Autor Wątek: Co do wydania w DC Deluxe? Propozycje do ankiety.  (Przeczytany 10898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Co do wydania w DC Deluxe? Propozycje do ankiety.
« Odpowiedź #120 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 15:15:40 »
Ja już dawno straciłem wiarę w Egmont w tym zakresie i kupuje wydania amerykańskie.

Offline michał81

Odp: Co do wydania w DC Deluxe? Propozycje do ankiety.
« Odpowiedź #121 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 16:57:44 »
Kupujesz obie zbiorcze linie, czyli Batman: The Caped Crusader i Batman: The Dark Knight Detective? Czy tylko jedną?

Offline OokamiG

Odp: Co do wydania w DC Deluxe? Propozycje do ankiety.
« Odpowiedź #122 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 17:02:54 »
Mam wszystkie Caped Crusader, co wyszły. Dark Knight Detective przyjdą do mnie w okolicach premiery tomu 4, cały komplet. Teraz czekam na jakąś reedycje No Man's Land, bo na omnibusy mnie nie stać za bardzo aktualnie.
« Ostatnia zmiana: Wt, 03 Listopad 2020, 17:04:29 wysłana przez OokamiG »

Offline michał81

Odp: Co do wydania w DC Deluxe? Propozycje do ankiety.
« Odpowiedź #123 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 17:17:54 »
Przeglądałem zawartość jednej i drugiej serii i chyba w żadnej nie ma powtórzonego materiału? Dodatkowo nawet Śmierć w Rodzinie jest wydzielona?

Offline OokamiG

Odp: Co do wydania w DC Deluxe? Propozycje do ankiety.
« Odpowiedź #124 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 17:22:55 »
Z tego co patrzyłem to rzeczywiście nie ma, choć w paru miejscach jest błędny opis Detective vol. 1. Dokładnie będę ci mógł powiedzieć kiedy dostanę Dark Knight Detective. Śmierć dokupowałem oddzielnie, tak jak Lonely Place of Dying i Second Chances. W tych wypadkach pomogły mi wydania kolekcyjne. W Dark Knight Detective na pewno nie ma też Year 2, ale tu mocno się zastanawiam czy to kupować, bo opinie średnie.