Autor Wątek: BRZRKR  (Przeczytany 1090 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nesumi

  • Gość
BRZRKR
« dnia: Wt, 30 Marzec 2021, 19:49:58 »
Kupiłem pierwszy tom. Blank, oczywiście. Rysunki Ron Garney, a więc wysoka półka. Co prawda w tym akurat projekcie widać pewien pośpiech i tylko niektóre kadry pokazują, jak wspaniałym fachurą jest Ron, ale i tak coś w sobie mają. Kojarzą mi się trochę z Hell and back, Millera. Całość jest o jakiś poziom, dwa wyżej fajne kolorowanie, ale Keanujakoś bardzo przypomina Wallace'a- czarne dłuższe włosy, broda.
Co do fabuły, to ciężko wyrokować na podstawie jednego zeszytu, ale na razie do wybitnych się nie zalicza. Liczę za pogłębiebie psychologiczne głównego bohetera- a są ku temu przesłanki.

Offline gashu

Odp: BRZRKR
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 31 Marzec 2021, 11:10:15 »
Rysunki Ron Garney, a więc wysoka półka.

Jak dla mnie to jest to półka pt. "nic ciekawego", albo "amerykańska masówka", ale kto co lubi...

Nesumi

  • Gość
Odp: BRZRKR
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 31 Marzec 2021, 14:43:17 »
Jak dla mnie to jest to półka pt. "nic ciekawego", albo "amerykańska masówka", ale kto co lubi...
Oh, BRZRKR owszem- pisałem o tym powyżej, ale już na przykład Daredevil w jego wykonaniu bardzo dużo zyskał. W moim odczuciu, gość przeszedł długą drogę od tego, co prezentował w Age of Apokalypse.

Offline gashu

Odp: BRZRKR
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 31 Marzec 2021, 15:45:10 »
Obejrzałem sobie trochę przykładowych screenów i faktycznie w Daredevilu (dużo cieni, stylistyka trochę a'la Romita Jr.) nie wygląda to najgorzej.

Kończąc off-top, zostaję jednak przy zdaniu, że od "X-menów", czy innej kolorowej pulpy gość powinien się trzymać z daleka.