont za SSoC bierze się w drugiej połowie roku.
Format będzie taki jak Marvel Now! czy DC Odrodzenie - miękka oprawa ze skrzydełkami i na grubszym (lepszym) papierze niż prasowe wydanie Star Wars Komiks. :)

Kapral

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #211 dnia: Pn, 10 Luty 2020, 11:41:29 »
Widzieliście już tę super-bzdurę?



Miniseria nosi tytuł "Conan: Battle For The Serpent Crown" i chodzi w niej o to, że:
Cytuj
Conan wanders the desert, and as he reaches the city, no Stygian temple nor Vendyhan fortress greets him. No, something far stranger: the lights of fabulous Las Vegas! Conan is far from home, and it’s time for him to tread the thrones of the Marvel Universe under his sandaled feet!

Nie jest to pierwszy tego typu pomysł Marvela. Poprzednie pochodzą z lat 1978 (What If Conan the Barbarian Walked the Earth Today?) i 1984 (What If Conan the Barbarian Were Stranded In The 20th Century?). Ten z 1978 wznowiono rok temu w serii "True Believers #1", drugi widziałem tylko na issuu. O dziwo, scenarzystą pierwszego był sam Roy Thomas. Czego to ludzie dla kasy nie zrobią?


Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #212 dnia: Pn, 10 Luty 2020, 15:13:45 »
Tak. Śledzę Conana. Przed tym była inna głupawka - Savage Avengers gdzie Conan wraz kilkoma współczesnymi herosami biegał z karabinami maszynowymi!  :(

Kapral

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #213 dnia: Pn, 10 Luty 2020, 15:37:27 »

Offline pawlis

Odp: Conan
« Odpowiedź #214 dnia: Pn, 10 Luty 2020, 15:56:07 »
Mnie to się skojarzyło z Władcą Zwierząt 2 :)


Offline LordDisneyland

Odp: Conan
« Odpowiedź #215 dnia: Pn, 10 Luty 2020, 22:35:01 »
...tja. Toście mi przypomnieli....kliknijcie sobie, to PimpConan będzie większy ;)



Wracam do lektury ,,Miasta złodziei".
« Ostatnia zmiana: Pn, 10 Luty 2020, 22:37:42 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Bazyliszek

Odp: Conan
« Odpowiedź #216 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 21:55:14 »
Wróciłem do ominiętego tomu 15, gdzie jest Skarb Tranicosa i Conan Wyzwoliciel. Ksiązki jeszcze pamiętam. Roy Thomas robił naprawdę dobre adaptacje. A John Buscema wspaniale to rysował.

Spoiler: PokażUkryj

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #217 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 11:43:33 »
Okładki (warianty) majowego #2 CIMMERIAN RED NAILS z wydawnictwa ABLAZE (Kendrick Lim; Meghan Hetrick; Natasha Alterici; Olivier Vatine; Fritz Casas):

sum41

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #218 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 14:39:57 »
Kurde pierwsze 2 mega a i 4 ladna w starym stylu.

Thx Gazza.

Offline Arne

Odp: Conan
« Odpowiedź #219 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 15:18:38 »
Fajne. Ostatnia to uklon w strone Powrotu Mrocznego Rycerza Millera?
A na pierwszej okladce Pania z Rogami za pomoca magii ( lub miecza) pozbawiono sutkow? :D

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #220 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 15:28:10 »
Tak, to homage Millera. :)

Kapral

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #221 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 15:38:09 »
Otwieram lodówkę, a tam warianty. Gazza, wrzucaj Ty je do wątku o wariantach, a nie gdzie popadnie, OK?

Offline Nawimar III

Odp: Conan
« Odpowiedź #222 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 16:35:50 »
Hola, hola; ale przecież te warianty są jak najbardziej w temacie tematu. Jest Conan? Jest. I o to chodzi.

Kapral

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #223 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 17:34:53 »
To może te dwa też powinny być tutaj?

Jak dla mnie to mega ubogo wygląda majowy „przeciek” Marvela. Pewnie coś jeszcze wypłynie w tzw. międzyczasie ale zdaje się portfel odpocznie trochę jak pojawi się preorder.
Dorzucam tylko
CONAN THE BARBARIAN #16 Cover by E.M. GIST

oraz
Variant cover by Cary Nord


Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #224 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 19:03:38 »
Otwieram lodówkę, a tam warianty. Gazza, wrzucaj Ty je do wątku o wariantach, a nie gdzie popadnie, OK?
Wybacz, ale nie wrzucam wariantów gdzie popadnie. Zakładając temat o Conanie nie zawężałem jego profilu. Wspomniany wyżej #2 z Ablaze to swoista ciekawostka wydawnicza (w ubiegłym miesiącu było info o #1 - wtedy nie przeszkadzało rozumiem.) Jak słusznie zauważył @celtic - to "europejski" Conan, który właśnie doczekał się amerykańskiego zeszytowego wydania i z kronikarskiego obowiązku tu podrzuciłem info o preorderze na kolejny odcinek. Fakt, że towarzyszy mu kilka ciekawych wariantów nie czyni z tematu drugiego wątku o wariantach okładkowych.
Ale ok - be my guest - jeśli jeszcze ze 2 osoby też się na to poskarżą - zaniecham tego w przyszłości i będę publikował tylko okładkę regularną. Warianty (jeśli jakiekolwiek ciekawe będą - na Twoją prośbę - trafią do tematu o okładkach).
BTW: skoro tamten temat to "Nowe ciekawe warianty okładkowe" to może potraktuj te jako .... nieciekawe i nie będzie zgrzytu. ;)