Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 137400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline redkaz

Odp: Conan
« Odpowiedź #45 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 21:03:37 »
o numer 32, nie ma go nigdzie już :(
przecież ci napisałem, że jest.

Offline tabasko21

Odp: Conan
« Odpowiedź #46 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 22:12:10 »
Nie jestem wielkim fanem Conana wiec jedynie kupilem Tom 1 z kolekcji i wydaje mi sie ze nie jestem zainteresowany by wchodzic w pelna serie a tylko dobrac wybrane tomy . W zwiazku z tym ktore obecnie wydane tomy wedlug was sa warte zakupu ze wzgledu na historie oraz by nie tracic jakiegos glownego watku ?

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #47 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 23:05:51 »
jakbyś podał o który tom chodzi to bym Ci szybciej w necie znalazł;)
Gildia zazwyczaj wszystko ma więc zakładam, że 23l;) https://www.gildia.pl/komiksy/380656-conan-barbarzynca-23-pani-srebrzystych-sniegow
Gildia nie ma kolekcji od dawna.

Offline Bazyliszek

Odp: Conan
« Odpowiedź #48 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 01:33:32 »
Nie jestem wielkim fanem Conana wiec jedynie kupilem Tom 1 z kolekcji i wydaje mi sie ze nie jestem zainteresowany by wchodzic w pelna serie a tylko dobrac wybrane tomy . W zwiazku z tym ktore obecnie wydane tomy wedlug was sa warte zakupu ze wzgledu na historie oraz by nie tracic jakiegos glownego watku ?

Sorki że jeszcze nie wrzuciłem opisu 32 tomu na mój blog, ale byłem zajęty innymi rzeczami w zeszłym tygodniu - może zrobię to jutro. W każdym razie ostatnie 3 tomy 30-32 dla mnie są przegenialne. Świetnie się czyta te wszystkie historie. A Młyn jest bardzo dobry dla fanów jeszcze mocniejszego i brutalniejszego heroic fantasy. mam nadzieję, że dalej jeszcze wrócimy do przygód Conana w Hyperboreii.

Offline NuoLab

Odp: Conan
« Odpowiedź #49 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 13:03:31 »
Kurczę, znów się pogubiłem- ten "Młyn" jest w jakim tomie?  Nr 32, tak?


Cholera , tak patrzę po stronach i wygląda, jakby i Ruch , i Empik w ogóle tej kolekcji nie prowadziły na bieżąco.

Ruch prowadzi, ale trzeba polować i codziennie sprawdzać stronę bo kolejne numery pojawiają się w losowych dniach tygodnia i znikają z oferty następnego dnia. Wszystkie numery (chociaż 32 jeszcze tam nie ma) można zamawiać na stronie hachette https://kolekcja-hachette.pl/ ale Ruch wygrywa kosztami dostawy (1zł)

Offline AntekSocjalny

Odp: Conan
« Odpowiedź #50 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 17:14:17 »
w kiosku ruchu na bazarze Szembeka chociażby. dziś widziałem  8)
Mały off top. Pozdrawiam krajana z Grochowa

Offline Mateusz

Odp: Conan
« Odpowiedź #51 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 18:16:11 »
Posty dotyczące filmów o Conanie wydzieliłem do tematu: https://forum.komikspec.pl/filmy-i-seriale/odp-conan-420/msg8978/#new
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Bazyliszek

Odp: Conan
« Odpowiedź #52 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 17:43:32 »
W tym tygodniu tom trochę słabszy, bo gorsi rysownicy mieli głos w trzech historiach. Ale ostatnia autorstwa Fleischera i Kwapisza wyszła świetnie. Bardzo mi się spodobała. Czekam na ciąg dalszy w następnym tomie.

Offline NuoLab

Odp: Conan
« Odpowiedź #53 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 20:58:17 »
Dla polujących - na stronie Ruchu pojawił się tom 33.

Offline Voitas

Odp: Conan
« Odpowiedź #54 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 22:46:24 »
Na stronie Empiku cisza. Udało mi się na szczęście dopaść jedyny egzemplarz z lokalnego stacjonarnego Empiku.

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #55 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 11:57:10 »
Nie jestem wielkim fanem Conana wiec jedynie kupilem Tom 1 z kolekcji i wydaje mi sie ze nie jestem zainteresowany by wchodzic w pelna serie a tylko dobrac wybrane tomy . W zwiazku z tym ktore obecnie wydane tomy wedlug was sa warte zakupu ze wzgledu na historie oraz by nie tracic jakiegos glownego watku ?
Wszystkie według mnie. Conan z Hatchette to jedna z nielicznych "kolekcji", która ma ciągłość wydawniczą i poniekąd fabularną. Jeśli nie chwycił Ciebie od początku - żałuj. Im dalej tym lepiej moim zdaniem, ale klimat, szata graficzna raczej są na stałym wysokim poziomie.

@up - nie wiem jak w internetowym empiku, ale w stacjonarnych jest co 2 tygodnie (choć różnie, jak widzę, z ilością dostępnych egzemplarzy).

Ciekawostka - w moim tomie #32 w ostatnim opowiadaniu na ostatnich kilku stronach brakuje dymków z tekstem...  :-\ A jak w Waszych egzemplarzach?
« Ostatnia zmiana: Cz, 21 Marzec 2019, 12:03:05 wysłana przez Gazza »

Offline Bazyliszek

Odp: Conan
« Odpowiedź #56 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 17:36:06 »
W tym co ja czytałem dymki były ok.

Offline robin

Odp: Conan
« Odpowiedź #57 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 20:11:50 »
Ciekawostka - w moim tomie #32 w ostatnim opowiadaniu na ostatnich kilku stronach brakuje dymków z tekstem...  :-\ A jak w Waszych egzemplarzach?
Ostatni jest "Młyn" i wszystko jest.
Chyba masz "białego kruka" :)

Po długim czekaniu - udało mi się dzisiaj rano zamówić 33 tom w Empik.com :)

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #58 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 07:54:03 »
Ostatni jest "Młyn" i wszystko jest.
Chyba masz "białego kruka" :)

Po długim czekaniu - udało mi się dzisiaj rano zamówić 33 tom w Empik.com :)
Mea culpa - chodziło mi o najświeższy tom - #33. Sprawdźcie proszę.

Offline Cyber

Odp: Conan
« Odpowiedź #59 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 11:43:46 »
W moim jest tak samo... brak. Ale może tak ma być, nie mam pojęcia, jeszcze nie przeczytałem swojego tomiszcza.