Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 139231 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bibliotekarz

Odp: Conan
« Odpowiedź #690 dnia: Wt, 22 Luty 2022, 23:34:33 »
Nie załapałem żartu? Bo to:

Jest dokładnym streszczeniem początku  opowiadania Howarda "Królowa Czarnego Wybrzeża". Ze bezmózgie? Może trochę. Taki już urok Howarda, u niego nie oczkujesz przeintelektualizowanej fabuły.
"To" nie jest podane jako przykład odchodzenia od oryginału tylko dodane dalej jako przykład mocno naiwnej narracji. Teraz łapiesz?
Batman returns
his books to the library

Offline Midar

Odp: Conan
« Odpowiedź #691 dnia: Śr, 23 Marzec 2022, 13:21:09 »
Co prawda ten komiks jest europejski, ale szkoda robić nowy wątek o Conanie.

Cytuj
Dziś przedstawiamy Wam okładkę nadchodzącego drugiego tomu Conana! 🔥 Premierę wydania planujemy na wiosnę 2022 - o konkretnej dacie poinformujemy Was w najbliższym czasie 😃
Jak Wam się podoba okładka?


Offline grzegorz.cholewa

Odp: Conan
« Odpowiedź #692 dnia: Śr, 23 Marzec 2022, 15:37:07 »
Tych Conanów tyle, że zawrotu głowy można dostać. Ciekawe jak się te różne Conany różnią od siebie. Ja biorę tylko te z czerwonym paskiem na grzbiecie i żadnych innych mi nie potrzeba. Tom 5 "Groza w podziemiach" już jest w moich zbiorach. A dotąd tylko dwa pierwsze z nich przeczytałem. Nie da się ukryć, że obok Barbarzyńcy z Arnoldem to najlepszy Conan z jakim miałem do czynienia i pozostałe filmy nie sięgają komiksom do kostek.

Offline Bazyliszek

Odp: Conan
« Odpowiedź #693 dnia: Śr, 23 Marzec 2022, 18:47:17 »
UP
Savage sword of Conan lepsiejszy. Ech - żeby ten drugi tom był lepszy fabularnie i rysunkowo od pierwszego. I żeby się w rękach nie rozpadał.

Offline michał81

Odp: Conan
« Odpowiedź #694 dnia: Śr, 23 Marzec 2022, 18:53:41 »
I żeby się w rękach nie rozpadał.
Normalny człowiek wymienia wadliwy egzemplarz, a ty widzę lubisz sam się nim biczować.

Offline Bazyliszek

Odp: Conan
« Odpowiedź #695 dnia: Śr, 23 Marzec 2022, 19:28:39 »
Normalne wydawnictwa drukują komiksy tak by się nie rozpadały po otwarciu, albo przynajmniej po jednej wpadce, pilnują lepiej druku kolejnych. Ale są takie, co mają wywalone na kontrolę jakości.

Offline Grzes1206

Odp: Conan
« Odpowiedź #696 dnia: Śr, 23 Marzec 2022, 19:46:16 »
U mnie wszystko było z komiksem wporzadku, nic się nie rozpadało. A co do rysunków to kwestia upodobania, dla mnie ok. Wolę tego Conana Europejskiego od tych Amerykańskich. Czytałem 2 tom tego grubego od Egmontu i rysunki też nie pozwalają . Ta serię sobie darowałem . Ale za to Conan barbarzyńca i miecz barbarzyńcy bardzo mi się podobały

sum41

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #697 dnia: Pn, 04 Kwiecień 2022, 23:03:21 »

Offline Midar

Odp: Conan
« Odpowiedź #698 dnia: Wt, 05 Kwiecień 2022, 00:51:21 »
To chore. Cieszę się, że mam mnóstwo komiksów (w tym z Conanem), gdzie można podziwiać piękno kobiet. A Aaron to mięczak, że się na to zgodził.
« Ostatnia zmiana: Wt, 05 Kwiecień 2022, 00:54:03 wysłana przez Midar »

Offline Jaxx

Odp: Conan
« Odpowiedź #699 dnia: Wt, 05 Kwiecień 2022, 07:48:36 »
Najśmieszniejsze jest to, że gdyby tylko Aaron dał tej lasce inne imię, nie wiążące się z rzeczywistą postacią, temat w ogóle by nie wypłynął...

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #700 dnia: Wt, 05 Kwiecień 2022, 08:03:40 »
Czekamy na cenzurę na plażach i zakaz sprzedaży bikini, stroi kąpielowych i seksownej bielizny w ogóle.

Offline Rodrigues

Odp: Conan
« Odpowiedź #701 dnia: Wt, 05 Kwiecień 2022, 09:06:33 »
A później narzekają, że tyle mangi na rynku ;).

Online Castiglione

Odp: Conan
« Odpowiedź #702 dnia: Wt, 05 Kwiecień 2022, 09:33:56 »
Co by nie mówić to całkiem fajna ta Matoaka ;)

sum41

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #703 dnia: Wt, 05 Kwiecień 2022, 09:49:09 »
Czekamy na cenzurę na plażach i zakaz sprzedaży bikini, stroi kąpielowych i seksownej bielizny w ogóle.

Z tym poprawnosc polityczna moze miec problem bo zakazujac tego  czarni raperzy  nie beda mogli robic swoich specyficznych teledyskow z kobietami jako obiekatami czysto seksualnymi z tylkiem w rozmiarze XXXL...

Offline Teli

Odp: Conan
« Odpowiedź #704 dnia: Wt, 05 Kwiecień 2022, 10:17:19 »
Stosowanie poprawności politycznej dotyczy Cię pod warunkiem że jesteś białym heteroseksualnym mężczyzną.

W przypadku wymienionych tu czarnych raperów to performance artystyczny mający na celu manifest kulturowy uciskanej społeczności poprzez podkreślenie kontrastu do narzucanego im rasistowskiego dyktatu :)

A w ramach poprawności politycznej powinieneś już zacząć pisać samokrytykę że źle myślałeś o czarnych raperach :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 05 Kwiecień 2022, 10:19:23 wysłana przez Teli »