Autor Wątek: Ciemna strona Marvela - kolejna kolekcja z Carrefoura.  (Przeczytany 42936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Ciemna strona Marvela - kolejna kolekcja z Carrefoura.
« dnia: Pt, 14 Październik 2022, 11:58:09 »
Kradzione z FB:









Punisher jest czwartym tomem kolekcji.
Obecnie cena okładkowa to 24,99.

I wygląda to na tę kolekcję:
https://www.mdcu-comics.fr/comics/mag-vf-16592-panini-comics-marvel-dark-punisher-cauchemar/?fbclid=IwAR0vzg8SmhgocyudqWl_nKlfmjV8ULWB4ZLhqWQUvFKc-d26eHqSRBFCyWw

A tak prezentowała się panorama we Francji:

« Ostatnia zmiana: Pt, 14 Październik 2022, 12:16:22 wysłana przez vision2001 »

Offline Castiglione

Odp: Ciemna strona Marvela - kolejna kolekcja z Carrefoura.
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 12:07:09 »
Hmm, tego "Venoma" czytałem jak część wydała Mandragora, do "Ghost Ridera" Ennisa mam sentyment, chociaż jest średni, "Punishera" z ciekawości bym przeczytał... Chyba się przejdę do Carrefoura.

Offline GoNzO

Odp: Ciemna strona Marvela - kolejna kolekcja z Carrefoura.
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 12:08:37 »
Jak będą sprzedawać na allegro to biorę!

Offline WolfSazen

Odp: Ciemna strona Marvela - kolejna kolekcja z Carrefoura.
« Odpowiedź #3 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 12:12:35 »
W sumie trochę powtórek i trochę nowości, cena wiadomo - inflacyjnie poszła do góry. Na szczęscie nie ma ramotek więc pewnie się skuszę ;)

Offline eyesore

Odp: Ciemna strona Marvela - kolejna kolekcja z Carrefoura.
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 12:31:34 »
Poprzednią kolekcje sprzedałem na allegro, tutaj chyba nawet się nie skuszę na komplet ale ten Puni bardzo mnie ciekawi, czy wie ktoś może czy sa to rzeczy które już wyszły, np z Tm-Semic?

Offline Castiglione

Odp: Ciemna strona Marvela - kolejna kolekcja z Carrefoura.
« Odpowiedź #5 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 12:31:56 »
I wygląda to na tę kolekcję:
https://www.mdcu-comics.fr/comics/mag-vf-16592-panini-comics-marvel-dark-punisher-cauchemar/?fbclid=IwAR0vzg8SmhgocyudqWl_nKlfmjV8ULWB4ZLhqWQUvFKc-d26eHqSRBFCyWw
W sumie ten spis treści "Punishera", który pokazałeś, nie zgadza się z tym, co jest podane na tej stronie.

"Motyl" sugeruje one-shota z Marvel MAX, a "Kałamarnica" to być może zeszyt z Marvel Knights.

Offline vision2001

Odp: Ciemna strona Marvela - kolejna kolekcja z Carrefoura.
« Odpowiedź #6 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 12:32:24 »
No nie za bardzo rzeczy z Semica, a w Punisherze są to rzeczy z:










Offline Jaxx

Odp: Ciemna strona Marvela - kolejna kolekcja z Carrefoura.
« Odpowiedź #7 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 12:40:14 »
Ale tylko ten Punisher jest u nas dostępny? Reszty jeszcze nie ma?

Niemniej w sumie trzy tomy bym wziął - Daredevila, Venoma i tego Puniego właśnie. Wydają się być raczej nowościami. Reszta to zdaje się w większości powtórki (nie wiem jak Deadpool, bo ten to mnie z klucza nie interesuje, więc nawet go nie sprawdzałem ;) ). Z tym, że już Punisher ma rozbieżność z tym linkiem francuskim, więc pewnie reszta też będzie się różnić.

Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Ciemna strona Marvela - kolejna kolekcja z Carrefoura.
« Odpowiedź #8 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 12:42:34 »
Ciekawe kiedy całość wypuszczą. Wtedy podjadę i kupię.

Offline dmlakers1

Odp: Ciemna strona Marvela - kolejna kolekcja z Carrefoura.
« Odpowiedź #9 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 12:47:26 »
Z tej serii to wziąłbym co najwyżej Deadpoola, Thanosa i może Venoma. Reszta całkowicie mnie nie interesuje.

Offline Castiglione

Odp: Ciemna strona Marvela - kolejna kolekcja z Carrefoura.
« Odpowiedź #10 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 13:18:10 »
Niemniej w sumie trzy tomy bym wziął - Daredevila, Venoma i tego Puniego właśnie. Wydają się być raczej nowościami.
Z tego "Venoma" Mandragora lata temu wypuściła 8 z 10 zeszytów, które podaje francuska strona. Zakończenia nigdy nie poznaliśmy, więc z ciekawości bym się zapoznał (inna sprawa, że po tej drugiej miniserii też był jeszcze dalszy ciąg).

Co do "Ghost Ridera", to jeżeli są rozbieżności w naszej wersji, nie obraziłbym się, gdyby zamiast tej miniserii Waya dali "Trail of Tears" Ennisa i Craina, bo zawsze chciałem przeczytać ich drugą wspólną historię.

Offline Martin Eden

Odp: Ciemna strona Marvela - kolejna kolekcja z Carrefoura.
« Odpowiedź #11 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 13:23:14 »
Czy dobrze z Waszych wypowiedzi i podanych linków widzę, że tu raczej są tytuły z lat 2010+, bez wcześniejszych dekad, jak w poprzedniej kolekcji?

Tak w ogóle, to fajnie, że Kerfur znowu coś wypuszcza, choć liczyłem na to, że nie będzie tak szybko, a np. na wiosnę dopiero.


Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Ciemna strona Marvela - kolejna kolekcja z Carrefoura.
« Odpowiedź #12 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 13:26:17 »
Ale tylko ten Punisher jest u nas dostępny? Reszty jeszcze nie ma?

Niemniej w sumie trzy tomy bym wziął - Daredevila, Venoma i tego Puniego właśnie. Wydają się być raczej nowościami. Reszta to zdaje się w większości powtórki (nie wiem jak Deadpool, bo ten to mnie z klucza nie interesuje, więc nawet go nie sprawdzałem ;) ). Z tym, że już Punisher ma rozbieżność z tym linkiem francuskim, więc pewnie reszta też będzie się różnić.

U kogoś w Carrefour był Deadpool.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Ciemna strona Marvela - kolejna kolekcja z Carrefoura.
« Odpowiedź #13 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 13:46:12 »
W Warszawie rzucili na razie 4 pierwsze tomy: Venom, Deadpool, Czarna Wdowa i Punisher. Kupiłem, cena 24,99zł. Reszta na dniach :)

Czy dobrze z Waszych wypowiedzi i podanych linków widzę, że tu raczej są tytuły z lat 2010+, bez wcześniejszych dekad, jak w poprzedniej kolekcji?

Nie do końca. Venom to zeszyty z lat 90.
We Wdowie jest zeszyt z 1990.
« Ostatnia zmiana: Pt, 14 Październik 2022, 13:57:42 wysłana przez Pocztar »

Offline emedzi 12

Odp: Ciemna strona Marvela - kolejna kolekcja z Carrefoura.
« Odpowiedź #14 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 14:02:24 »
Co ciekawe zawartość tej kolekcji jest inna niż francuskiej. Jeśli chodzi o tom z Punisherem to Koszmar był we Francji, ale 2 pozostałe historię już nie. Tak samo z tego co pisze @Pocztar skoro w Venomie i Black Widow są zeszyty z lat 90 to też są jakieś różnice między wydaniem francuskim, gdzie są tylko historię z XXI wieku.