Autor Wątek: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC  (Przeczytany 440982 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline michał81

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1185 dnia: Pt, 19 Listopad 2021, 10:58:36 »
Czy Hachette ujawniało więcej niż 3-4 tomy w przód co wyda? Czemu mam za nich to robić?

Offline Czarorkuk

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1186 dnia: Pt, 19 Listopad 2021, 11:03:59 »
Widzę jaka wygląda lista w UK, tam nikt nie patrzy jak inne wydawnictwa wydają swoje wersje tomików. W Polsce Egmont (jak twierdzicie) ma wpływ na listy co dla mnie jako prenumeratora jest złe, bo czekałem na Wojnę Sinestro w bogatszej wersji.

Offline laf

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1187 dnia: Pt, 19 Listopad 2021, 11:04:35 »
Czy Hachette ujawniało więcej niż 3-4 tomy w przód co wyda? Czemu mam za nich to robić?
Ponieważ jesteś sympatycznym kolegą, który w altruistyczny sposób dzieli się swoją komiksową wiedzą i lubi pomagać innym forumowiczom w ogarnianiu zawiłości rynku wydawniczego  :)

Offline laf

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1188 dnia: Pt, 19 Listopad 2021, 11:16:35 »
Widzę jaka wygląda lista w UK, tam nikt nie patrzy jak inne wydawnictwa wydają swoje wersje tomików. W Polsce Egmont (jak twierdzicie) ma wpływ na listy co dla mnie jako prenumeratora jest złe, bo czekałem na Wojnę Sinestro w bogatszej wersji.
Info z oficjalnej strony kolekcji:
"Plan wydawniczy jest na bieżąco udoskonalany, dlatego nie prezentujemy całej listy książek.
Listę tytułów najbliższych wydań możesz sprawdzić na stronie głównej kolekcji w dziale zamów prenumeratę."

Niestety tak to jest, że zamawiając prenumeratę kupuje się kota w worku  :(. Chociaż są szczęśliwcy, którzy wiedzą już co to za kot  :-\

Offline Cringer

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1189 dnia: Pt, 19 Listopad 2021, 12:35:03 »
Widzę jaka wygląda lista w UK, tam nikt nie patrzy jak inne wydawnictwa wydają swoje wersje tomików. W Polsce Egmont (jak twierdzicie) ma wpływ na listy co dla mnie jako prenumeratora jest złe, bo czekałem na Wojnę Sinestro w bogatszej wersji.
Nawet jeśli z plotek na forum wiesz że tom przesunięto i nawet jeśli to prawda, to cały czas Hachette oficjalnie tego tytułu nie zapowiedziało. Dziwnie tak trochę.
Nie ma też co rynku PL porównywać do UK.

Offline Czarorkuk

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1190 dnia: So, 20 Listopad 2021, 17:57:49 »
Porównuje kolekcje do kolekcji a jest to ten sam produkt. Już przy WKKM było podobnie. Brak pełnej listy, gdy to wydawnictwo zawsze daje listę w innych państwach, nie jest czymś co akceptuję i mogę nie być zadowolony ze Egmont ma podobno na nią wpływać.

Offline Leyek

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1191 dnia: Nd, 21 Listopad 2021, 17:58:24 »
Projekt OMAC obroni się jako samodzielna historia czy lepiej poczekać i przeczytać razem z innymi tie-inami do Nieskończonego Kryzysu a potem sam Kryzys (i w sumie jako podbudowę pod niego jeszcze Kryzys na Nieskończonych Ziemiach i ew. jakiś inny kryzys jeśli był u nas wydany)?

Offline jotkwadrat

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1192 dnia: Nd, 21 Listopad 2021, 18:04:27 »
Broni się jako samodzielna historia. Swoją drogą - całkiem niezła.

Offline Darth_Simon

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1193 dnia: Pn, 22 Listopad 2021, 22:20:32 »
Tymczasem w UK:
Tom 26 Superman i Legion Superbohaterów : 168 stron (dubel wobec WKKDC tom 74)
Tom 27 Green Lantern Wojna Korpusu Sinestro część 2: 232 strony
Tom 28 Batman/Superman/Shazam Legendy: 208 stron
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline daviddaniel

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1194 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 08:35:11 »
Ktoś wie co to: Tom 28 Batman/Superman/Shazam Legendy: 208 stron?

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1195 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 08:46:13 »
Ktoś wie co to: Tom 28 Batman/Superman/Shazam Legendy: 208 stron?

Takie komiksy będą w tym tomie: BATMAN #401; DETECTIVE COMICS #568; LEGENDS #1–6

Offline SawiK

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1196 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 09:31:05 »
Legends czy to jest ta mini seria Johna Byrne?

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1197 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 09:46:48 »
Legends czy to jest ta mini seria Johna Byrne?

Na to wygląda :-)

Offline bibliotekarz

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1198 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 11:08:13 »
No to dla mnie bomba.
Batman returns
his books to the library

Offline Darth_Simon

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1199 dnia: Śr, 24 Listopad 2021, 17:38:53 »
Trochę mnie martwi że kolejny Superman w kolekcji to dubel wobec WKKDC. Czy nie ma już fajnych Supermanowych komiksów do wydania?
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker