Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 138979 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Bazyliszek

Odp: Conan
« Odpowiedź #540 dnia: Śr, 11 Sierpień 2021, 17:51:02 »

Offline sad_drone

Odp: Conan
« Odpowiedź #541 dnia: Śr, 11 Sierpień 2021, 18:28:34 »
@kv czwarty tom to jest już connan the cimmerian własnie (zaczęty w trzecim tomie), także egmont wydał już dwie serie dark horse. Omnibusy dh idą do 7 tomu z jeszcze trzema seriami (chociaż to idzie chronologicznie więc to tak naprawdę jedna seria), poprzednie tomy z tego co pamiętam tez nie miały zapowiedzi następnych, więc stawiam że będzie egmont kontynuował. Jedynie king conan nie jestem pewien bo to spin off, ale tez jestem dobrej myśli.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #542 dnia: Śr, 11 Sierpień 2021, 18:42:30 »
(...)A te współczesne są słaaaaabeeeeee. (...)
Bzdura, są dobre!

Online Bazyliszek

Odp: Conan
« Odpowiedź #543 dnia: Śr, 11 Sierpień 2021, 19:08:02 »
To które działo się w Cymmeri z tą trucizną było słabe. To wyzwolenie tych niewolnic od tego grubasa na łodzi, też było słabe.

Offline kv

Odp: Conan
« Odpowiedź #544 dnia: Śr, 11 Sierpień 2021, 23:21:15 »
@kv czwarty tom to jest już connan the cimmerian własnie (zaczęty w trzecim tomie), także egmont wydał już dwie serie dark horse. Omnibusy dh idą do 7 tomu z jeszcze trzema seriami (chociaż to idzie chronologicznie więc to tak naprawdę jedna seria), poprzednie tomy z tego co pamiętam tez nie miały zapowiedzi następnych, więc stawiam że będzie egmont kontynuował. Jedynie king conan nie jestem pewien bo to spin off, ale tez jestem dobrej myśli.
Dzięki za sprostowanie, zerknąłem tylko pobieżnie na rozpiskę tomów stąd też nie zauważyłem, że były już tomy z Conan the Cimmerian.

Ogólnie w ostatnich rozmowach z TK nie było wspominane (ale mogę się mylić) o kontynuacji omnibusów. Ogólnie o Conanie tak.
Zobaczymy.

Offline Midar

Odp: Conan
« Odpowiedź #545 dnia: Cz, 12 Sierpień 2021, 03:44:11 »
Pierwsze dwa tomy Egmont wydał z DH. Potem Conan poszedł do Marvela, co zmieniło układ materiału w poszczególnych tomach. Trzeci tom Egmont dopasował tak, żeby kolejne zrównały się z tym, co puszcza Marvel. Kolejne tomy będą (są) wydawane dalej. Mówił o tym Kołodziejczak w Łodzi, w 2019 r.

Online michał81

Odp: Conan
« Odpowiedź #546 dnia: Wt, 14 Wrzesień 2021, 19:02:44 »
Może komuś umknęło w temacie Relaxu, więc wrzucam informacyjnie. Będzie wydanie zbiorcze Conana, który w częściach ukazywał się w reaktywowanym Relaxie

Offline Klima

Odp: Conan
« Odpowiedź #547 dnia: Wt, 14 Wrzesień 2021, 19:10:44 »
Super sprawa że dostaniemy wydanie zbiorcze ale najważniejsze pytanie to jaką cenę dadzą.

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #548 dnia: Wt, 14 Wrzesień 2021, 19:38:19 »
Może komuś umknęło w temacie Relaxu, więc wrzucam informacyjnie. Będzie wydanie zbiorcze Conana, który w częściach ukazywał się w reaktywowanym Relaxie
Dobre info! Jest zatem nadzieja i na kolejne miniserie, których bodaj trzecia lub czwarta właśnie się ukazuje (w zeszytach wydawnictwa Ablaze).

Oby tylko nie wpadli na pomysł sklecenia z tego jakiegoś uberekskluzywa.
« Ostatnia zmiana: Wt, 14 Wrzesień 2021, 19:41:49 wysłana przez Gazza »

Online Bazyliszek

Odp: Conan
« Odpowiedź #549 dnia: Wt, 14 Wrzesień 2021, 19:55:27 »
To jest Conan europejski? Ten zupełnie inny od marvelowskiego czy z Black Horse? Co kiedyś TK mówił, że wydadzą albo jeden, albo drugi, bo obu nie da rady?

sum41

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #550 dnia: Wt, 14 Wrzesień 2021, 20:03:17 »
To jest Conan europejski? Ten zupełnie inny od marvelowskiego czy z Black Horse? Co kiedyś TK mówił, że wydadzą albo jeden, albo drugi, bo obu nie da rady?

Dark Horse.

Offline Castiglione

Odp: Conan
« Odpowiedź #551 dnia: Wt, 14 Wrzesień 2021, 21:08:19 »
To jest Conan europejski?
Tak, to ten gorszy od amerykańskiego :P


Ale dobrze, że zaznaczyli, że "Conan z Cymerii" zbiera przygody Conana z Cymerii, miałem wątpliwości.

Offline gashu

Odp: Conan
« Odpowiedź #552 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 08:03:50 »
Super sprawa że dostaniemy wydanie zbiorcze ale najważniejsze pytanie to jaką cenę dadzą.



Sorry, nie mogłem się powstrzymać :P

Offline Death

Odp: Conan
« Odpowiedź #553 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 08:18:30 »
Najgorzej jeśli oni też nie będą mogli się powstrzymać i faktycznie będzie pińcet. :D

Offline Szekak

Odp: Conan
« Odpowiedź #554 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 09:07:28 »
Wow szybko im poszlo, to teraz czekamy na inne zbiorcze. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.